1... 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23...54
|
Třeba někdy! 04.08.2013 21:55:10 - vložil Jaňajs |
|
Vím, že je to daleko, ale neplánujete klucí cestu k Lužnici?Mezi Táborem a Bechyní je jakýsi Country camp a je tam moc dobře. Mám ráda váš hlas, váš zpěv a vaše písničky. Bylo by to fajne,kdyby jste tam zavítali!Moc ráda bych Vás slyšela na to živo! Jste borci moc. Jen tak dál!
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Třeba někdy! 06.08.2013 23:57:10 - vložil Milan |
|
| Ahoj Jano :-) Tvoje jméno nám není neznámé, jistě víš odkud. Moc děkujeme za krásný zápis. Už jsme odehráli hodně krásných koncertů a festivalů a na všechny jsme byli pozváni. Taky doufáme, že naše písničky vejdou ve známost i v krásných jižních Čechách. Až se tak stane, jistě se o tom včas dozvíš z Country rádia. každopádně velký dík! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Díky. 25.07.2013 09:07:49 - vložil Ruda Stolejda |
|
Ahoj kamarádi. Náa Sekwojfestu jste opět zazářili. A díky za možnost si s některýma popovídat. Váš fanoušek Ruda.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Díky. 25.07.2013 17:24:47 - vložil Milan |
|
Ahóój Rudlo :-) To byla nejspíš Rudá záře nad Kladnem Každopádně velký dík a těšíme se na další setkání!
|
|
| Odpovědět | |
|
Smekám klobouk 20.07.2013 21:23:23 - vložil Zdenda |
|
| Ahoj kamarádi, sice vás osobně zatím neznám, ale smekám klobouk. Docela náhodně se mi dostalo do rukou CD Za pět minut dvanáct. Mockrát jsem již slyšel z jara zpívat kosa a přesto smekám klobouk. Doufám, že se mi podaří co nejdříve slyšet tvorbu Gladly S.W. naživo a třeba si zalomit palce. Jen tak dál, kamarádi. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Smekám klobouk 21.07.2013 14:22:41 - vložil Milan |
|
| Ahoj Zdendo a velké díky za krásná slova. Setkání naživo je i naším přáním. Škoda, že jsi nebyl včera na Sekwoyfestu, což je krásný a pohodový festival a opět se velice vydařil. Tak snad někdy příště. V dohledné době vyjde také naše druhé CD!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Smekám klobouk 21.07.2013 20:23:58 - vložil Zdenda |
|
| Bohužel, toho času mám nějak míň, než bych potřeboval... Nové CD, to je úžasná zpráva. Moc se na něj těším. Kamarádi, Vaše texty dávají smysl a bylo by moc dobře aby Vás poslouchalo co nejvíce mladšich lidí, aby se pomocí dokonalé muziky dozvědělo také něco o dobách minulých. Ahoj. | |
| Odpovědět | |
|
Ahoj kluci 19.07.2013 07:31:07 - vložil libor |
|
| Rok je fuč a znovu pivovárek. Bohužel letos nemůžu, jsem na slovensku a tak Vám přeju pěkné hraní a pohodu jako loni. Nějak mi to letos nevychází ale 14.9. nosím pořád v hlavě. Adios. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Ahoj kluci 21.07.2013 14:25:29 - vložil Milan |
|
| Libore velká škoda, že jsi nemohl na Sekwoyfest. Atmosféra byla opět skvělá a kamarádská. Budeme se těšit, že tě uvidíme u nás - na Valdeckém háji | |
| Odpovědět | |
|
festival v Libiši 30.06.2013 10:54:09 - vložil Jája, Karel a Jindra |
|
| Ahoj kamarádi, děkujeme za další velmi krásný večer s vašimi a nejen vašimi písničkami.Tento večer se líbil určitě všem(včetně místních komárů, kteří se hojně pozvali sami)a těšíme se na příští rok! | |
| Odpovědět | |
|
RE: festival v Libiši 01.07.2013 22:52:19 - vložil Milan |
|
| Děkujeme přátelé. :-) Festival byl povedený a hrálo se nám moc pěkně. Bylo krásné, že vás tam bylo tolik. Skoro jako těch komárů :-) | |
| Odpovědět | |
|
Malostranská beseda 28.06.2013 10:46:05 - vložil Karel M.- Průhonice |
|
| Kluci vaše vystoupení a písničky jsou balzám na duši. Nemůžu se dočkat nového CD. Držím palce, ať se líbí a těším se na další setkání. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Malostranská beseda 01.07.2013 18:25:28 - vložil Honziky |
|
Karle,uctivě děkujeme. I my se těšíme a doufáme,že nám všem udělá radost jak nové CD,tak další společné setkání. Díky
|
|
| Odpovědět | |
|
Malostranská beseda 27.06.2013 18:37:58 - vložil Iveta a Karel |
|
| Včerejší koncert v besedě byl super. Hráli jste bezvadně, ostatně jako vždy. Velkou radost nám udělalo setkání s kamarádama. Těšíme se na příště! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Malostranská beseda 28.06.2013 20:27:41 - vložil Jirka Tumaj Tůma |
|
| Iveto a Karle, nejsem si jist, zda mám oprávnění psát odpovědi na reakce fanoušků, ale nemohu se udržet! Nebyla ta vaše radost ze setkání s kamarády umocněná právě tím, co pro tuto akci udělala Iveta? Teď už víte, co moji duši naplňuje při organizování našich setkání, i když třeba jenom zamluvím místa třeba ve Dřeváku. To, že se pak všichni sejdeme, že to klapne, to je to krásné! Jinak podepisuji to, že to byl opět úžasný zážitek. Jirka Tumaj Tůma | |
| Odpovědět | |
|
nadpis, no nadpis..co jako tady mám asi napsat? :-) 12.06.2013 18:48:10 - vložil Saša Kameš |
|
| Ahoj kluci, škoda , že pršelo...i když jsem tam nebyl, což mě mrzí, tak i tak si myslím, že déšť starejm psům nevadí ! :-) Takže se držte s tím new CD, těším se velice a nejen já :-) Saša K. | |
| Odpovědět | |
|
RE: nadpis, no nadpis..co jako tady mám asi napsat? :-) 13.06.2013 12:44:19 - vložil Honziky |
|
Jak se zpívá v jedný písničce Sašo, ..starýho psa novejm kouskům nenaučíš. Ale můžeš ho naučit dělat líp ty starý. I přes ten déšť to bylo super..... O dost jsi přišel že jsi s námi nebyl..![]()
|
|
| Odpovědět | |
Reference