1... 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29...54
|
10 palců pro vás 21.11.2012 15:54:06 - vložil Ludvík Kment |
|
| ahoj přejeme vydržte až do konce a někdy taky setkání třeba na Berounce v lepších časech.Huksáci a lapkové z Hor Kutných. | |
| Odpovědět | |
|
RE: 10 palců pro vás 21.11.2012 16:32:21 - vložil Milan |
|
| Ludvo jsou to nervy, ale vydržíme. Hlavně musíte vydržet vy, naši kamarádi. Děkujeme | |
| Odpovědět | |
|
AHOJ 20.11.2012 09:26:23 - vložil Luboš |
|
...přeji Vašim písním silný vítr v zádech,aby je zanesl a rozfoukal do všech údolí Dolňáku podobných...
ń
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: AHOJ 20.11.2012 11:34:13 - vložil Milan |
|
| Díky moc Luboši. Prozatím je vítr odfoukl do posledních 40!! To je paráda a obrovský úspěch. :-) | |
| Odpovědět | |
|
Uznání 18.11.2012 20:48:20 - vložil MilanK. |
|
Pánové, gratuluji k úspěšnému tažení většiny vašich písniček Pohárem a rovněž k novému vzhledu web stránek.
To čubrním....
Slibuji podporu v dalších duelech v Poháru CR a věřím, že již žádná písnička nevypadne! Vzhůru do finále!
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Uznání 19.11.2012 10:57:53 - vložil Milan |
|
| Milane, moc děkujeme za podporu, doufám, že s vaší pomocí nezklameme! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Další úspěch Gladly S.W. 18.11.2012 18:00:13 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Myslím, že dnešní Bonanza jasně ukázala, kolik lidí chce slyšet písničky Gladly S.W.!!! Dík všem, kteří hlasovali. Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Další úspěch Gladly S.W. 18.11.2012 18:21:42 - vložil Milan |
|
| Moc děkujeme. Stroj času vyhrál Bonanzu. Díky | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace 16.11.2012 18:56:14 - vložil Iveta a Karel |
|
| Připojujeme se k Jirkovi s velkou gratulací k postupu písniček Vítr nad Berounkou a Srpen 68. Samozřejmě i k postupu Patrony z války. Je vidět, že Tumaj je správný VELKÝ ŠÉF našeho fanklubu. Iveta a Karel | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratulace 17.11.2012 17:40:08 - vložil Milan |
|
| Moc děkujeme kamarádi. Vydržte s námi až do konce. :-) | |
| Odpovědět | |
|
Přátelé, nevzdávejme to! 16.11.2012 17:11:09 - vložil Jiří Tůma |
|
| Tak nejsem asi sám, koho sporný neúspěch Staronových mlýnů zaskočil. Jak jinak si vysvětlit, že doteď nikdo klukům z Gladly S.W. na tomto místě nepoblahopřál k postupu Srpna 1968? Tak tedy kluci: Blahopřeji k postupu druhé písničky do dalšího kola a připomínám úspěch Patrony z války v podání Honzy Vyčítala, ovšem z autorské dílny Gladly. Držím palce a ten svůj připravuji k dalšímu posílání esemesek, POZOR! Pro každou písničku jen jednu SMS z jednoho telefonu! Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Přátelé, nevzdávejme to! 17.11.2012 17:36:18 - vložil Milan |
|
| Úspěch je už to, že v Poháru jsme! Jedeme dál a věříme v naše věrné fanoušky. Díky!! | |
| Odpovědět | |
|
Další velké blahopřání 14.11.2012 19:47:54 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Kamarádi z Gladly S.W., blahopřeji vaší písničce Vítr nad Berounkou k postupu do třetího kola Hudebního poháru Country rádia a připojuji se k poděkování všem fanouškům, kteří pro tuhle úžasnou písničku hlasovali. K tomu ještě připojuji prosbu: Kamarádi, hlasujte i pro další písničky Gladly S.W. a nezapomeňte na Patronu z války, písničku z dílny Mareček - Procházka, která se do soutěže dostala v interpretaci Honzy Vyčítala. Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Další velké blahopřání 14.11.2012 21:12:18 - vložil Milan |
|
| Další velký dík! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Jen tak dál 09.11.2012 08:12:01 - vložil Libor Krejcar |
|
| Ahoj kluci. Držte se. Taky už se doma ošívám a těším se na Vás. Aneb Gladly je víra a to je život. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Jen tak dál 11.11.2012 19:27:45 - vložil Milan |
|
| Libore taky tě moc rádi uvidíme. jak jen to půjde, popadni bágl a šup na Kladno nebo někam jinam. Díky za hlasy! :-) | |
| Odpovědět | |
Reference