Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28...54

Přání
28.11.2012 17:32:48 - vložil Jana
Ahoj Kluci, moc moc Vám to Přejemem gratulujeme, ráno už jsem se nemohla dočkat odpoledne a vyšlo to .Jste prostě jedničky. Těším se až se uvidíme . Jana a Milan
Odpovědět
RE: Přání
28.11.2012 17:51:59 - vložil Milan
Milan
Dík a uvidíme se dneska, ne? :-)
Odpovědět
Obrovské gratulace!
28.11.2012 15:49:42 - vložil Jája, Karel, Jindra
Blahopřejeme, blahopřejeme a další veliké gratulace k vítězství! Komu se to podařilo či podaří? Úžasné! Není co dodat.
Odpovědět
RE: Obrovské gratulace!
28.11.2012 16:07:56 - vložil Milan
Milan
Podařilo se to Vám - našim skvělým fanouškům!
Odpovědět
Blahopřání
28.11.2012 15:37:00 - vložil Milan Šinágl
K Vašemu velkému vítězství blahopřeje Milan,Natálka a Davídek. Moc se těšim na páteční setkání,čus m
Odpovědět
RE: Blahopřání
28.11.2012 16:09:26 - vložil Milan
Milan
MILÁNO Ty potvoro jedna, já myslel, že jsi na nás zapomněl. Moc vám všem děkujeme, doufám, že Davídek taky hlasoval :-)
Odpovědět
Je to tu zase!
28.11.2012 15:33:55 - vložil Jiří Tůma
Velká gratulace klukům z Glady S.W. Podařilo se nám to! Vítr nad Berounkou je opět na výsluní, je podruhé vítězem Hudebního poháru Country rádia. Komu se něco podobného někdy podařilo? Jen těm našim kladeňákům. Velké poděkování patří všem, kteří jste hlasovali, všem, kteří jste sháněli hlasy. Díky. Za fanklub Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: Je to tu zase!
28.11.2012 16:13:37 - vložil Milan
Milan
Pane prezidente Fanklubu Gladly S.W. Díky! Díky! Díky!
Odpovědět
RE: RE: Je to tu zase!
28.11.2012 16:26:28 - vložil Jiří Tůma
Pro Gladly S.W. jsem to rád, ale opravdu rád udělal. Tumaj
Odpovědět
Blahopřání
28.11.2012 15:10:57 - vložil vašek
Milí přátelé, opravdu srdečně blahopřeji k Poháru ! Snad i mých pár hlasů k tomu přispělo. Zdraví Vašek z Neratovic
Odpovědět
RE: Blahopřání
28.11.2012 16:11:46 - vložil Milan
Milan
Vašku veliké díky do Neratovic! To si piš, že přispěly. každý hlas měl svou váhu a cenu
Odpovědět
Přece vítězství!!!!!!
28.11.2012 15:09:01 - vložil MilanK.
Veliká upřímná gratulacce!!!! Pohár Country Radia je váš! Nezbývá než konstatovat, že pravda zvítězila!
Odpovědět
RE: Přece vítězství!!!!!!
28.11.2012 16:10:38 - vložil Milan
Milan
Milane, velké díky za Tvoje+ hlasy
Odpovědět
Vzhůru k vítězství
27.11.2012 11:25:56 - vložil Vašek
Milí přátelé, víc hlasů už asi neseženu,všichni moji přátelé mi pomohli. Držím palce až mě bolí. Těším se na některé shledání, třeba znovu u nás Na staré štaci v Neratovicích. Mnoho dalších úspěchů a nových pěkných písniček! Vašek, Neratovice
Odpovědět
RE: Vzhůru k vítězství
27.11.2012 19:06:54 - vložil Milan
Milan
Vašku, to je milé překvapení. :-) Moc díky. Je úžasné, že máme podporu i na tak krásném místě, jako je Stará štace. Pozdravuj Jarušku a Tonyho a v květnu se tam možná uvidíme.
Odpovědět
Pojďme do toho ještě jednou!!!
22.11.2012 20:24:36 - vložil Jiří Tůma
Kamarádi, přátelé písniček Gladly S.W., v Hudebním poháru Country rádia jsme před rozhodujícím hlasováním. Vím, že jsme všichni již z toho skoro tři týdny trvajícího hlasování unavení, ale vzchopme se k rozhodujícímu náporu. Souhlasím plně s Milanem Procházkou, že by byla velká škoda, kdybychom to celé, skoro měsíc trvající, snažení teď na poslední chvíli zahodili. Pojďme do toho ještě jednou (a pokud to vyjde, pak dvakrát). Hlasujte v pátek 23. 11. 2012 po 9:30 hodině pro náš Vítr nad Berounkou. Poprosme ještě jednou dobré lidi kolem sebe o hlasování. Já do toho jdu a se mnou i několik dalších kamarádů a známých. Jirka Tůma
Odpovědět

1... 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun