Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18...54

Festival Račice
01.06.2014 16:16:12 - vložil Radka a Petr z Berouna
Kluci, včera jste zase zazářili! Hrajete a zpíváte od srdce a s velkými emocemi. Moc jsme si vaše vystoupení užili a těšíme se na další :-) Děkujeme!
Odpovědět
RE: Festival Račice
01.06.2014 20:10:13 - vložil Milan
Milan
Přátelé, moc děkujeme za milá slova. Nás zase těší, když vidíme při našem vystoupení emoce u vás, posluchačů. A v Račicích bylo skvělé publikum. Velké díky
Odpovědět
Severní pól je dobyt!
04.05.2014 21:27:23 - vložil Jiří Tůma
No, v tom titulku jsem to trošku přeťáp, ale úspěch Gladly S.W. na Country bálu Country rádia Na Vlachovce bezesporu dobytím další mety v Praze je! Kluci, vaše vystoupení bylo perfektní. Bylo vidět, jak jste po prvních pár písničkách odhodili trému, hráli jste zcela uvolněně, byli jste v pohodě a rozdávali jste se všem přítomným. Bylo krásné, když váš početný fanclub byl zbytečný. Lidé přítomní v onom překrásném sále, z jehož každé stěny dýchá historie české hudby, kde vystupovali velikáni třeba i dechovky, vás přijali za své. Vaše písničky oslovily další početné publikum. Co dodat? Víc takových akcí. Držím palce a pokusíme se tomu s celým fanklubem v rámci našich skromných možností napomoci.
Odpovědět
Vlachovka
28.04.2014 10:25:23 - vložil Jana
Ahoj kluci byli jste skvělí, tak jako vždy ,avšak na Vlachovce Vám to šlo moc, jste prostě jedničky, Jana a Milan
Odpovědět
RE: Vlachovka
29.04.2014 23:43:57 - vložil Milan
Milan
Díky kamarádi :-) Taky jste tancovali, až se z vás kouřilo!
Odpovědět
Poděkování
27.04.2014 23:21:34 - vložil Jaroslav Vavruška
Moc děkuji za vaše úžasné vystoupení na Vlachovce,kde se konal 26.4.2014 Jarní COUNTRY BÁL. Moc se to líbilo nejen mně ale i mým přátelům kteří vás slyšely poprvé. Jarda
Odpovědět
RE: Poděkování
28.04.2014 00:11:43 - vložil Milan
Milan
Jardo moc díky. Opět jsme se ujistili, že Praha je nám velice vřele nakloněná. Ale bylo tam i spousta lidí z daleka a všichni jste vytvořili úžasnou atmosféru. Díky za fotku a přeji všechno nej k svátku :-)
Odpovědět
Vinšování
23.04.2014 16:42:54 - vložil Libor Krejcar
Honziky vše nejlepší k tý čtyřce. Příště to zapijeme a díky za nocleh. Snad dorazím do Rakovníku.
Odpovědět
RE: Vinšování
24.04.2014 20:51:20 - vložil Honziky
Honziky
Libore děkuju ti za přání. Ten nocleh byl samozřejmostí a na ten Rakovník se taky těším. Jen doufám že si ještě letos najdeme společných pár minut a pořádně to všechno zapijeme!!!
Odpovědět
Další úspěch Gladly S.W.
07.04.2014 20:46:44 - vložil Jirka Tůma
Kamarádi z Gladly S.W., jsem velice rád, že se vám v anketě Kladenského deníku Otík podařila obhajoba všech tří prvenství z předchozího roku. Vám k tomu blahopřeji, a zdůrazňuji, že nebýt vás a vašich písniček, my bychom neměli pro koho hlasovat. Dál děkuji všem, kteří si našli nejednu chvíli pro internetové hlasování, i těm, kteří neváhali dát pár korun za nějaký ten výtisk deníku, aby získali kupón pro druhý způsob hlasování. Podařilo se! V kapelách jsou Gladly S.W. první, festival Valdecký háj se stal opět kulturním počinem roku a ve zpěvácích opět zvítězil Milan Procházka, což podtrhlo ještě umístění Honzy Šmejkala ve stejné kategorii. Zkrátka kapela Gladly S.W. si připsala další úspěch, ke kterému lze jen poblahopřát. Jirka Tumaj Tůma
Odpovědět
přání
07.04.2014 16:17:45 - vložil Dáša a Luděk
Naši milí kamarádi,srdečně blahopřejeme.Kdo umí,ten umí a opět to všem ukáže.Jen tak dál!
Odpovědět
RE: přání
07.04.2014 20:26:43 - vložil Milan
Milan
Kamarádi, moc vám děkujeme :-)
Odpovědět
Pozdrav
04.04.2014 09:08:03 - vložil Josef Dejdar
Ahoj chlapi, neuvažovali jste o tom vydat zpěvník, nebo alespoň dodat k textům akordy, máte fajn písničky a věřím, že by si je spousta lidí včetně mě rádo zazpívalo a zahrálo. A kdy vás uvidíme i u nás na Moravě? dík Pepa
Odpovědět
RE: Pozdrav
07.04.2014 12:07:41 - vložil Milan
Milan
Velice vám děkujeme pane Dejdare za milá slova a za objednávku. Zpěvník už plánujeme delší dobu a rozhodně vyjde, jen vám neřeknu časový horizont. Na Moravu kupodivu posíláme dost CD a velice nás těší, že jsou tam naše písničky známé. Jakmile dostaneme pozvání, rádi někde ve vašich krajích zahrajeme :-)
Odpovědět

1... 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun