1... 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25...54
|
pecka!! 21.03.2013 14:03:30 - vložil Saša |
|
| Nore, teď mi psala Kateřina, zítra jsi na titulní stránce, takže zakoupení Kl. deníku je povinnost pro všechny fandy :-) | |
| Odpovědět | |
|
pozdrav z Krušných hor 06.02.2013 18:00:53 - vložil Luboš Stranďa Stráník |
|
Ahoj pánové, pořád přemýšlím, jak vymyslet nějakou spolupráci, neměli byste nějaký nápad?
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: pozdrav z Krušných hor 06.02.2013 18:39:10 - vložil Milan |
|
Ahoj Luboši to je překvápko! Zavolám Ti.
|
|
| Odpovědět | |
|
Otík 2012 = 3 x první místo 05.02.2013 20:08:15 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Někdo může brát prvenství v regionální soutěži jako něco podřadného, ale jestli se vám, kluci, povedlo vyhrát hned tři kategorie ze čtyř, když ta poslední byla zpěvačka, pak to určitě úspěch je. Já jsem o tom přesvědčen, a proto vám moc gratuluji. Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Otík 2012 = 3 x první místo 06.02.2013 18:42:41 - vložil Milan |
|
| Díky Jirko. I každý vydařený koncert je velký úspěch, natožpak každé vítězství, ve kterém hlasují posluchači a fanoušci. Všech těchto úspěchů si vážíme stejně. Děkujeme všem, kdo pro nás v Otíkovi hlasoval. | |
| Odpovědět | |
|
Super večer 27.01.2013 13:31:40 - vložil Verča |
|
Tak včera se Vám to kluci zase perfektně povedlo :) byl to skvělý koncert a dokonce i s písničkou s věnováním :) děkuju. Těším se na další akci :)
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Super večer 31.01.2013 12:37:41 - vložil Milan |
|
Verčo opožděně díky
|
|
| Odpovědět | |
|
Úspěšné vykročení do dalšího roku 20.01.2013 10:40:22 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Kluci, i první koncert v roce 2013 byl krásný a já si ho opravdu vychutnal. Škoda, že v Pivovarském dvoře v Chýni jsou uprostřed ty sloupy, přes které není z některých míst vidět na účinkující, takže ne každý měl stejně dobrý zrakový vjem, jako my šťastnější, kterým výhled nic nekazilo. Jinak po okraj naplněný sál, odhadem kolem stovky lidí, co víc si přát? Víc takových koncertů. Takže díky a ahoj na příštím vystoupení ve Dřeváku. Díky moc a už se těším. Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Úspěšné vykročení do dalšího roku 24.01.2013 11:08:27 - vložil Milan |
|
| Je příjemné, že u tohoto vykročení do nového roku byl skoro celý Fanclub. Za to jsme moc vděčni. Díky Jirko a všem ostatním taky | |
| Odpovědět | |
|
Vinšování 04.01.2013 09:03:05 - vložil libor |
|
| Kluci všechno nejlepší do tohoto roku a Jirkovi k narozeninám. Ať hudba krásně zní. Libor. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vinšování 05.01.2013 15:05:20 - vložil Jirka |
|
Libore moc děkujeme za přání a slibujeme, že bude hudba znít až se budou hory zelenat.
|
|
| Odpovědět | |
|
Rok 2013 01.01.2013 20:04:12 - vložil Milan |
|
| Kamarádi, moc děkujeme všem za přání a vinšujeme úspěšný rok 2013. Vaši Gladly S.W. | |
| Odpovědět | |
|
Rok 2013 31.12.2012 18:27:37 - vložil Jana a Milan |
|
| Milí kamarádi a přátelé, moc si Vašeho kamarádství vážíme a přejem celé kapele a Všem kamarádům kolem kapely , hodně zdraví, štěstí, pohody , klidu a mnoho úspěchů v roce 2013. Těšíme se na Vás Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
Reference