Autodráb spol. s r.o.


Společnost AUTODRÁB, spol. s r. o. vznikla v roce 1993 a byla založena se 100% tuzemského kapitálu. Sídlo a jedna pro-vozovna společnosti je v obci Braškov - Valdek v okrese Kladno, druhý servis se nachází přímo v Kladně.

Provozovna Kladno

Od počátku své činnosti se společnost specializuje na kom-pletní servisní práce, kvalitní opravy a montáže se zaměřením na automobilovou techniku, včetně využívání moderních pro-středků špičkové autodiagnostiky při zajišťování oprav a instalací elektrických přístrojů resp. elektronických zařízení a systémů v automobilech.

Recepce

AUTODRÁB je také oficiálním, podnikatelsky prosperujícím Bosch Car servisem a smluvním partnerem koncernu Ther-moKing, Webasto, Ebersprächer a pojišťovny Allianz. Svou činností orientovanou i na plnění očekávání zákazníka a dlou-hodobě dosahovanými úspěšnými výsledky působí AUTODRÁB, spol. s r.o. v kladenském okrese a Středočeském kraji a nejen v těchto lokalitách, jako významné servisní a diagnostické středisko komplexních opravárenských služeb automobilů.

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun