1... 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14...54
|
Pikovice 28.05.2015 14:56:01 - vložil Iveta a Karel |
|
| Ahoj kluci, musíme se připojit k Tumajovi. Pikovice se moc povedly a to i díky Vám. Byli jste úžasní! Škoda,že nebudeme na Berounce. Moc hezký víkend!! | |
| Odpovědět | |
|
Laťka hodně vysoko 27.05.2015 19:42:08 - vložil Jiří Tůma |
|
| Kamarádi z Gladly S.W. Mnozí si již zvykli, že vaše vystoupení jsou perfektní a tudíž ubylo i pochval na této stránce. Já to chci napravit a poděkovat vám všem čtyřem za vystoupení v Pikovicích. Pozorně jsem sledoval i ostatní diváky a s uspokojením mohu konstatovat, že jich tam bylo dost, kteří si vaše písničky zpívali spolu. A nejenom Vítr nad Berounkou! Velký dík za opěknění dne a hodně úspěchů na dalších festivalech, i na těch, kde budu já chybět. Jirka Tumaj Tůma | |
| Odpovědět | |
|
Otík 14.04.2015 07:31:59 - vložil Petr z Nera |
|
| Jirka Tůma potvrdil jednoznačně funkci prezidenta - o výsledcích Otíka informoval již s předstihem, světová média ještě ani netuší, a my už to víme. Moc blahopřejeme. Moc blahopřejeme. Petr a Jana z Nera | |
| Odpovědět | |
|
RE: Otík 20.04.2015 20:37:49 - vložil Milan |
|
| Díky moc kamarádi :-) Jo, Jirka je můj jedinej prezident! :-D | |
| Odpovědět | |
|
Sobota Country No.1 13.04.2015 07:48:25 - vložil Petr z Nera |
|
| Zdravím všechny z Gladly, zdravím všechny příznivce Gladly. V sobotu jsme samozřejmě koukali, příjemná hodinka a čtvrt. Doufám, že budou další díly, něco se natáčelo vloni v listopadu v Braškově i s Mikim. Snad se o tom včas dozvíme. Držíme vám, kluci, palce do dalších let vaší tvorby, koncertů a festivalů. Ahoj Petr a Jana z Nera | |
| Odpovědět | |
|
RE: Sobota Country No.1 13.04.2015 23:48:48 - vložil Milan |
|
| Díky přátelé :-) Bohužel, materiál natočený na Braškově nebude z technických důvodů odvysílán, ale věříme, že jsme v TV Country No.1 nebyli naposled. A krom toho, tenhle týden jedu se Standou do Nera :-) | |
| Odpovědět | |
|
Country stezky 12.04.2015 15:11:48 - vložil Karel z Třeboně |
|
| Zatím jsem neměl možnost slyšet vás na živo, přestože obdivuji vaši tvorbu. Udělali jste v tomhle žánru pořádný průvan a přitom jste zůstali normální, jak jsem se včera v Country stezkách přesvědčil. Bylo to moc krásné povídání a vaše klipy mě uchvátily, přestože jsem je neviděl poprvé. Držím vám palce, abyste ještě mnoho let těšili svými písničkami svoje posluchače a přitom jste zůstali sami sebou. Děkuji! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Country stezky 12.04.2015 21:34:42 - vložil Milan |
|
| Karle, slíbit že bude každá písnička úspěšná, to nemůže nikdo, ale že zůstaneme stejní, to slíbit můžeme! :-) Moc děkujeme za krásná slova | |
| Odpovědět | |
|
Country No1 12.04.2015 06:39:00 - vložil Jana |
|
| Ahoj Milane a Honzíku, byli jste včera skvělí,moc se nám to líbilo. Ohlsy to mělo hned po skončení i od kamarádů co přímo nechodí. Těšíme se na další hezké večery s Vámi a na nové písničky. Mnoho úspěchů a štěstí celé kapele. Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Country No1 12.04.2015 21:33:01 - vložil Milan |
|
| I vám moc děkujeme :-) | |
| Odpovědět | |
|
Country NO.1 11.04.2015 22:34:45 - vložil Iveta a Karel |
|
| Milí kluci, byli jste bezvadní. Děkujeme celé kapele za to, že jste a doufáme a chceme věřit, že i nadále budete. Přejeme Vám i nám všem spoustu krásných písniček a ještě hezčích setkání. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Country NO.1 12.04.2015 21:32:25 - vložil Milan |
|
| Iveto a Karle, díky :-) | |
| Odpovědět | |
|
Přáníčko 31.03.2015 08:13:06 - vložil Libor Krejcar |
|
| Ahoj Pepo. Vše nejlepší a hodně skvělých zážitků na dalších hraních. Libor. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Přáníčko 31.03.2015 22:58:04 - vložil Pepik |
|
| Jojo díky moc kamaráde... | |
| Odpovědět | |
Reference