Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17...54

Kluci, díky
22.09.2014 19:13:33 - vložil Jiří Tumaj Tůma
Ahoj kluci z Gladly S.W. Ještě jednou vám musím moc poděkovat za koncert, který jste uspořádali v naší klubovně u příležitosti 30. výročí založení našeho tábornického oddílu. Podpořili jste tak fantastickou atmosféru celého slavnostně laděného odpoledne. Dík za tu obětavost, za váš volný čas. Já jen doufám, že se mezi rodiči našich členů našel někdo, koho vaše písničky chytily natolik, že se objeví na některém vašem dalším koncertu. Děkuji moc. Jirka Tumaj Tůma
Odpovědět
RE: Kluci, díky
22.09.2014 19:25:08 - vložil Milan
Milan
Jirko, moc rádo se stalo. Bylo by to příjemné, ale kvůli tomu jsme tam nebyli. Máme Ti za to věrné fanouškovství co splácet a Tvým táborníčkům konec konců taky :-)
Odpovědět
RE: Kluci, díky
23.09.2014 21:05:33 - vložil Honziky
Honziky
Jirko ty děkovat nemusíš. Kam se hrabou čtyři roky činnosti naší kapely na těch vašich třicet. Máme se od vás co učit a jsem rád, že jsem si mohl zahrát nejen na vaší oslavě ale i na vašem Velkém táborovém ohni pro skvělou partu pozorných posluchačů, kteří dokážou slůvkem "UMÍ" ocenit každý tón. Tobě patří to naše "UMÍ" a doufám že budeme mít tu možnost ti ho ještě dlouho vracet!!!
Odpovědět
Valdecký háj
15.09.2014 15:44:33 - vložil Milan
Milan
Marcelo, Lucko, Jano a Milane, Jirko, Jano a Aleši, všem vám strašně moc děkujeme za krásná slova a hlavně za to, že jste tam byli a že jste si to užili. Já jsem si to užil moc a 4. ročník se přes hrozby počasí opět velice vydařil a zapsal se nesmazatelně do historie Braškova
Odpovědět
Valdecký háj
15.09.2014 14:44:04 - vložil Marcela Žaludová
Kluci, Valdecký háj prostě paráda,nezapomenutelný zážitek.Jen tak dál,držím palce a přeji hodně úspěchů,hodně písniček.Už se těším na další ročník.
Odpovědět
Valdek
15.09.2014 14:35:46 - vložil Lijána
Moc opravdu moc děkujeme za letošní krásný festival i přez těch pár kapek co spadlo to byl úchvatný zážitek korunovaný skvelým posezením po konzertě s Milanem ač to za vámi máme z Hradce daleko rádi pojedeme znovu na další konzerty. Moc děkujeme za všechny krásné písničky a přátelský přístup k fanouškům i když některé rádoby fanynky jsou na pěst víme své... takže Milane ještě jednou díky za vše <3
Odpovědět
Valdecký háj
14.09.2014 22:27:06 - vložil Jana
Ahoj kamarádi, Valdecký háj se opět moc povedl, včetně počasí, které se na sobotu umoudřilo. Hráli jste opět nádherně.Nové skladby byly úžasné.Tolik se nám tam líbilo ,že jsem tam šli i na nedělní podvečerní procházku a nebyli jsme sami, kdo přišel po sobotě do háje. Byl to mo krásný festival. Moc děkujeme Jana a Milan
Odpovědět
Opět úžasný zážitek
14.09.2014 14:34:13 - vložil Jirka Tůma Tumaj
Ahoj kamarádi. První ročník Valdeckého háje jsem promeškal, ale na ty ostatní jsem si již čas udělal a musím konstatovat, že jde o akci, jejíž úroveň se každým rokem zvyšuje. Hudebníci jsou vybíráni s velkou pečlivostí i dramaturgie zařazení jednotlivých vystupujících je velice citlivá s ohledem na zaměření toho kterého účinkujícího. Nikdy není opomenuta některá z legend, letos to byli Kamarádi táborových ohňů, ale jsou představeni i mladí umělci, jako Pavel Petran s kapelou. Když jsem se dozvěděl, že letos vystoupí Samson Lenk, Jindra Kejak a Pavel Dobeš, pak bylo jasné, že kvalita festivalu bude opět na vysoké úrovni. Rakovnickej potok nezklamal a velice dobře reprezentoval svoje odvětví. No a domácí Gladly S.W.? My, velcí fanoušci skupiny, jsme s povděkem přijali premiérovou píseň, jejíž název tuším nezazněl, ale pokud se nemýlím, jde o Jižanskou čepici. Zkrátka: půjde-li to takhle dál, pak nevím, v jakých výšinách to bude končit. Dobře bylo, že všechny stánky s občerstvením byly odkloněny na přístupovou cestu a popíjející účastníci tak přímo nerušili hlukem vystupující ani diváky. Zmínit pak musím i skvělé publikum, které se letos nezaleklo deště, vytrvalo a bylo odměněno úžasným vystoupením tří posledních interpretů. Na závěr ještě poděkování všem, kteří se na přípravě a průběhu Valdeckého háje podíleli. Jiří Tůma Tumaj
Odpovědět
Valdecký háj
14.09.2014 12:37:04 - vložil Aleš a Jana
Ahoj a moc dík za další skvělý ročník festivalu, který neměl chybu, nakonec jako vždy...Díky!
Odpovědět
Slabce
11.08.2014 01:24:31 - vložil Honza Jerry Šperl
Kluci, slyšel jsem vás na živo už víckrát a vždycky to byl zážitek. Ale vystoupením ve Slabcích jste tomu dali korunu! Skoro bych řekl, že jste udělali maturitu.. Teď už jste tam, kam patříte - mezi elitou FC. Moc vám k tomu gratuluji.
Odpovědět
RE: Slabce
11.08.2014 15:14:00 - vložil Milan
Milan
Honzo velké díky za tato krásná, i když trochu silná slova :-) Jestli nás někdo takto vidí, tak je to pro nás obrovská čest, protože děláme co můžem, ale do hudebních výšin nás pořád ještě čeká Velká cesta! Za sebe můžu říct, že nás moc těší zájem o naše písničky a stále větší počet fanoušků a to po 4 letech také není málo. Ale každopádně moc děkujeme za krásný zápis :-) Budeme se snažit, abychom se mu přiblížili
Odpovědět

1... 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun