1... 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18...54
|
Festival Račice 01.06.2014 16:16:12 - vložil Radka a Petr z Berouna |
|
| Kluci, včera jste zase zazářili! Hrajete a zpíváte od srdce a s velkými emocemi. Moc jsme si vaše vystoupení užili a těšíme se na další :-) Děkujeme! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Festival Račice 01.06.2014 20:10:13 - vložil Milan |
|
| Přátelé, moc děkujeme za milá slova. Nás zase těší, když vidíme při našem vystoupení emoce u vás, posluchačů. A v Račicích bylo skvělé publikum. Velké díky | |
| Odpovědět | |
|
Severní pól je dobyt! 04.05.2014 21:27:23 - vložil Jiří Tůma |
|
| No, v tom titulku jsem to trošku přeťáp, ale úspěch Gladly S.W. na Country bálu Country rádia Na Vlachovce bezesporu dobytím další mety v Praze je! Kluci, vaše vystoupení bylo perfektní. Bylo vidět, jak jste po prvních pár písničkách odhodili trému, hráli jste zcela uvolněně, byli jste v pohodě a rozdávali jste se všem přítomným. Bylo krásné, když váš početný fanclub byl zbytečný. Lidé přítomní v onom překrásném sále, z jehož každé stěny dýchá historie české hudby, kde vystupovali velikáni třeba i dechovky, vás přijali za své. Vaše písničky oslovily další početné publikum. Co dodat? Víc takových akcí. Držím palce a pokusíme se tomu s celým fanklubem v rámci našich skromných možností napomoci. | |
| Odpovědět | |
|
Vlachovka 28.04.2014 10:25:23 - vložil Jana |
|
| Ahoj kluci byli jste skvělí, tak jako vždy ,avšak na Vlachovce Vám to šlo moc, jste prostě jedničky, Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vlachovka 29.04.2014 23:43:57 - vložil Milan |
|
Díky kamarádi :-) Taky jste tancovali, až se z vás kouřilo!
|
|
| Odpovědět | |
|
Poděkování 27.04.2014 23:21:34 - vložil Jaroslav Vavruška |
|
| Moc děkuji za vaše úžasné vystoupení na Vlachovce,kde se konal 26.4.2014 Jarní COUNTRY BÁL. Moc se to líbilo nejen mně ale i mým přátelům kteří vás slyšely poprvé. Jarda | |
| Odpovědět | |
|
RE: Poděkování 28.04.2014 00:11:43 - vložil Milan |
|
| Jardo moc díky. Opět jsme se ujistili, že Praha je nám velice vřele nakloněná. Ale bylo tam i spousta lidí z daleka a všichni jste vytvořili úžasnou atmosféru. Díky za fotku a přeji všechno nej k svátku :-) | |
| Odpovědět | |
|
Vinšování 23.04.2014 16:42:54 - vložil Libor Krejcar |
|
| Honziky vše nejlepší k tý čtyřce. Příště to zapijeme a díky za nocleh. Snad dorazím do Rakovníku. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vinšování 24.04.2014 20:51:20 - vložil Honziky |
|
Libore děkuju ti za přání. Ten nocleh byl samozřejmostí a na ten Rakovník se taky těším. Jen doufám že si ještě letos najdeme společných pár minut a pořádně to všechno zapijeme!!!
|
|
| Odpovědět | |
|
Další úspěch Gladly S.W. 07.04.2014 20:46:44 - vložil Jirka Tůma |
|
| Kamarádi z Gladly S.W., jsem velice rád, že se vám v anketě Kladenského deníku Otík podařila obhajoba všech tří prvenství z předchozího roku. Vám k tomu blahopřeji, a zdůrazňuji, že nebýt vás a vašich písniček, my bychom neměli pro koho hlasovat. Dál děkuji všem, kteří si našli nejednu chvíli pro internetové hlasování, i těm, kteří neváhali dát pár korun za nějaký ten výtisk deníku, aby získali kupón pro druhý způsob hlasování. Podařilo se! V kapelách jsou Gladly S.W. první, festival Valdecký háj se stal opět kulturním počinem roku a ve zpěvácích opět zvítězil Milan Procházka, což podtrhlo ještě umístění Honzy Šmejkala ve stejné kategorii. Zkrátka kapela Gladly S.W. si připsala další úspěch, ke kterému lze jen poblahopřát. Jirka Tumaj Tůma | |
| Odpovědět | |
|
přání 07.04.2014 16:17:45 - vložil Dáša a Luděk |
|
Naši milí kamarádi,srdečně blahopřejeme.Kdo umí,ten umí a opět to všem ukáže.Jen tak dál!
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: přání 07.04.2014 20:26:43 - vložil Milan |
|
| Kamarádi, moc vám děkujeme :-) | |
| Odpovědět | |
|
Pozdrav 04.04.2014 09:08:03 - vložil Josef Dejdar |
|
Ahoj chlapi, neuvažovali jste o tom vydat zpěvník, nebo alespoň dodat k textům akordy, máte fajn písničky a věřím, že by si je spousta lidí včetně mě rádo zazpívalo a zahrálo. A kdy vás uvidíme i u nás na Moravě? dík Pepa
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Pozdrav 07.04.2014 12:07:41 - vložil Milan |
|
| Velice vám děkujeme pane Dejdare za milá slova a za objednávku. Zpěvník už plánujeme delší dobu a rozhodně vyjde, jen vám neřeknu časový horizont. Na Moravu kupodivu posíláme dost CD a velice nás těší, že jsou tam naše písničky známé. Jakmile dostaneme pozvání, rádi někde ve vašich krajích zahrajeme :-) | |
| Odpovědět | |
Reference