1... 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28...54
|
Přání 28.11.2012 17:32:48 - vložil Jana |
|
| Ahoj Kluci, moc moc Vám to Přejemem gratulujeme, ráno už jsem se nemohla dočkat odpoledne a vyšlo to .Jste prostě jedničky. Těším se až se uvidíme . Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Přání 28.11.2012 17:51:59 - vložil Milan |
|
| Dík a uvidíme se dneska, ne? :-) | |
| Odpovědět | |
|
Obrovské gratulace! 28.11.2012 15:49:42 - vložil Jája, Karel, Jindra |
|
| Blahopřejeme, blahopřejeme a další veliké gratulace k vítězství! Komu se to podařilo či podaří? Úžasné! Není co dodat. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Obrovské gratulace! 28.11.2012 16:07:56 - vložil Milan |
|
Podařilo se to Vám - našim skvělým fanouškům!
|
|
| Odpovědět | |
|
Blahopřání 28.11.2012 15:37:00 - vložil Milan Šinágl |
|
| K Vašemu velkému vítězství blahopřeje Milan,Natálka a Davídek. Moc se těšim na páteční setkání,čus m | |
| Odpovědět | |
|
RE: Blahopřání 28.11.2012 16:09:26 - vložil Milan |
|
MILÁNO Ty potvoro jedna, já myslel, že jsi na nás zapomněl. Moc vám všem děkujeme, doufám, že Davídek taky hlasoval :-)
|
|
| Odpovědět | |
|
Je to tu zase! 28.11.2012 15:33:55 - vložil Jiří Tůma |
|
| Velká gratulace klukům z Glady S.W. Podařilo se nám to! Vítr nad Berounkou je opět na výsluní, je podruhé vítězem Hudebního poháru Country rádia. Komu se něco podobného někdy podařilo? Jen těm našim kladeňákům. Velké poděkování patří všem, kteří jste hlasovali, všem, kteří jste sháněli hlasy. Díky. Za fanklub Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Je to tu zase! 28.11.2012 16:13:37 - vložil Milan |
|
| Pane prezidente Fanklubu Gladly S.W. Díky! Díky! Díky! | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Je to tu zase! 28.11.2012 16:26:28 - vložil Jiří Tůma |
|
| Pro Gladly S.W. jsem to rád, ale opravdu rád udělal. Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
Blahopřání 28.11.2012 15:10:57 - vložil vašek |
|
| Milí přátelé, opravdu srdečně blahopřeji k Poháru ! Snad i mých pár hlasů k tomu přispělo. Zdraví Vašek z Neratovic | |
| Odpovědět | |
|
RE: Blahopřání 28.11.2012 16:11:46 - vložil Milan |
|
Vašku veliké díky do Neratovic! To si piš, že přispěly. každý hlas měl svou váhu a cenu
|
|
| Odpovědět | |
|
Přece vítězství!!!!!! 28.11.2012 15:09:01 - vložil MilanK. |
|
Veliká upřímná gratulacce!!!!
Pohár Country Radia je váš!
Nezbývá než konstatovat, že pravda zvítězila!
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Přece vítězství!!!!!! 28.11.2012 16:10:38 - vložil Milan |
|
Milane, velké díky za Tvoje+ hlasy
|
|
| Odpovědět | |
|
Vzhůru k vítězství 27.11.2012 11:25:56 - vložil Vašek |
|
| Milí přátelé, víc hlasů už asi neseženu,všichni moji přátelé mi pomohli. Držím palce až mě bolí. Těším se na některé shledání, třeba znovu u nás Na staré štaci v Neratovicích. Mnoho dalších úspěchů a nových pěkných písniček! Vašek, Neratovice | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vzhůru k vítězství 27.11.2012 19:06:54 - vložil Milan |
|
| Vašku, to je milé překvapení. :-) Moc díky. Je úžasné, že máme podporu i na tak krásném místě, jako je Stará štace. Pozdravuj Jarušku a Tonyho a v květnu se tam možná uvidíme. | |
| Odpovědět | |
|
Pojďme do toho ještě jednou!!! 22.11.2012 20:24:36 - vložil Jiří Tůma |
|
| Kamarádi, přátelé písniček Gladly S.W., v Hudebním poháru Country rádia jsme před rozhodujícím hlasováním. Vím, že jsme všichni již z toho skoro tři týdny trvajícího hlasování unavení, ale vzchopme se k rozhodujícímu náporu. Souhlasím plně s Milanem Procházkou, že by byla velká škoda, kdybychom to celé, skoro měsíc trvající, snažení teď na poslední chvíli zahodili. Pojďme do toho ještě jednou (a pokud to vyjde, pak dvakrát). Hlasujte v pátek 23. 11. 2012 po 9:30 hodině pro náš Vítr nad Berounkou. Poprosme ještě jednou dobré lidi kolem sebe o hlasování. Já do toho jdu a se mnou i několik dalších kamarádů a známých. Jirka Tůma | |
| Odpovědět | |
Reference