Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24...54

To hájení beru...
03.06.2013 21:53:53 - vložil Jiří Tumaj Tůma
Kluci, vím, že teď nebudete mít čas na nějaké odpovědi, ale věřím, že vzkazy číst budete. To vaše hájení zkrátka beru, ale neodpustím si poděkovat za vystoupení U Potůčků, kde konečně Berounka slyšela Vítr nad Berounkou. Co se nahrávání druhého CD týká, pak vám přeju, aby ve studiu šlo všechno k vaší plné spokojenosti, aby se nic nezadrhlo a aby ta druhá placka dopadla přinejmenším jako ta první. Všechny fanouška pak prosím o trpělivost. Čím později se k tomu cédéčka dostaneme, tím déle se na ně budeme těšit. A to těšení, to je přeci na světě to nejkrásnější. Jirka Tumaj Tůma
Odpovědět
Festival Hlince
03.06.2013 16:29:44 - vložil Jana a Milan
Ahoj kluci, hráli jste opět báječně, a tábořiště u Potůčků je velice pěkné i v nevlídném počací,těšíme se až tam budete hrát znova. Bylo to moc fajn.Jana a Milan
Odpovědět
RE: Festival Hlince
09.06.2013 14:05:14 - vložil Honziky
Honziky
Jano a Milane. Nevím jestli to má být od vás pochvala nebo mazání medu ale jako motivaci to bereme!!! díky G.S.W.
Odpovědět
Poděkování
15.04.2013 07:44:26 - vložil Josef Rašek
Mockrát děkuji za krásný večer.Bylo to moc fajn.A ještě jednou děkuji kapele za CD které jsem dostal.Pepa z Prahy.
Odpovědět
RE: Poděkování
15.04.2013 21:17:00 - vložil Milan
Milan
Pepo, jsem moc rád, že se Vám ve Dřeváku líbilo a doufám, že se ještě mockrát uvidíme.
Odpovědět
Velké díky
14.04.2013 13:25:43 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Asi už neumím vymyslet nic nového, když zase budu psát, že páteční koncert Gladly S.W. ve Dřeváku byl skvělý. Atmosféra byla úžasná, na kapele bylo vidět, že nové písničky zkouší pro druhé CD intenzivně a že jim to prostě krásně hraje. Milan zářil spokojeností, což beru jako důkaz, že jeho nedávné zdravotní potíže pominuly. Shrnu-li to: Byl to opět skvělý večer a já jsme moc rád, že jsem mohl být užitečný fanouškům při zajištění míst a co je moc fajn, že tu bylo šest nováčků, kteří odcházeli spokojení. Kluci, díky. Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: Velké díky
15.04.2013 21:15:27 - vložil Milan
Milan
Jirko, díky Tobě i všem fandům, udělali jste opět úžasnou atmosféru. To se to pak hraje
Odpovědět
Blahopřání a přání
08.04.2013 20:23:25 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Klici, zase jste v nedělní Bonanze zvítězili a já vám k tomu blahopřeji. Doufám, že Jirka už je na tom dobře a zuby ho nezlobí. Pokud ano, pak mu moc přeji, aby přestaly. Moc se těším na páteční koncert ve Dřeváku a vězte, že vašich fanoušků tam bude hodně. Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
hlava mapa :-)
26.03.2013 13:51:06 - vložil Saša Kameš
http://kladensky.denik.cz/kultura_region/hudebni-ceny-kladensky-otik-2012-prevzali-muzikanti-v-krusovicke-restauraci.html
Odpovědět
Otík
26.03.2013 13:49:11 - vložil Saša Kameš
Ahoj, tak dnes dala Katka na web-deník fotky z předávání cen. Docela se jí to povedlo, šílenkyni :-)
Odpovědět
Blahopřání k dalším úspěchům
24.03.2013 17:06:35 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Kamarádi z Gladly S.W., v pátek 22. března 2013 jste ve Slaném dostali tři ze čtyř cen Kladenského Otíka. Již jednou jsem tady psal, že je to sice jen regionální ocenění, ale ono se nezrodilo jen tak samo od sebe. Náš fanclub je relativně velký, ale na vítěznou podporu v takovéto anketě bychom my sami nestačili. Blahopřeji tedy ještě jednou celé kapele k prvenství v příslušné kategorii, Milanovi za vítězství ve zpěvácích a samozřejmě i za první místo v kulturním počinu roku 2012, za Valdecký háj, který si toto ocenění bezesporu zasloužil. Hrajte dál, jako doposud, buďte tou samou kapelou, kterou jste! Musí být hodně lidí, kterým se vaše písničky líbí! Jak jinak byste tohle všechno mohli vyhrát. Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: Blahopřání k dalším úspěchům
24.03.2013 22:06:54 - vložil Milan
Milan
Jirko dík. Dobře že jsi to napsal. Náš Fanklub čítá asi 20 lidí. Na Otíky bylo posláno 40 000 kupónů!! Co k tomu dodat?! O Hudebním poháru Country rádia ani nemluvě. Kdo poslouchal naše poslední vystoupení v rádiu, tak i tam jsme o tom mluvili. Přesto je potřeba říct, že je pro nás náš užší Fanklub tou největší podporou a děkujeme všem jeho členům, ale i všem dalším fanouškům o kterých víme i nevíme.
Odpovědět
RE: Blahopřání k dalším úspěchům
29.03.2013 18:20:41 - vložil Saša Kameš
Ahoj Jirko, teď mne tak napadlo, když jsi prezidentem Fan-klubu, to jsi vlastně můj nadřízený :-) A to je dobře!!!!
Odpovědět

1... 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun