Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22...54

háj
16.09.2013 14:54:33 - vložil Saša Kameš
No chlapci, byl jsem na ( nebo v) hájku jenom chvilku, ale bomba bombastická... kéž by by vám i nám vydrželo alespoň sto let :-)
Odpovědět
RE: háj
16.09.2013 15:53:08 - vložil Milan
Milan
Sašo, my jsme plánovali jenom 70, ale když jinak nedáš :-) Hlavní je, že si tam byl a viděl tu atmosféru. Dík :-)
Odpovědět
Valdecký háj
15.09.2013 21:03:36 - vložil Vašek a Jitka, Podbořany
Třetí ročník?! To snad ne? Tenhle úžasný festival, na kterém jsme měli čest být má úroveň, jako kdyby běžel už dvacet let. A vaše písničky, to je neskutečná nádhera. Prosíme, vydržte, vydržte. Děláte lidem radost a to je hodně. Díky
Odpovědět
RE: Valdecký háj
15.09.2013 22:23:46 - vložil Milan
Milan
Přátelé, tím spíš, že vás neznáme osobně, jsem v rozpacích nad takovou chválou. Strašně to těší a nabíjí. Děkujeme moc a vydržte s námi :-)
Odpovědět
Supééér.
15.09.2013 16:22:05 - vložil Rudla a Evča
Kamrádi byli jsme poprvé na Valdeckém Háji. Bylo to super a jsem rádi že nám to vyšlo a zároveň i počasí. Všici byli skvělí a už se těsíme ma příští ročník. A vaší placku Chleba z domácí mouky jsme poslouchali cestou domů asi tak dvaapůlkrát,prostě paráda a moc děkujeme. Rudla a Evča.
Odpovědět
RE: Supééér.
15.09.2013 21:43:36 - vložil Milan
Milan
Kamarádi. Moc děkujeme za fotky a za krásná slova. Jsem strašně rád, že jste vážili takovou dálku a byli jste spokojeni. Potom jsme šťastni i my :-)
Odpovědět
Dobrá práce kamarádi
15.09.2013 12:31:18 - vložil Jirka Soukup
Ahoj skupino naše :-), Nevím kde začít, takže to nejspíš bude dlouhý :-) . Festival ve Valdeckém háji byl po delší době (aspoň tedy pro mne) zase nezapomenutelným zážitkem. Jedno lepší vystoupení, než druhé... S vámi jsme se nerušeně zasnili, s Taxmeny jsme si parádně zarockovali a Kameloti byli též bezchybní, stejně tak, jako objednané počasí :-) ... A teď k té nově upečené placičce z domácí mouky, za kterou vám moc děkuji. Co mám říct? Stačí, že už ji od rána po páté jedu pořád dokola :-) ? Opravdu se to zase povedlo, moc. Nedovolím sí říct, že je lepší, než ta první, to by nebyla tak úplně pravda... Po muzikantské stránce jste se o poznání zlepšili, výborná práce zvukaře, dobrý nápad byl použít efekty a přizvat jako hosta Greenhornsko-Tučňáckého steelkytaristu, to je velká paráda... Ale co se týká textů, nic se prostě nemění, ty nejsou lepší, jsou pořád stejně dokonalý, ty už lepší nebudou, protože to nejde... Zkrátka včerejší setkání s vámi, Jirkou Tůmou a dalšími lidmi, kterých je už dnes bohužel málo, bylo opět moc příjemným zážitkem. Takže ještě jednou s díky a uznáním, dobíjíte nám baterky v nelehké době. Zase brzy naviděnou kamarádi!
Odpovědět
RE: Dobrá práce kamarádi
15.09.2013 21:41:18 - vložil Milan
Milan
Jirko, byl jsi první a hned tak nádherný zápis :-) A naprosto výstižný a objektivní. Velké díky za něj :-)
Odpovědět
Hezké dopoledne
31.08.2013 11:16:38 - vložil Jindra
Milane, díky za parádní prezentaci kapely v sobotním dopoledním Country Rádiu. Moc příjemně se to poslouchalo a věřím, že se rozšířil okruh nás, Vašich obdivovatelů. Moc se těšíme na Braškov. Jája, Kája, Jindra.
Odpovědět
RE: Hezké dopoledne
31.08.2013 19:53:35 - vložil Milan
Milan
Ahoj kamarádi :-) Jsme rád, že jste poslouchali, nestačil jsem to dát na stránky. Dík a na Háji na shledanou
Odpovědět
Nemůžem se dočkat.
29.08.2013 22:22:38 - vložil Ruda Stolejda a Eva
Ahoj Milane už se šíleně těšíme,po zhlednutí programu se nemůžeme dočkat. Naštěstí i volno mám. Ruda a Eva
Odpovědět
RE: Nemůžem se dočkat.
31.08.2013 19:52:02 - vložil Milan
Milan
Ahoj Rudo :-) Tak sebou přivez nějaké dobré počasí. Těšíme se
Odpovědět
Valdecký háj
20.08.2013 10:01:35 - vložil Milan S.
Milane už je časový plán na Valdecký háj ?
Odpovědět
RE: Valdecký háj
21.08.2013 12:31:58 - vložil Milan
Milan
Milane a všichni ostatní, každým dnem, možná v nějbližších hodinách začneme zveřejňovat postupně všechny informace. Vše se koordinuje s vydáním nového CD, jehož křest proběhne právě na Valdeckém háji :-)
Odpovědět
Smekám pánové
06.08.2013 22:21:23 - vložil Josef Hynek
Jsem velký fanfa Greenhorns a tam jsem na jednom CD objevil Písničku Patrona z Války. Až později jsem zjistil že to není Honzova věc ale vaší kapely a tak jsem si koupil vaše CD za 5 minut dvanáct. A musím smeknout před texty které píšete. Je v nich velká pravda a jsou brilantně udělány. Děkuji celé vaší kapele za velmi příjemnou country hudbu. Z orlických hor, Žamberka zdraví Pepa.
Odpovědět
RE: Smekám pánové
06.08.2013 23:50:55 - vložil Milan
Milan
Velký dík za krásná slova Pepo :-) Odpověď by spíš příslušela našemu textaři, jmenovci Pepíkovi, ale ten je s Honzou na Berounce. Pro tvojí informaci: Za měsíc bude na světě naše druhé CD :-)
Odpovědět

1... 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun