1... 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20...54
|
Colorado Kladno 17.11.2013 22:07:19 - vložil Milan |
|
| Kamarádi, všem vám patří velký dík za atmosféru, která připomínala Carnegie Hall! :-) A další poděkování kamarádům z Lignitu, kteří opět nadchli Kladno | |
| Odpovědět | |
|
Klobouk dolů 16.11.2013 19:47:04 - vložil Jiří Tůma |
|
| Koncertů s Gladly S.W. jsem zažil hodně, s Lignitem jen několik, ale pokaždé to byl opravdový kulturní zážitek. Svůj obdiv plzeňským hostům jsem vyřkl již včera v Coloradu, a tak pouze dodávám velké poděkování klukům z Gladly S.W., kterým jsme se původně omlouval, že kvůli sobotní výpravě našeho oddílu odejdu ještě před koncem, ale ono to nešlo. Prostě jsem musel zůstat až do konce a jsem tomu velice rád. Moje poděkování patří kompletně všem přítomným, kteří vytvořili neskutečně skvělou atmosféru, stejně jako Vlastikovi, který se o nás svými kolegyněmi velice svědomitě staral. Jirka Tumaj Tůma | |
| Odpovědět | |
|
Colorado 16.11.2013 06:03:39 - vložil Iveta a Karel |
|
| Ahoj, moc hezký večer. O kapelách memí co dodat, jenom, že to bylo super. Děkujeme! | |
| Odpovědět | |
|
COLORADO 16.11.2013 01:17:34 - vložil Milan S. |
|
Už jsem nějak dlouho nepsal , ale dnešní večer v Coloradu byla jedna velká paráda . Dvě fakt super kapely a báječná atmosfera . Kamarádi klobouk dolů a dík
|
|
| Odpovědět | |
|
Nové CD je brilantní 10.11.2013 20:49:24 - vložil Josef Hynek |
|
| Zdravím z Orlických hor a přeji hodně nových not do nichž vetkáváte slovíčka s bravurou. Písničku kdyby jsem pouštěl dědovi snad 30x a chtěl jí pořád dokola. A já jsem pochopil proč ....... www.country-romantika.estranky.cz I o vás je zde zmínka, děkuji za vaši práci. Pepíno | |
| Odpovědět | |
|
RE: Nové CD je brilantní 10.11.2013 20:58:32 - vložil Milan |
|
Pepíku, to je pecka. Moc ti děkujeme za krásná slova i za propagaci našeho CD na vašich stránkách!! Jenom doufám, že děda není mladší než my
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Nové CD je brilantní 10.11.2013 21:51:54 - vložil Josef Hynek |
|
| Jeho slova tenkrát v Plzni : Kluci jeďte až do Prahy, budete tam dřív a bude u nás líp........ | |
| Odpovědět | |
|
Ozvěny osadních ohňů 06.11.2013 02:45:45 - vložil Martina - Prachatice |
|
| Milí Gladly, vaše vystoupení v Country rádiu bylo opět fantastické a nesmírně pohodové. Nenecháváte nikoho na pochybách, že jste bezva lidi, kteří to myslí s muzikou a písničkou upřímně. My všichni, kdo jsme to pochopili, Vám za to moc děkujeme | |
| Odpovědět | |
|
RE: Ozvěny osadních ohňů 10.11.2013 21:02:10 - vložil Milan |
|
| Martino, představa, že jste nás poslouchali na Šumavě je nádherná! Promluvím s Pepíkem, jestli by neměl po "Krkonoších" další inspiraci :-) Moc děkujeme! | |
| Odpovědět | |
|
Setkání na Barče 22.10.2013 08:19:07 - vložil Jája a Jindra |
|
| Gratulujeme k rozletu i v Praze. Včerejší vystoupení se moc líbilo nejen nám z fun clubu, ale i publiku, které tentokrát z většiny patřilo k tomu "dříve narozenému". A jak bylo vidět, vaše písničky se moc líbily a lidé byli dost nadšení. Alespoň se nám o přestávce o tom zmiňovali. Jen tak dál!Těšíme se na příště. Jája a Jindra | |
| Odpovědět | |
|
RE: Setkání na Barče 25.10.2013 22:10:50 - vložil Milan |
|
| Opožděně, ale přece vám děkujeme. Bylo to moc hezké vystoupení s účastí téměř celé pražské části našeho Fanklubu. Díky :-) | |
| Odpovědět | |
|
Další úspěch dál od Kladna 13.10.2013 20:29:49 - vložil Jiří Tumaj Tůma |
|
| Kamarádi, nějakou dobu jsem se nepřidával k žádnému komentáři, ale po včerejším vystoupení Gladly S.W. v Jesenici v klubu Truhlárna, se musím vyznat. Již dříve jsem se v této útulné svatyni kulturního dění malého městečka zúčastnil vystoupení kapely Rakovnický potok, kterou příznivci Gladly S.W. znají z country bálů pořádaných na Kladně Petrem Karfíkem. I tentokrát zde Rakovnický potok předvedl své skvělé skladby zahrané zcela mistrně a se zaslouženým úspěchem. Pak přišlo vystoupení Gladly S.W. a diváci od první písničky reagovali velice vstřícně. Zkrátka je tahle muzika bezesporu pohltila a já měl najednou krásný pocit, že už nemusíme nic evokovat, že si lidé jsou sami vědomi kvalit, které Gladly S.W. nabízejí. Ostatně byl to právě kapelník Milan Procházka, který mi v jiné souvislosti nedávno řekl, že jsem pomohl doprovodil ?toto dítě? do puberty a ono se teď vydá svojí cestou. Tak ať je ta cesta hodně dlouhá. Jirka Tumaj Tůma | |
| Odpovědět | |
|
RE: Další úspěch dál od Kladna 15.10.2013 13:24:27 - vložil Milan |
|
Jirko, klidně to dítě rozmazluj dál tak dospělé zase není. Díky tobě i Karlovi za účast v Jesenici a celému úžasnému publiku velká poklona!
|
|
| Odpovědět | |
Reference