Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19...54

Pepovi
27.03.2014 09:42:14 - vložil Libor Krejcar
Ahoj Josefe. Co ti popřát? To je jasný, zdraví a chuť do hraní. Ať tě tu a tam líbají múzy a ty to dáváš na papír. Pak už to jen zahrát.Prkotina. Měj se a celá kapela. Snad zase vyšetřím čas a přijedu.
Odpovědět
RE: Pepovi
29.03.2014 19:22:51 - vložil Pepik
Pepa
No co na říct...děkuju na stotisíkrát a budu se těšit..
Odpovědět
Akordy
11.03.2014 13:35:21 - vložil Marcel
Ahoj, príma písničky. Ale chtěl bych se zeptat, jestli k textům připíšete i akordy? Protože my s hudebním hluchem bychom si taky rádi zahráli, ale jaksi to bez nich spíš pokazíme.. :-/
Odpovědět
RE: Akordy
11.03.2014 13:45:33 - vložil Milan
Milan
Díky Marceli. V kontaktech mám mail. Napiš mi na něj a já ti je pošlu :-)
Odpovědět
Blahopřání
11.01.2014 09:49:31 - vložil Libor Krejcar
Ahoj Jirko. Všechno nejlepší k narozeninám a ať Ti to pořád hraje. Doufám že si spolu brzy připijeme.Snad mi to klapne do Dřeváku 1.2. Koneckonců kluci zdravím Vás všechny a celý fanclub.
Odpovědět
RE: Blahopřání
14.01.2014 06:31:42 - vložil Jirka
Jirka
Ahoj Libore, děkuju za přání.
Odpovědět
Poděkování a přání všem
22.12.2013 12:20:18 - vložil Jiří Tumaj Tůma
Kamarádi z kapely, váš vánoční koncert byl opět pohodovou záležitostí, při které se náš fanclub rozrostl o dva mladé kamarády z Loun a dva dokonce až ze samotné Moravy. Byla to akce, na které bylo nejvíce členů fanclubu v tomto roce, což svědčí o skutečnosti, že váš zatím poslední koncert si málokdo nechal ujít. Věřím, že ostatní opravdu nemohli. Chci teď poděkovat nejen vám za skvělé zážitky, které jste nám po celý rok zprostředkovávali na svých koncertech, které byly podtrženy vydáním druhého cédéčka, ale i všem členům fanclubu, bez kterých by byla vaše vystoupení přeci jenom chudší. Všem lidem, kteří se jakkoli kolem Gladly S.W. pohybují, přeji poklidné Vánoce a do příštího roku hlavně zdraví, které nám pak dovolí účast na vašich koncertech. Ať máme všichni v roce 2014 co nejvíce důvodů k úsměvům a nejen na našich společných setkáních. Jirka Tumaj Tůma a Jarmila
Odpovědět
RE: Poděkování a přání všem
06.01.2014 22:50:25 - vložil Milan
Milan
Jirko, Tobě i všem fanouškům, kteří vytvořili nepopsatelnou atmosféru velký dík a hodně zdraví a pohody do nového roku. Ať je takových krásných setkání co nejvíc!
Odpovědět
Vánoční pozdrav
20.12.2013 09:52:18 - vložil Libor Krejcar
Ahoj kluci. Chtěl jsem Vám popřát osobně ale bohužel nemůžu přijet. Takže kamarádi vše nejlepší a pohodu vánoc. Ať se Vám pěkně hraje a ta pohoda se i nadále přenáší do našich srdcí. Věrni zůstaneme.
Odpovědět
RE: Vánoční pozdrav
06.01.2014 22:48:14 - vložil Milan
Milan
Libore, moc dík a Tobě opožděně všechno nejlepší v novém roce :-)
Odpovědět
pozdrav
21.11.2013 01:45:13 - vložil roman Ul
zdravím kluky,posloucháme vás i v Ústí n Labem,jen tak dál a mnoho úspěchů
Odpovědět
RE: pozdrav
21.11.2013 12:07:50 - vložil Milan
Milan
Ahoj Romane, zdravíme kolébku Porty a tebe samozřejmě taky. Zápisy v knize ze vzdálenějších míst jsou pro nás velice cenné a motivující. Moc ti za něj děkujeme!
Odpovědět
Ahoj!
20.11.2013 13:37:25 - vložil B. Maršálek
Milí Kladeňácííí ?, i vy, klucí Gladlyácký ?! Máte všichni kliku, že nemám intrefernet ? doma, a v pondělí jsem odjel na služebku! ? Jinak bych vám všem (diváci i kapelo), psal už v pátek (vlastně v sobotu časně ráno), a asi bych se snad rozplynul v superlativech, takový krásný dojem jste ve mně i celém Lignitu vyvolali? O tom, že v Kladnu je kladno, a ne záporno ?, o tom víme dávno. Ale to, že v Colorado nám bude tak moc rádo ?, to jsme ani ve snách netušili, a to máme za sebou Dřevák, kde to bylo fakt ohromné!! Takže, milí kladní Kladeňáci a Kladeňačky (mladší členové kapely byli z některých z vás úplně paf ?), obrovské díky Vám všem, klobouk dolů!! A už se těšíme, až pozveme zase Vás všechny k nám do Plzně!! Za Lignit ? kapelník.
Odpovědět
RE: Ahoj!
20.11.2013 14:15:20 - vložil Milan
Milan
Bohoušku, moc díky za krásná slova. jsem moc rád, že se to vydařilo a už se těšíme do milované Plzně :-)
Odpovědět
Akce Colorado
19.11.2013 06:34:58 - vložil Kilby
Ahoj klucíííí. Zdraví Vás plzeňácííí... :-) Děkujeme za pozvání. Akce v Coloradu se nám velmi líbila. Hezké prostředí a hlavně moc fajn lidičky!!! Máte skvělé fanoušky. Jsme moc rádi, že se jim naše společné hraní líbilo a že si to dostatečně užili.My jsme si to užili velmi a máme Vám v Plzni co oplácet!!! Už abychom začali hledat tak šikovné tanečnice... Těšíme se na další společnou akci. Jo, a díky moc za fotky. Ligniti
Odpovědět
RE: Akce Colorado
20.11.2013 14:17:09 - vložil Milan
Milan
Pavle, tobě i celé kapele obrovský dík za to, jak jste se v Coloradu aklimatizovali! :-) Na fanoušky jsme pyšní a věřím, že nás někteří doprovodí i k vám. Už se těšíme!
Odpovědět

1... 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun