Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27...54

I tohle se povedlo
02.12.2012 18:02:24 - vložil Jiří Tůma
Kamarádi, tak se nám povedlo vyhrát další hlasovací soutěž na Country rádiu. Stroj času vyhrál Super Bonanzu a bude znít skoro každý večer po celý týden. Tak si to užívejte. Díky všem, kteří jste hlasovali. Za fanklub Jitka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: I tohle se povedlo
02.12.2012 18:14:17 - vložil Milan
Milan
Díky všem! :-)
Odpovědět
Blahopřeji
01.12.2012 16:43:32 - vložil Zdeněk Benda
S velkou radostí blahopřeji k vítězství.
Odpovědět
RE: Blahopřeji
01.12.2012 19:39:41 - vložil Honziky
Honziky
Zdendo, nezbývá než poděkovat. Vzhledem k tomu že jsme jako kapela mohli odeslat pouze čtyři hlasy, byla to výhra především Vás fanoušků. Takže Vám všem: BLAHOPŘEJEME!!!
Odpovědět
Gratuluji!!!
29.11.2012 18:22:59 - vložil Pavel
Až teď jsem se dostal v klidu k počítači takže hned posílám velkou gratulaci. Jen tak dál, kamarádi, ať Vám to hraje!
Odpovědět
RE: Gratuluji!!!
30.11.2012 10:13:20 - vložil Milan
Milan
Pavle, moc děkujeme za přání a milá slova. Po pohárové euforii se dáme opět do práce!
Odpovědět
Hlasujte ještě jednou! Prosím
29.11.2012 13:45:01 - vložil Jiří Tůma
Kamarádi a přátelé, kteří máte rádi písničky Gladly S.W. Ještě u nás nevyprchala euforie z vítězství v Hudebním poháru Country rádia a já se na vás obracím s další soutěží na stejném rádiu. V neděli mezi 17:00 a 18:00 hodinou nás čeká Super Bonanza, ve které proti sobě nastoupí vítězové čtyř předešlých kol. V trampské části před deseti dny vyhrála písnička Gladly S.W. Stroj času. Teď máme možnost dokázat, že náš fanklub má velkou sílu a že vítězství Berounky v Poháru nebylo náhodné. Připravte se prosím, poslouchejte v neděli 2. prosince 2012 od 17:00 hodin Country rádio a Miloš Keller vám všechno vysvětlí. Tady se hlasuje SMSkou na číslo 736 300 895 nebo telefonicky na známé číslo 251 024 510 (2 510 24 510) a oba způsoby lze použít! Obracím se na vás já Jirka Tůma ? Tumaj, jako jeden z mnoha, kteří přejí Gladly S.W. to nejlepší, i takovéto dílčí úspěchy. Pokud Stroj času vyhraje, pak bude tato písnička znít ve večerním vysílání Country rádia skoro po celý následující týden. Minule to bylo 8x. Hezké ne? Klukům z Gladly S.W. se pak omlouvám, že jsem použil jejich stránky k soukromé agitaci, ovšem v jejich prospěch. Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
Gratulace
29.11.2012 10:14:34 - vložil "Koky"
Ahoj klucí, Zasílám i touto formou gratulaci za Vaše umístění. Jak už jsem dnes v časných hodinách řekl. Stydím se za závist a chování některých kapel, které Vám to nepřejí, i když je to spíš o individualistech. Místo toho, aby byli hrdí (tak jako já), že mají tak skvělé přátele z muziky, kteří oslovili svojí hudbou takovou škálu lidí, tak ještě závidí a pomlouvají. Já Ti děkuju Milane, že jsem mohl být přítomen Vaší neofiko oslavy ve Steak Housu. A mohl poznat tak skvělé lidi (jako např. Váš Prezident), kteří jsou Vašimi souputníky. A velmi mě potěšilo setkání s "Charliem". Konečně vytáhnul zadek z Kročehlav a přijel taky oslavit úspěch. Perfektní. V Bažině to tehdy i díky němu, přece všechno začalo... Marečkovi texty jsou krásný, ale co by byl text bez muziky. To je velmi důležitá složka. Perfektní skloubení, které i díky ostatním členům, získalo první místo. Gratuluju a klucí - držím palce i v dalších počinech. Kytarista "Koky".
Odpovědět
RE: Gratulace
30.11.2012 10:11:54 - vložil Milan
Milan
Koky já Ti za celou kapelu děkuji za přání a za tato slova. Je dobře, že tady zazněla. Mezi muzikanty by měla panovat tahle atmosféra! Dík.
Odpovědět
Pohár
28.11.2012 19:55:17 - vložil Iveta a Karel
Ahoj kluci,blahopřejeme. Moc jsme Vám to přáli!
Odpovědět
RE: Pohár
30.11.2012 10:02:18 - vložil Milan
Milan
Díky kamarádi. O tom nikdo z nás nepochybuje!
Odpovědět
Pohár.
28.11.2012 19:40:54 - vložil vazav@seznam.cz
Stavím se do dlouhé řady gratulantů a bez něčeho dalšího "vtipného" plácám po ramenou.Vašek z Velkých Přílep.
Odpovědět
RE: Pohár.
30.11.2012 09:34:10 - vložil Milan
Milan
Vašku, odesílám do Velkých Přílep dík od celé kapely!
Odpovědět
Pohár CR 2012
28.11.2012 17:37:26 - vložil Aleš a Jana
A JE TO !!!
Odpovědět
RE: Pohár CR 2012
28.11.2012 17:53:03 - vložil Milan
Milan
Je to šťastně za námi :-)
Odpovědět

1... 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun