1... 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21...54
|
Jája,Karel,Jindra 10.10.2013 21:59:07 - vložil Iveta a Karel |
|
Ahoj Jindro, moc díky Vám všem za přání k narozeninám. Musím se přiznat, že to nebyl žádný úmysl nechat vybrat Karla písničku, ale opravdu jsem chtěla, aby si vybral a tajně jsem doufala, že si vybereVelkou cestu, protože jsme mu nechali Krkonoše zahrát večer. Ale stejně je nezahrály. Tak snad jsem moc nezklamala tím, že ten nápad vlastně nebyl úmyslný. Ještě jednou moc velký dík za přání!
|
|
| Odpovědět | |
|
Dobrý trik 10.10.2013 13:02:56 - vložil Jindra |
|
Ivetko, dobrý nápad. Dát zahrát s tím, že si zvolí písničku sám a Krkonoše dali. Myslím, že Verča se Zdendou nám přejí, ale vychutnal bych si, jak z toho vybruslí Macoun. Jinak Karlovi vše nej od Jáji, Káji a Jindry.
|
|
| Odpovědět | |
|
Vyšehraní 22.09.2013 20:15:47 - vložil Iveta a Karel |
|
| Ahoj, Vyšehraní bylo moc pěkné. Všichni učinkující byli bezvadní, ale závěr patřil mistrům, obzvláště v tomto překrásném prostředí. Počasí nám opět přálo a to díky Velkému šéfovi - prezidentovi Gladly, protože je kamarád s matkou přírodou.Děkujeme! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vyšehraní 23.09.2013 11:04:58 - vložil Milan |
|
| Díky kamarádi :-) Počasí oběma křtům přálo tak doufejme, že to je dobré znamení. Díky za účast a za fotky | |
| Odpovědět | |
|
Domácí chleba :-) 20.09.2013 15:30:46 - vložil Robert Kracík |
|
| Tak teda kluci nové CD to je zážitek. Jedu ho už podvacátý a pořád nacházím něco nového. Jen kdyby vás víc hráli..Smekám klobouk. A před festivalem taky | |
| Odpovědět | |
|
RE: Domácí chleba :-) 21.09.2013 12:38:25 - vložil Honziky |
|
Roberte děkujeme za pozornost! ...taky to stálo potu!
|
|
| Odpovědět | |
|
Valdecký háj 17.09.2013 13:14:32 - vložil Jája, Karel a Jindra |
|
| Vážení přátelé, ANO!!! Festival se neskutečně vyvedl, volba pozvaných hostů super. Nové CD je pokřtěno,je bezva, co si přát víc? I když jsme na této akci byli poprvé, tak to byla nádhera a fantazie. Moc a moc jsme si to užili jako všichni ostatní, i počasí přálo a fandilo vám jako vystupujícím i nám jako divákům. Velikánské díky všem, kdož se na tomto krásném dni podíleli. Díky, díky, díky!Bylo to super. Pomalu se začneme těšit na další ročník. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Valdecký háj 18.09.2013 20:47:04 - vložil Milan |
|
| Vidíte přátelé, když jsme vám u prvních dvou ročnících říkali, jak to bylo krásné, tak už teď chápete, že ta atmosféra jde sotva popsat. Díky, že jste u toho konečně byli. | |
| Odpovědět | |
|
chleba z domácí mouky 17.09.2013 12:59:53 - vložil Major |
|
| Tak pánové tohle CD je opravdu, ale opravdu pecka! Už dlouho mi nenaskočila husí kůže při poslechu písničky. Blahopřeji a těším se, až některou z písní uslyším v rádiích a ne jen v Country. | |
| Odpovědět | |
|
RE: chleba z domácí mouky 18.09.2013 20:44:21 - vložil Milan |
|
| Moc díky Majore za krásná slova. Já mám husí kůži, když je hraju. Když to takhle vzájemně funguje, je to asi jak má být.. | |
| Odpovědět | |
|
Valcký háj 17.09.2013 07:49:27 - vložil Iveta a Karel |
|
| Děkujeme za krásný festival. Bylo to neskutečné! Počasí, kamarádi a kapely. Všem ještě jednou velký dík. CD nemá chybu a nemáme dostatek slov, jak to vyjádřit, protože písničky jsou tak úžasné až to dojímá.....Díky, díky! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Valcký háj 18.09.2013 20:37:37 - vložil Milan |
|
| A mě dojímají takové krásné zápisy, jako je ten váš Iveto. Díky moc | |
| Odpovědět | |
|
Až vás někdo pošle do háje, jděte na Valdek, litovat nebudete! 16.09.2013 22:08:23 - vložil Jiří Tumaj Tůma |
|
| Jak mám hodnotit festival, na kterém jsem byl sám angažován, kde jsem s fanclubem Gladly S.W. předával květiny všem vystupujícím ženám, kde jsem s dalšími třemi kamarády měl nebývalou možnost vystoupit s pořádající kapelou na pódiu a zazpívat si s ní refrény u jejich největšího hitu, písničky Vítr nad Berounkou. Nebudu letos hodnotit jednotlivé účinkující, všichni podle mého předvedli své maximum, ať šlo o pro mne neznámé Corbel Brothers z Unhoště, kteří celý festival důstojně zahájili, či legendární Pacifik nebo Vojtu Kidáka Tomáška. Všichni amatéři i profesionálové tu podle mého zanechali nezapomenutelnou stopu, stopu především v našich duších, stopu pohody a radosti, a to je dnes hodnota, kterou nikdo nevyváží žádným zlatem. Jako fanoušek Gladly S.W. jsem si samozřejmě vychutnal křest jejich druhého autorského cédéčka i vystoupení, a to nejen pro onu možnost zazpívat si s nimi na pódiu. Odjížděl jsem šťastný, spokojený, odprostěný od starostí dnešní doby. Ještě dlouho do noci v mé mysli zněly tóny snad všech písniček, které jsem slyšel v průběhu celého odpoledne a večera. Děkuji všem, kteří se na přípravě i průběhu třetího ročníku Valdeckého háje podíleli, ať finančně, manažersky, či jakýmkoli jiným způsobem. I matce Přírodě bychom měli všichni poděkovat, že mezi zamračené a deštivé dny vklínila kvůli nám jeden překrásný, slunečný. Jirka Tumaj Tůma | |
| Odpovědět | |
|
RE: Až vás někdo pošle do háje, jděte na Valdek, litovat nebudete! 16.09.2013 23:24:10 - vložil milan S. |
|
Jirko chtěl jsem něco napsat , ale ty jsi mi to všechno sebral z huby
To jsi nemohl chvilku počkat No nic byla to opět PARÁDA !!
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Až vás někdo pošle do háje, jděte na Valdek, litovat nebudete! 18.09.2013 20:30:31 - vložil Milan |
|
Milane, kdybys byl první, určitě bys to napsal taky tak krásně jako Jirka Oběma velký dík!
|
|
| Odpovědět | |
Reference