1... 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24...54
|
To hájení beru... 03.06.2013 21:53:53 - vložil Jiří Tumaj Tůma |
|
| Kluci, vím, že teď nebudete mít čas na nějaké odpovědi, ale věřím, že vzkazy číst budete. To vaše hájení zkrátka beru, ale neodpustím si poděkovat za vystoupení U Potůčků, kde konečně Berounka slyšela Vítr nad Berounkou. Co se nahrávání druhého CD týká, pak vám přeju, aby ve studiu šlo všechno k vaší plné spokojenosti, aby se nic nezadrhlo a aby ta druhá placka dopadla přinejmenším jako ta první. Všechny fanouška pak prosím o trpělivost. Čím později se k tomu cédéčka dostaneme, tím déle se na ně budeme těšit. A to těšení, to je přeci na světě to nejkrásnější. Jirka Tumaj Tůma | |
| Odpovědět | |
|
Festival Hlince 03.06.2013 16:29:44 - vložil Jana a Milan |
|
| Ahoj kluci, hráli jste opět báječně, a tábořiště u Potůčků je velice pěkné i v nevlídném počací,těšíme se až tam budete hrát znova. Bylo to moc fajn.Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Festival Hlince 09.06.2013 14:05:14 - vložil Honziky |
|
| Jano a Milane. Nevím jestli to má být od vás pochvala nebo mazání medu ale jako motivaci to bereme!!! díky G.S.W. | |
| Odpovědět | |
|
Poděkování 15.04.2013 07:44:26 - vložil Josef Rašek |
|
Mockrát děkuji za krásný večer.Bylo to moc fajn.A ještě jednou děkuji kapele za CD které jsem dostal.Pepa z Prahy.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Poděkování 15.04.2013 21:17:00 - vložil Milan |
|
Pepo, jsem moc rád, že se Vám ve Dřeváku líbilo a doufám, že se ještě mockrát uvidíme.
|
|
| Odpovědět | |
|
Velké díky 14.04.2013 13:25:43 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Asi už neumím vymyslet nic nového, když zase budu psát, že páteční koncert Gladly S.W. ve Dřeváku byl skvělý. Atmosféra byla úžasná, na kapele bylo vidět, že nové písničky zkouší pro druhé CD intenzivně a že jim to prostě krásně hraje. Milan zářil spokojeností, což beru jako důkaz, že jeho nedávné zdravotní potíže pominuly. Shrnu-li to: Byl to opět skvělý večer a já jsme moc rád, že jsem mohl být užitečný fanouškům při zajištění míst a co je moc fajn, že tu bylo šest nováčků, kteří odcházeli spokojení. Kluci, díky. Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Velké díky 15.04.2013 21:15:27 - vložil Milan |
|
Jirko, díky Tobě i všem fandům, udělali jste opět úžasnou atmosféru. To se to pak hraje
|
|
| Odpovědět | |
|
Blahopřání a přání 08.04.2013 20:23:25 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Klici, zase jste v nedělní Bonanze zvítězili a já vám k tomu blahopřeji. Doufám, že Jirka už je na tom dobře a zuby ho nezlobí. Pokud ano, pak mu moc přeji, aby přestaly. Moc se těším na páteční koncert ve Dřeváku a vězte, že vašich fanoušků tam bude hodně. Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
hlava mapa :-) 26.03.2013 13:51:06 - vložil Saša Kameš |
|
| http://kladensky.denik.cz/kultura_region/hudebni-ceny-kladensky-otik-2012-prevzali-muzikanti-v-krusovicke-restauraci.html | |
| Odpovědět | |
|
Otík 26.03.2013 13:49:11 - vložil Saša Kameš |
|
| Ahoj, tak dnes dala Katka na web-deník fotky z předávání cen. Docela se jí to povedlo, šílenkyni :-) | |
| Odpovědět | |
|
Blahopřání k dalším úspěchům 24.03.2013 17:06:35 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Kamarádi z Gladly S.W., v pátek 22. března 2013 jste ve Slaném dostali tři ze čtyř cen Kladenského Otíka. Již jednou jsem tady psal, že je to sice jen regionální ocenění, ale ono se nezrodilo jen tak samo od sebe. Náš fanclub je relativně velký, ale na vítěznou podporu v takovéto anketě bychom my sami nestačili. Blahopřeji tedy ještě jednou celé kapele k prvenství v příslušné kategorii, Milanovi za vítězství ve zpěvácích a samozřejmě i za první místo v kulturním počinu roku 2012, za Valdecký háj, který si toto ocenění bezesporu zasloužil. Hrajte dál, jako doposud, buďte tou samou kapelou, kterou jste! Musí být hodně lidí, kterým se vaše písničky líbí! Jak jinak byste tohle všechno mohli vyhrát. Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Blahopřání k dalším úspěchům 24.03.2013 22:06:54 - vložil Milan |
|
| Jirko dík. Dobře že jsi to napsal. Náš Fanklub čítá asi 20 lidí. Na Otíky bylo posláno 40 000 kupónů!! Co k tomu dodat?! O Hudebním poháru Country rádia ani nemluvě. Kdo poslouchal naše poslední vystoupení v rádiu, tak i tam jsme o tom mluvili. Přesto je potřeba říct, že je pro nás náš užší Fanklub tou největší podporou a děkujeme všem jeho členům, ale i všem dalším fanouškům o kterých víme i nevíme. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Blahopřání k dalším úspěchům 29.03.2013 18:20:41 - vložil Saša Kameš |
|
| Ahoj Jirko, teď mne tak napadlo, když jsi prezidentem Fan-klubu, to jsi vlastně můj nadřízený :-) A to je dobře!!!! | |
| Odpovědět | |
Reference