Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

[1] 2 3 4 5...54

Ražice
04.04.2026 16:45:02 - vložil Honza ze Strakonic
Ahoj, ke swvé radosti zjištuju, že 16.5. hrajete v Ražicích.To mám pře kopec cca 15 km. Už se těším, Zatím se mějte krásně.
Odpovědět
RE: Ražice
07.04.2026 07:31:35 - vložil Honziky
Honziky
Ahoj Honzo, tak to máme radost, že jsme tě potěšili. Taky už se těšíme. Tak zatím Ahoj
Odpovědět
Vánoční
24.12.2025 13:37:47 - vložil Petr z Nera
Právě dopékáme poslední cukroví z domácí mouky. No, je to za 5 minut dvanáct. Vánoce jsou vždycky velká cesta. To jsou prostě životy. To by snad dalo na deníček. Ještě že u toho hraje celkem pěkná muzika. Všem všechno nejlepší z Nera.
Odpovědět
RE: Vánoční
03.01.2026 13:55:38 - vložil Milan
Milan
Díky moc kamarádi z Nera. Hodně zdraví v roce 2026 :-)
Odpovědět
Kuklík 2025
23.12.2025 00:14:57 - vložil Aleš
Milane,kapelo,velký dík nejen za super vánoční koncert váš a kamarádů z Pacifiku ale i za celý večer. Milane, pěkně jsi shrnul těch vašich (ale i našich) patnáct let od památné výhry v C.radiu, tak ať Vám to i nadále hraje skvěle dál. Ahoj!
Odpovědět
RE: Kuklík 2025
03.01.2026 13:54:31 - vložil Milan
Milan
Moc děkujeme Aleši :-)
Odpovědět
Díky kamaradi
12.11.2025 18:28:18 - vložil Libor Krejcar
Kamaradi,fanoušci a jmenovitě Pavle. Dík za skvělou podporu v Tlumacove. Rychlejší než psaní bude lepší že Ti posílám svoje číslo a pohovorime. Napiš zprávu a já zavolám. 722 627 647. Libor. Toho času prezident fan clubu Gladly S.W.
Odpovědět
Tlumačov
10.11.2025 09:16:52 - vložil Pavel
Pánové (kamarádi), když jste na mě před časem vyskočili na youtube, vaše písničky mě úplně dostaly. Asi deset jsem se jich naučil a neuměle je brnkám a zpívám manželce do ouška. Ona vás nezná ani z youtube, ale okamžitě se pídila po tom, kde bude možné vidět vás naživo. Tak jsme si našli Tlumačov, půl roku jme ho měli v kalendáři a moc jsme se těšili. Díky vám jsme slyšeli dvě vaše předkapely. Výborná muzika, na kterou bychom nebýt vás nešli. Hudebně byli možná i kousek nad vámi. Ale zlatý hřeb večera přišel až s vámi. Písničky od srdce, které se vryjí pod kůži. Děláte lidem radost. Žena si teď hraje vaše cédéčka pořád dokola a to je hodně náročná posluchačka. Milane, celý koncert jsme trpěli s tebou a moc díky, že jsi to nevzdal. Dej se zdravotně do pořádku a šetři se, tvůj hlas je moc potřeba. Ahoj!
Odpovědět
RE: Tlumačov
10.11.2025 18:50:56 - vložil Milan
Milan
Pavle, hrajeme po celé republice a máme velkou radost z každého úspěchu, z každého milého přijetí a spontánní odezvy. Úspěch je někdy větší, někdy menší, ale se vší pokorou mohu říct, že jsme snad nikdy neměli neúspěch. Zlínský kraj byl (spolu s Pardubickým) poslední, kde jsme dosud nehráli. A ejhle! I přes můj fatální zdravotní stav, kdy viselo vystoupení doslova na vlásku - nevěděl jsem do poslední chvíle, zda budu moct vůbec začít a později, zda vystoupení vůbec dokončím, jsme okamžitě poznali, že jsme přijeli hrát úžasné, empatické a vnímavé partě trampů, kteří se vyznají, mají naposloucháno a dokážou být asertivní a soucitní s naším hendikepem. Ta podpora byla dojemná a nikdy na ní nezapomenu. Závěrečný standing ovation (publikum vylítlo jako jeden muž) a vůbec celá atmosféra dělá koncert v Tlumačově jeden z nejsilnějších zážitků naší kariéry! Moc děkujeme spolku Kamamar za pozvání, oběma předchozím kapelám za skvělý hudební zážitek, Tobě Pavle za krásná slova a tvojí manželce přejeme ať v našich písničkách najde to srdce a duši, které jsme do nich dali...
Odpovědět
Skvělá muzika U rozvědčíka
23.08.2025 11:47:55 - vložil Kartagoo David Jelen
Ahoj kluci, chceme vám s ženou poděkovat za skvělou muziku na včerejším vystoupení v oblíbené hospůdce. Byla to ta správná palba, moc se nám to líbilo a těším se, až se zase někdy uvidíme. Spokojenej jsem já, žena i moje jižanská čepice!
Odpovědět
RE: Skvělá muzika U rozvědčíka
23.08.2025 12:43:29 - vložil Milan
Milan
Davide, moc děkujeme Tobě, manželce i čepici za milá slova :-D Určitě se někdy potkáme, sleduj naše stránky a FB. Ať žije DIXIE :-)
Odpovědět
RE: RE: Skvělá muzika U rozvědčíka
25.08.2025 07:47:37 - vložil Petr z Nera
K tomu se musíme připojit. Moc Vám to tam slušelo. Děkujeme.
Odpovědět
RE: RE: RE: Skvělá muzika U rozvědčíka
30.08.2025 22:34:43 - vložil Milan
Milan
Děkujeme Gangu z Nera. Vám to taky slušelo, vám taky
Odpovědět
Slabce
15.08.2025 23:20:25 - vložil Jarda M.
Ahoj kapelo! Jsem moc rád že jsem vás mohl letos zažít na tak skvělém festivalu jako je Dobře utajená country ve Slabcích u Rakovníka. Je super že pokračujete. Tak zase na nějakém festivalu Ahoooj.
Odpovědět
RE: Slabce
22.08.2025 10:16:49 - vložil Honziky
Honziky
Ahoj Jardo, my jsme rádi že jsi vydržel až do tak pozdní hodiny. Máš pravdu. Úžasnej festival. A my naoplátku děkujeme za skvělou atmosféru kterou nám posluchači ve Slabcích připravili. Užili jsme si to! Díky
Odpovědět
Ať se Ti daří Jirko
12.02.2025 10:25:08 - vložil Petr z Nera
Milá kapelo. Na Facebooku se konečně objevilo, proč jste dočasně staženi z dění. Jirka Fejtek udělal to, co trochu nastiňoval již vloni - odešel od Gladly. Osobně jsem nevěřil, že to udělá. No, ale stalo se. Bude se nám po něm stýskat, prostě tam patřil. No, co se dá dělat. Hodně štěstí, Jirko, a děkujeme. Zase ale kdyby to mělo znamenat konec kapely, tak nevím, co bychom měli poslouchat jiného. Kam jinam, než do Dřeváku bychom měli jezdit? Heavy Metal stojí za zkoušku, ale dlouho to nejde!! To je jako by přestal fungovat Pilsner Urquell. Přestenu pít pít pivo, protože mi nic jiného nešmakuje. Proto se celý Nera Gang, ačkoliv jsme neznabozi, modlí za brzké vyřešení situace. Kdyby bylo třeba, tak může jeden z nás za Jirku chvilkově zaskočit, ale Martin umí jen na piano, já jsem virtuóz na lžíce. To by taky dlouhodobě nešlo. Držíme palce a přejeme vám, nám i všem příznivcům brzké vyřešení. Těšíme se na shledanou.
Odpovědět

[1] 2 3 4 5...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun