1... 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26...54
|
Šťastný Nový rok 31.12.2012 13:56:57 - vložil Iveta a Karel |
|
| Všem fanouškum a skupině Gladly přejeme v roce 2013 hodně ŠTĚSTÍ a ZDRAVÍ. | |
| Odpovědět | |
|
Ať máme pohodu a klid 24.12.2012 09:31:33 - vložil Jiří Tůma |
|
| Milane, Jirko, Pepíku a Honzo, Vy jste nám dali dárek ve formě krásného koncertu ve Dřeváku a my vám myslím tím narvaným sálem. Teď nám zbývá prožít ty skutečné Vánoce v poklidu i ten příští rok, který ovšem pro vás začne pracovně. Nicméně se na to cédéčko všichni moc těšíme, i když váš fanklub ty skladba dobře zná, jenže je nemáme doma. Pozdrav a přání všeho nej mám tlumočit i od Jirky Lavičky, takže to činím. Klidné Vánoce v rodinném kruhu a hodně zdraví, spokojenosti, málo přehmatů a přezpěvů v celém roce 2013 přejí Jirka Tůma s Jarmilou a mladým Jirkou | |
| Odpovědět | |
|
Krásné vánoce 23.12.2012 21:55:18 - vložil Jája, Karel a Jindra |
|
| Ahoj kamarádi, přejeme vám všem krásné vánoce, hodně štěstíčka, zdravíčka a strašnou spoustu nových písniček, které se moc a moc líbí (nejenom nám). | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák praskající ve švech 22.12.2012 10:04:17 - vložil Jirka Tůma |
|
| Zaplněný Dřevák do posledního místečka, náhodný návštěvník nemá šanci se posadit. Co víc si může kterákoli kapela přát! Vám se to včera podařilo a věřím, že tomu bude tak i nadále. Fantastická nálada a ve druhé části písničky na přání ? skvělé. Děkujeme za nádherný večer vám kluci, i všem kamarádům, kteří pomohli tu senza atmosféru navodit. Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák praskající ve švech 23.12.2012 13:38:35 - vložil Milan |
|
| Jirko, přestože bylo tak narváno, byla atmosféra úžasná. Díky tobě i všem kdo se na tom podíleli. | |
| Odpovědět | |
|
Přání 21.12.2012 16:54:44 - vložil Jirka Soukup |
|
Kluci, přeji vám, stejně jako všem posluchačům vašich krásných písní, šťastné, veselé, v klidu a hlavně zdraví prožité Vánoce a do toho Nového roku hodně štěstí, dalších úspěchů, povedené nové CD, na které se všichni tolik těšíme, ale opět hlavně to zdraví, to je nejdůležitější...
Užívejte sváteční pohody a nabírejte nové síly, ať nám můžete další rok svou tvorbou rozdávat radost .
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Přání 23.12.2012 13:36:28 - vložil Milan |
|
| Jirko, napsal jsi to opravdu "Gladly" - od srdce. Moc ti děkujeme a přejeme ti klidné svátky a úspěšný nový rok. :-) | |
| Odpovědět | |
|
Díky z Budějc 20.12.2012 12:46:59 - vložil Vlaďka |
|
Díky za bezva koncert na vánočních trzích v Č. Budějovicích. Škoda, že tu jste tak málo slyšet a už vůbec tu nejste vidět. Ještěže jezdíme i na Kladno a máme Vaše CD. Pěkně jsme si s Vámi zazpívali. Ať se Vám daří i v novém roce.
Vlaďka
PS: Nechystáte nové CD? Některé pisničky jsme slyšeli poprvé.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Díky z Budějc 20.12.2012 20:25:49 - vložil Honziky |
|
| Vlaďko děkujeme. Je to moc bezva pocit, potkat tak daleko někoho, kdo zná naše písničky a vědět, že si je přišel s námi zazpívat, místo toho, aby nakupoval vánoční dárky, nebo si užíval adventní atmosféru. Ano! Máte pravdu! Na novém CD, opravdu pracujeme. Zatím zkoušíme, jaké písničky by se mohly líbit. Doufáme, že vám brzy udělá radost. Do Nového roku hodně zdraví, pohody a pěkných písniček přejí GLADLY S.W. | |
| Odpovědět | |
|
umííí 18.12.2012 00:21:26 - vložil vojta sazavak |
|
Ahoj kamaradi. Radim se do rady gratulantu vitezum poharu country radia. Preji mnoho novych napadu a tesim se az vas opet uslysim na zivo. Ahoj Vojta.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: umííí 23.12.2012 13:35:03 - vložil Milan |
|
| Ahoj Vojto a díky. Doufáme, že pár koncertů v Praze v příštím roce opět bude a těšíme se na shledání. Hezké svátky a hodně zdraví v roce 2013 | |
| Odpovědět | |
|
Blahopřeju :) 06.12.2012 17:58:28 - vložil Veronika Skopcová |
|
| Blahopřeji Vám k získání letošního Hudebního poháru Country Radia :) ...tyhle smsky se opravdu vyplatily ;)..ještě jednou moc blahopřeju | |
| Odpovědět | |
|
RE: Blahopřeju :) 07.12.2012 12:17:49 - vložil Milan |
|
| Verunko díky moc. :-) Tobě i Sašovi. | |
| Odpovědět | |
Reference