Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23...54

Třeba někdy!
04.08.2013 21:55:10 - vložil Jaňajs
Vím, že je to daleko, ale neplánujete klucí cestu k Lužnici?Mezi Táborem a Bechyní je jakýsi Country camp a je tam moc dobře. Mám ráda váš hlas, váš zpěv a vaše písničky. Bylo by to fajne,kdyby jste tam zavítali!Moc ráda bych Vás slyšela na to živo! Jste borci moc. Jen tak dál!
Odpovědět
RE: Třeba někdy!
06.08.2013 23:57:10 - vložil Milan
Milan
Ahoj Jano :-) Tvoje jméno nám není neznámé, jistě víš odkud. Moc děkujeme za krásný zápis. Už jsme odehráli hodně krásných koncertů a festivalů a na všechny jsme byli pozváni. Taky doufáme, že naše písničky vejdou ve známost i v krásných jižních Čechách. Až se tak stane, jistě se o tom včas dozvíš z Country rádia. každopádně velký dík! :-)
Odpovědět
Díky.
25.07.2013 09:07:49 - vložil Ruda Stolejda
Ahoj kamarádi. Náa Sekwojfestu jste opět zazářili. A díky za možnost si s některýma popovídat. Váš fanoušek Ruda.
Odpovědět
RE: Díky.
25.07.2013 17:24:47 - vložil Milan
Milan
Ahóój Rudlo :-) To byla nejspíš Rudá záře nad Kladnem Každopádně velký dík a těšíme se na další setkání!
Odpovědět
Smekám klobouk
20.07.2013 21:23:23 - vložil Zdenda
Ahoj kamarádi, sice vás osobně zatím neznám, ale smekám klobouk. Docela náhodně se mi dostalo do rukou CD Za pět minut dvanáct. Mockrát jsem již slyšel z jara zpívat kosa a přesto smekám klobouk. Doufám, že se mi podaří co nejdříve slyšet tvorbu Gladly S.W. naživo a třeba si zalomit palce. Jen tak dál, kamarádi.
Odpovědět
RE: Smekám klobouk
21.07.2013 14:22:41 - vložil Milan
Milan
Ahoj Zdendo a velké díky za krásná slova. Setkání naživo je i naším přáním. Škoda, že jsi nebyl včera na Sekwoyfestu, což je krásný a pohodový festival a opět se velice vydařil. Tak snad někdy příště. V dohledné době vyjde také naše druhé CD!! :-)
Odpovědět
RE: RE: Smekám klobouk
21.07.2013 20:23:58 - vložil Zdenda
Bohužel, toho času mám nějak míň, než bych potřeboval... Nové CD, to je úžasná zpráva. Moc se na něj těším. Kamarádi, Vaše texty dávají smysl a bylo by moc dobře aby Vás poslouchalo co nejvíce mladšich lidí, aby se pomocí dokonalé muziky dozvědělo také něco o dobách minulých. Ahoj.
Odpovědět
Ahoj kluci
19.07.2013 07:31:07 - vložil libor
Rok je fuč a znovu pivovárek. Bohužel letos nemůžu, jsem na slovensku a tak Vám přeju pěkné hraní a pohodu jako loni. Nějak mi to letos nevychází ale 14.9. nosím pořád v hlavě. Adios.
Odpovědět
RE: Ahoj kluci
21.07.2013 14:25:29 - vložil Milan
Milan
Libore velká škoda, že jsi nemohl na Sekwoyfest. Atmosféra byla opět skvělá a kamarádská. Budeme se těšit, že tě uvidíme u nás - na Valdeckém háji
Odpovědět
festival v Libiši
30.06.2013 10:54:09 - vložil Jája, Karel a Jindra
Ahoj kamarádi, děkujeme za další velmi krásný večer s vašimi a nejen vašimi písničkami.Tento večer se líbil určitě všem(včetně místních komárů, kteří se hojně pozvali sami)a těšíme se na příští rok!
Odpovědět
RE: festival v Libiši
01.07.2013 22:52:19 - vložil Milan
Milan
Děkujeme přátelé. :-) Festival byl povedený a hrálo se nám moc pěkně. Bylo krásné, že vás tam bylo tolik. Skoro jako těch komárů :-)
Odpovědět
Malostranská beseda
28.06.2013 10:46:05 - vložil Karel M.- Průhonice
Kluci vaše vystoupení a písničky jsou balzám na duši. Nemůžu se dočkat nového CD. Držím palce, ať se líbí a těším se na další setkání.
Odpovědět
RE: Malostranská beseda
01.07.2013 18:25:28 - vložil Honziky
Honziky
Karle,uctivě děkujeme. I my se těšíme a doufáme,že nám všem udělá radost jak nové CD,tak další společné setkání. Díky
Odpovědět
Malostranská beseda
27.06.2013 18:37:58 - vložil Iveta a Karel
Včerejší koncert v besedě byl super. Hráli jste bezvadně, ostatně jako vždy. Velkou radost nám udělalo setkání s kamarádama. Těšíme se na příště!
Odpovědět
RE: Malostranská beseda
28.06.2013 20:27:41 - vložil Jirka Tumaj Tůma
Iveto a Karle, nejsem si jist, zda mám oprávnění psát odpovědi na reakce fanoušků, ale nemohu se udržet! Nebyla ta vaše radost ze setkání s kamarády umocněná právě tím, co pro tuto akci udělala Iveta? Teď už víte, co moji duši naplňuje při organizování našich setkání, i když třeba jenom zamluvím místa třeba ve Dřeváku. To, že se pak všichni sejdeme, že to klapne, to je to krásné! Jinak podepisuji to, že to byl opět úžasný zážitek. Jirka Tumaj Tůma
Odpovědět
nadpis, no nadpis..co jako tady mám asi napsat? :-)
12.06.2013 18:48:10 - vložil Saša Kameš
Ahoj kluci, škoda , že pršelo...i když jsem tam nebyl, což mě mrzí, tak i tak si myslím, že déšť starejm psům nevadí ! :-) Takže se držte s tím new CD, těším se velice a nejen já :-) Saša K.
Odpovědět
RE: nadpis, no nadpis..co jako tady mám asi napsat? :-)
13.06.2013 12:44:19 - vložil Honziky
Honziky
Jak se zpívá v jedný písničce Sašo, ..starýho psa novejm kouskům nenaučíš. Ale můžeš ho naučit dělat líp ty starý. I přes ten déšť to bylo super..... O dost jsi přišel že jsi s námi nebyl..
Odpovědět

1... 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun