Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25...54

pecka!!
21.03.2013 14:03:30 - vložil Saša
Nore, teď mi psala Kateřina, zítra jsi na titulní stránce, takže zakoupení Kl. deníku je povinnost pro všechny fandy :-)
Odpovědět
pozdrav z Krušných hor
06.02.2013 18:00:53 - vložil Luboš Stranďa Stráník
Ahoj pánové, pořád přemýšlím, jak vymyslet nějakou spolupráci, neměli byste nějaký nápad?
Odpovědět
RE: pozdrav z Krušných hor
06.02.2013 18:39:10 - vložil Milan
Milan
Ahoj Luboši to je překvápko! Zavolám Ti.
Odpovědět
Otík 2012 = 3 x první místo
05.02.2013 20:08:15 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Někdo může brát prvenství v regionální soutěži jako něco podřadného, ale jestli se vám, kluci, povedlo vyhrát hned tři kategorie ze čtyř, když ta poslední byla zpěvačka, pak to určitě úspěch je. Já jsem o tom přesvědčen, a proto vám moc gratuluji. Tumaj
Odpovědět
RE: Otík 2012 = 3 x první místo
06.02.2013 18:42:41 - vložil Milan
Milan
Díky Jirko. I každý vydařený koncert je velký úspěch, natožpak každé vítězství, ve kterém hlasují posluchači a fanoušci. Všech těchto úspěchů si vážíme stejně. Děkujeme všem, kdo pro nás v Otíkovi hlasoval.
Odpovědět
Super večer
27.01.2013 13:31:40 - vložil Verča
Tak včera se Vám to kluci zase perfektně povedlo :) byl to skvělý koncert a dokonce i s písničkou s věnováním :) děkuju. Těším se na další akci :)
Odpovědět
RE: Super večer
31.01.2013 12:37:41 - vložil Milan
Milan
Verčo opožděně díky
Odpovědět
Úspěšné vykročení do dalšího roku
20.01.2013 10:40:22 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Kluci, i první koncert v roce 2013 byl krásný a já si ho opravdu vychutnal. Škoda, že v Pivovarském dvoře v Chýni jsou uprostřed ty sloupy, přes které není z některých míst vidět na účinkující, takže ne každý měl stejně dobrý zrakový vjem, jako my šťastnější, kterým výhled nic nekazilo. Jinak po okraj naplněný sál, odhadem kolem stovky lidí, co víc si přát? Víc takových koncertů. Takže díky a ahoj na příštím vystoupení ve Dřeváku. Díky moc a už se těším. Tumaj
Odpovědět
RE: Úspěšné vykročení do dalšího roku
24.01.2013 11:08:27 - vložil Milan
Milan
Je příjemné, že u tohoto vykročení do nového roku byl skoro celý Fanclub. Za to jsme moc vděčni. Díky Jirko a všem ostatním taky
Odpovědět
Vinšování
04.01.2013 09:03:05 - vložil libor
Kluci všechno nejlepší do tohoto roku a Jirkovi k narozeninám. Ať hudba krásně zní. Libor.
Odpovědět
RE: Vinšování
05.01.2013 15:05:20 - vložil Jirka
Jirka
Libore moc děkujeme za přání a slibujeme, že bude hudba znít až se budou hory zelenat.
Odpovědět
Rok 2013
01.01.2013 20:04:12 - vložil Milan
Milan
Kamarádi, moc děkujeme všem za přání a vinšujeme úspěšný rok 2013. Vaši Gladly S.W.
Odpovědět
Rok 2013
31.12.2012 18:27:37 - vložil Jana a Milan
Milí kamarádi a přátelé, moc si Vašeho kamarádství vážíme a přejem celé kapele a Všem kamarádům kolem kapely , hodně zdraví, štěstí, pohody , klidu a mnoho úspěchů v roce 2013. Těšíme se na Vás Jana a Milan
Odpovědět

1... 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun