1... 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22...54
|
háj 16.09.2013 14:54:33 - vložil Saša Kameš |
|
| No chlapci, byl jsem na ( nebo v) hájku jenom chvilku, ale bomba bombastická... kéž by by vám i nám vydrželo alespoň sto let :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: háj 16.09.2013 15:53:08 - vložil Milan |
|
| Sašo, my jsme plánovali jenom 70, ale když jinak nedáš :-) Hlavní je, že si tam byl a viděl tu atmosféru. Dík :-) | |
| Odpovědět | |
|
Valdecký háj 15.09.2013 21:03:36 - vložil Vašek a Jitka, Podbořany |
|
| Třetí ročník?! To snad ne? Tenhle úžasný festival, na kterém jsme měli čest být má úroveň, jako kdyby běžel už dvacet let. A vaše písničky, to je neskutečná nádhera. Prosíme, vydržte, vydržte. Děláte lidem radost a to je hodně. Díky | |
| Odpovědět | |
|
RE: Valdecký háj 15.09.2013 22:23:46 - vložil Milan |
|
| Přátelé, tím spíš, že vás neznáme osobně, jsem v rozpacích nad takovou chválou. Strašně to těší a nabíjí. Děkujeme moc a vydržte s námi :-) | |
| Odpovědět | |
|
Supééér. 15.09.2013 16:22:05 - vložil Rudla a Evča |
|
| Kamrádi byli jsme poprvé na Valdeckém Háji. Bylo to super a jsem rádi že nám to vyšlo a zároveň i počasí. Všici byli skvělí a už se těsíme ma příští ročník. A vaší placku Chleba z domácí mouky jsme poslouchali cestou domů asi tak dvaapůlkrát,prostě paráda a moc děkujeme. Rudla a Evča. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Supééér. 15.09.2013 21:43:36 - vložil Milan |
|
| Kamarádi. Moc děkujeme za fotky a za krásná slova. Jsem strašně rád, že jste vážili takovou dálku a byli jste spokojeni. Potom jsme šťastni i my :-) | |
| Odpovědět | |
|
Dobrá práce kamarádi 15.09.2013 12:31:18 - vložil Jirka Soukup |
|
| Ahoj skupino naše :-), Nevím kde začít, takže to nejspíš bude dlouhý :-) . Festival ve Valdeckém háji byl po delší době (aspoň tedy pro mne) zase nezapomenutelným zážitkem. Jedno lepší vystoupení, než druhé... S vámi jsme se nerušeně zasnili, s Taxmeny jsme si parádně zarockovali a Kameloti byli též bezchybní, stejně tak, jako objednané počasí :-) ... A teď k té nově upečené placičce z domácí mouky, za kterou vám moc děkuji. Co mám říct? Stačí, že už ji od rána po páté jedu pořád dokola :-) ? Opravdu se to zase povedlo, moc. Nedovolím sí říct, že je lepší, než ta první, to by nebyla tak úplně pravda... Po muzikantské stránce jste se o poznání zlepšili, výborná práce zvukaře, dobrý nápad byl použít efekty a přizvat jako hosta Greenhornsko-Tučňáckého steelkytaristu, to je velká paráda... Ale co se týká textů, nic se prostě nemění, ty nejsou lepší, jsou pořád stejně dokonalý, ty už lepší nebudou, protože to nejde... Zkrátka včerejší setkání s vámi, Jirkou Tůmou a dalšími lidmi, kterých je už dnes bohužel málo, bylo opět moc příjemným zážitkem. Takže ještě jednou s díky a uznáním, dobíjíte nám baterky v nelehké době. Zase brzy naviděnou kamarádi! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dobrá práce kamarádi 15.09.2013 21:41:18 - vložil Milan |
|
| Jirko, byl jsi první a hned tak nádherný zápis :-) A naprosto výstižný a objektivní. Velké díky za něj :-) | |
| Odpovědět | |
|
Hezké dopoledne 31.08.2013 11:16:38 - vložil Jindra |
|
Milane, díky za parádní prezentaci kapely v sobotním dopoledním Country Rádiu. Moc příjemně se to poslouchalo a věřím, že se rozšířil okruh nás, Vašich obdivovatelů. Moc se těšíme na Braškov. Jája, Kája, Jindra.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Hezké dopoledne 31.08.2013 19:53:35 - vložil Milan |
|
| Ahoj kamarádi :-) Jsme rád, že jste poslouchali, nestačil jsem to dát na stránky. Dík a na Háji na shledanou | |
| Odpovědět | |
|
Nemůžem se dočkat. 29.08.2013 22:22:38 - vložil Ruda Stolejda a Eva |
|
Ahoj Milane už se šíleně těšíme,po zhlednutí programu se nemůžeme dočkat. Naštěstí i volno mám. Ruda a Eva
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Nemůžem se dočkat. 31.08.2013 19:52:02 - vložil Milan |
|
| Ahoj Rudo :-) Tak sebou přivez nějaké dobré počasí. Těšíme se | |
| Odpovědět | |
|
Valdecký háj 20.08.2013 10:01:35 - vložil Milan S. |
|
| Milane už je časový plán na Valdecký háj ? | |
| Odpovědět | |
|
RE: Valdecký háj 21.08.2013 12:31:58 - vložil Milan |
|
| Milane a všichni ostatní, každým dnem, možná v nějbližších hodinách začneme zveřejňovat postupně všechny informace. Vše se koordinuje s vydáním nového CD, jehož křest proběhne právě na Valdeckém háji :-) | |
| Odpovědět | |
|
Smekám pánové 06.08.2013 22:21:23 - vložil Josef Hynek |
|
| Jsem velký fanfa Greenhorns a tam jsem na jednom CD objevil Písničku Patrona z Války. Až později jsem zjistil že to není Honzova věc ale vaší kapely a tak jsem si koupil vaše CD za 5 minut dvanáct. A musím smeknout před texty které píšete. Je v nich velká pravda a jsou brilantně udělány. Děkuji celé vaší kapele za velmi příjemnou country hudbu. Z orlických hor, Žamberka zdraví Pepa. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Smekám pánové 06.08.2013 23:50:55 - vložil Milan |
|
| Velký dík za krásná slova Pepo :-) Odpověď by spíš příslušela našemu textaři, jmenovci Pepíkovi, ale ten je s Honzou na Berounce. Pro tvojí informaci: Za měsíc bude na světě naše druhé CD :-) | |
| Odpovědět | |
Reference