Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16...54

PF 2015
26.12.2014 19:54:18 - vložil Honza Mrkvica
Moc se mi líbí vaše písničky mají v sobě něco co nám chybí a to jsou příběhy ze života a to je dobře.Jen tak pokračujte.
Odpovědět
RE: PF 2015
31.12.2014 14:33:47 - vložil Milan
Milan
Honzo, lidi kteří píšou tak milá slova rádi poznáme osobně! Užij si Silvestra a přejeme rok 2015 ve zdraví a pohodě.. a připíjím na naše setkání :-)
Odpovědět
Přání
24.12.2014 00:00:55 - vložil Jirka Soukup
Kluci, přeji Vám krásné prožití svátků vánočních a do Nového roku jen to nejlepší, mnoho štěstí, radosti, dalších četných úspěchů na podiích, řadu nových posluchačů ale hlavně pevné zdraví! Rozdávejte i nadále pohodu svými krásnými písněmi! Těším se zase na další setkání s Vámi v příštím roce.
Odpovědět
RE: Přání
31.12.2014 14:31:48 - vložil Milan
Milan
Jirko, velký dík za již tradičně krásné přání :-) Přejeme Ti krásný a úspěšný rok 2015
Odpovědět
Vánoční setkání
23.12.2014 19:52:49 - vložil Iveta a Karel
Ahoj, mockrát děkujeme za včerejší večer v Bažině. Moc se podařil. A dáreček od Vás je velmi milý. Hezké vánoce.
Odpovědět
RE: Vánoční setkání
31.12.2014 14:30:38 - vložil Milan
Milan
Kamarádi, moc Vám děkujeme. Za to, že Vás máme :-)
Odpovědět
Tiše závidím
22.12.2014 17:55:50 - vložil Jindra Švarc
Milí přátelé, kapelo i členové fanclubu, srdečně Vás všechny zdravím z Kanady /ON/ beze sněhu a moc rád bych byl dnes s Vámi v Bažině. Věřím, že si užijete báječný večer a všem přeji, aby v dalším roce bylo takových ještě mnoho. Letošek byl super (souhlas s Braškovem jako No1), tak ať to jede dál. Dobrou pohodu přeje Jindra.
Odpovědět
RE: Tiše závidím
31.12.2014 14:28:41 - vložil Milan
Milan
Jindro, moc si tam chyběl, ale není všem dnům konec! :-) K zamyšlení ovšem je, že člověk, který je v čarokrásné Kanadě, tiše závidí, že nemůže být.. na Kladně :-) v Bažině. To je krásný paradox. Díky za něj
Odpovědět
Stále to ve mně doznívá
11.12.2014 21:31:00 - vložil Jiří Tumaj Tůma
Tak jsem si dal trošku načas, ale nemohu neohodnotit váš koncert na Braškově. Tu pauzu jsem musel udělat i kvůli tomu, že jsem tam byl do jisté míry také angažován a nebyl jsem si jist, zda by moje hodnocení bylo objektivní. I po těch téměř dvou týdnech jsem však stále přesvědčen, že to byl asi nejlepší koncert, který jsem s vámi prožil. Atmosféra byla skvělá, za což chci poděkovat kamarádům z fanclubu, vy jste hráli jako o život a to všechno umocnil host koncertu bard trampské písničky Miki Ryvola. Co tedy dodat? Přání, aby vám to příští rok hrálo pořád tak skvěle, aby na vaše vystoupení chodilo stále více lidí, aby vaše písničky dokázaly potěšit stále více posluchačů ? diváků. Jirka Tumaj Tůma
Odpovědět
RE: Stále to ve mně doznívá
14.12.2014 20:40:57 - vložil Milan
Milan
Jirko, veškerá chvála na tento koncert není adresovaná jenom nám, ale především Tobě! To, že všechno organizačně klapalo na jedničku, je z podstatné části Tvoje zásluha, já jsem Ti prakticky jen pomáhal. Takže my moc děkujeme Tobě :-)
Odpovědět
Paráda u Chalupů
06.12.2014 01:16:47 - vložil Karel B.
Milí Gladly, u Chalupů jsem byl poprvé na vašem koncertě a byl to parádní zážitek. Jste stejné legendy jako Miki Ryvola a těším se, až vás zase příště uslyším a uvidím naživo! Super.
Odpovědět
RE: Paráda u Chalupů
06.12.2014 21:30:14 - vložil Milan
Milan
Karle, velmi ti děkujeme za krásná slova uznání. Jedno je tam však moc velké! Legendou se člověk nestane za 5 let. Wabi a Miki Ryvolové udělali svojí tvorbou revoluci v trampské písničce a ovlivnili několik generací trampských muzikantů. Už jenom to, že nás s nimi někdo srovnává, je obrovská čest a vyznamenání a činí z nás šťastnou kapelu :-) Díky a určitě přijď zas
Odpovědět
U Chalupů
30.11.2014 09:57:42 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kamarádi, nejenom velký dík za včerejší skvělý večer v restauraci U Chalupů Vám i Mikimu ale bylo to i jedno z Vašich nejlepších vystoupení, moc díky.
Odpovědět
RE: U Chalupů
30.11.2014 23:24:57 - vložil Milan
Milan
Aleši a Jano, úplně se červenám :-) Moc děkujeme kamarádi
Odpovědět
Díky za fajn muziku
16.11.2014 22:48:54 - vložil Petr Kusý
Pánové držím Vám palce do dalšího hraní a tvorby, Vaše písničky jsou moc fajn. Petr Kusý, Kladno.
Odpovědět
RE: Díky za fajn muziku
17.11.2014 22:43:01 - vložil Milan
Milan
Petře, moc ti děkujeme za přízeň a milá slova :-) Někde se nám přihlaš, rádi tě poznáme!
Odpovědět

1... 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun