1... 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15...54
|
Renda.... 28.02.2015 11:55:29 - vložil Petr Pakr |
|
| Byl to celkem klidnej den, až do večera, když jsem se to dozvěděl. A pak, že chlapi nepláčou. Sbohem kamaráde, bylo ti jen 51 let... | |
| Odpovědět | |
|
RE: Renda.... 02.03.2015 19:37:09 - vložil Petr Pakr |
|
| Vy všichni, kdo jste ho měli rádi přijďte, ti kdo nemůžete alespoň vzpomeňte. V tuto hodinu se Rendou navždy rozloučíme. Už teď vím, že se bohužel nebudu moci zúčastnit. Jani, upřímnou soustrast... | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Renda.... 02.03.2015 19:52:12 - vložil Milan |
|
| Petře, pokusíme se vyřídit.. | |
| Odpovědět | |
|
Renda 28.02.2015 08:48:36 - vložil Plzeňák |
|
| Renda odešel? No to je po ránu zpráva :-( Co se stalo? Dyk to byl tuten mladej kluk. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Renda 02.03.2015 19:51:26 - vložil Milan |
|
| Bylo to nečekaný.. | |
| Odpovědět | |
|
Gladly už není anonymní 14.02.2015 12:14:19 - vložil Charlie z Brna |
|
V pátek 13.2.2015 jsem měl šťastný den, když jsem na Countryradiu poslouchal povídání se skupinou a o skupině Gladly. Díky tomu a návštěvě www.gladlysw.cz teď už vím, kdo hraje ty SUPER písníčky, co patří na Countyradiu k těm, co se mi nejvíc líbí. Můj věk mi dovoluje tykání: Kluci, hrajte pořád (anebo ještě líp), jako dosud! Věřím, že pro vás to nebude žádný problém. Jestli mi to zdraví dovolí, plánuju vás někdy vidět naživo. Zdravím a přeju fůru autorských nápadů. Charlie.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Gladly už není anonymní 14.02.2015 14:45:13 - vložil Milan |
|
| Charlie, taková slova jsou učiněný zázrak, balzám, který nám nedovoluje polevit v našem úsilí. O to víc, že Morava je pro nás opravdu ještě "pole neorané" Každého nového fanouška si nesmírně vážíme a z čím větší dálky, tím lépe! Děkujeme a také doufáme v setkání :-) | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák 02.02.2015 13:57:19 - vložil Petr z Neratovic |
|
| Zdravím všechny kluky z Gladly, zdravím i všechny jejich příznivce. Vloni jsem s mojí ženou končil kulturní rok v Braškově, letos jsem ho zahajoval v Dřeváku. Když ten rok zahájíme takovou peckou, co jste předvedli v sobotu, tak se během roku nějak nedaří vaší laťku překonat. Prostě super, moc děkujeme za krásný posezení a potančení. Do nového roku přejeme spoustu dalších úspěšných koncertů a festivalů. Když se neuvidíme letos na Starý štaci, určitě se potkáme na jiné akci. Přihlásím se. Až bude vznikat pořadník na další CD, určitě si mě, Milane, poznamenej, nutně budu potřebovat aspoň jeden nosič. Všechny ještě jednou zdravím. Ahoj Petr | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 02.02.2015 23:56:43 - vložil Milan |
|
| Petře, moc děkujeme za vaši sobotní účast i za milá slova. Jste bezva parta sympaťáků a rádi vás zase uvidíme :-) Nezapomeň mi poslat ten mail | |
| Odpovědět | |
|
Přáníčko 13.01.2015 08:44:41 - vložil Libor Krejcar |
|
| Jirko vše nejlepší a ať Ti to pořád pěkně basuje. Připijeme si ve Dřeváku. Libor. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Přáníčko 13.01.2015 18:04:37 - vložil Jirka |
|
| Děkuju za přání Libore. | |
| Odpovědět | |
|
CD 09.01.2015 14:05:11 - vložil Klára Rabochová |
|
Moc zdravím,chtěla bych poděkovat za poslané CD Chleba z domácí mouky,vůbec nevadí,že je to opoždění vánoční dárek,stojí za to,děkuji Milanovi Procházkovi za super a rychlé jednání při vyřizování mého pátrání:_)) po tomto CD.Písničky nemají chybu,poslouchala jsem cédečko dneska,nalila jsem si k poslechu sklenku lahodného moku (vínečka) a zaposlouchala jsem se do nádherných textů a melodií.Moc s mami děkujeme,byl to dárek hlavně pro ní,ale radost z toho máme všichni.Až budete někdy hrát v Plzni hrozně rádi se na vás přijdeme podívat.Mějte se hezky,ještě jednou děkuji a nashledanou.Klára Rabochová z Plzně
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: CD 09.01.2015 18:05:07 - vložil Milan |
|
| Tak to je krásný konec :-) Moc děkujeme za milá slova a v Plzni na viděnou :-) | |
| Odpovědět | |
|
CD 05.01.2015 16:57:02 - vložil Klára Rabochová |
|
| Dobrý den,nevím kam jinam už se obrátit,týden před vánočními svátky jsem přes vaše stránky objednávala vaše CD Chléb z domácí mouky,zaslala jsem platbu dle vašich požadavků,ale CD bohužel do dnešního dne nedorazilo,nevím jestli je možné,že ho někdo někde tzv.zdulil,jen jsem se chtěla dopídit toho,zda vám platba za CD přišla a CD jste poslali,to jestli CD po cestě někdo ukradl už je bohužel věc druhá,i když mi to hrozně mrzí,byli jste dárek pod stromeček pro mojí mami,která si vás hrozně oblíbila a v Plzni jsem vás v obchodech bohužel nikde nesehnala,tak jsem zvolila tuto cestu.Již jsem psala do vaší knihy návštěv,odpověď zatím žádná,zanechávala jsem email.adresu,tel.číslo.Mohla bych vás poprosit o nějakou informaci zda proběhla alespoň ta platba a následné poslání CD?Peníze jsem posílala v úterý 16.12.2014.Děkuji za odpověď,mějte se hezky,ať se vám daří ve vaší tvorbě,máte krásné písničky.Nashledanou.Klára Rabochová | |
| Odpovědět | |
|
RE: CD 05.01.2015 19:04:22 - vložil Milan |
|
| Paní Kláro, to mi moc mrzí, ale chyba není zcela určitě na naší straně, protože jsme neobdrželi OBJEDNÁVKU z E-shopu. Napište mi prosím na mail nebo ještě lépe zavolejte a všechno vyřešíme. V knize návštěv taky nic nebylo, až teď | |
| Odpovědět | |
|
Kamarádi pro Vás 31.12.2014 20:25:44 - vložil Libor Krejcar |
|
| Když na Berounce puknou ledy a stará řeka zavoní jarem, všem trampům radostí zabuší srdce, jsou potěšeni tím darem. kolem ohně usednou, povzbuzeni novou nadějí, náladu sobě si zvednou, krásné písně pak zapějí. Sešli se všichni, tátové, mámy i ti co odešli jsou tady s námi. Spojeni hudbou jak pevnou páskou, pro ně se stala životní láskou. Celou noc v objetí a oheň praskal, šum vánku v rákosí do uší laskal. Cvrčci pak na louce svou píseň předli. Ty písně nejhezčí hrají však G..... | |
| Odpovědět | |
Reference