Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29...54

10 palců pro vás
21.11.2012 15:54:06 - vložil Ludvík Kment
ahoj přejeme vydržte až do konce a někdy taky setkání třeba na Berounce v lepších časech.Huksáci a lapkové z Hor Kutných.
Odpovědět
RE: 10 palců pro vás
21.11.2012 16:32:21 - vložil Milan
Milan
Ludvo jsou to nervy, ale vydržíme. Hlavně musíte vydržet vy, naši kamarádi. Děkujeme
Odpovědět
AHOJ
20.11.2012 09:26:23 - vložil Luboš
...přeji Vašim písním silný vítr v zádech,aby je zanesl a rozfoukal do všech údolí Dolňáku podobných... ń
Odpovědět
RE: AHOJ
20.11.2012 11:34:13 - vložil Milan
Milan
Díky moc Luboši. Prozatím je vítr odfoukl do posledních 40!! To je paráda a obrovský úspěch. :-)
Odpovědět
Uznání
18.11.2012 20:48:20 - vložil MilanK.
Pánové, gratuluji k úspěšnému tažení většiny vašich písniček Pohárem a rovněž k novému vzhledu web stránek. To čubrním.... Slibuji podporu v dalších duelech v Poháru CR a věřím, že již žádná písnička nevypadne! Vzhůru do finále!
Odpovědět
RE: Uznání
19.11.2012 10:57:53 - vložil Milan
Milan
Milane, moc děkujeme za podporu, doufám, že s vaší pomocí nezklameme! :-)
Odpovědět
Další úspěch Gladly S.W.
18.11.2012 18:00:13 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Myslím, že dnešní Bonanza jasně ukázala, kolik lidí chce slyšet písničky Gladly S.W.!!! Dík všem, kteří hlasovali. Tumaj
Odpovědět
RE: Další úspěch Gladly S.W.
18.11.2012 18:21:42 - vložil Milan
Milan
Moc děkujeme. Stroj času vyhrál Bonanzu. Díky
Odpovědět
Gratulace
16.11.2012 18:56:14 - vložil Iveta a Karel
Připojujeme se k Jirkovi s velkou gratulací k postupu písniček Vítr nad Berounkou a Srpen 68. Samozřejmě i k postupu Patrony z války. Je vidět, že Tumaj je správný VELKÝ ŠÉF našeho fanklubu. Iveta a Karel
Odpovědět
RE: Gratulace
17.11.2012 17:40:08 - vložil Milan
Milan
Moc děkujeme kamarádi. Vydržte s námi až do konce. :-)
Odpovědět
Přátelé, nevzdávejme to!
16.11.2012 17:11:09 - vložil Jiří Tůma
Tak nejsem asi sám, koho sporný neúspěch Staronových mlýnů zaskočil. Jak jinak si vysvětlit, že doteď nikdo klukům z Gladly S.W. na tomto místě nepoblahopřál k postupu Srpna 1968? Tak tedy kluci: Blahopřeji k postupu druhé písničky do dalšího kola a připomínám úspěch Patrony z války v podání Honzy Vyčítala, ovšem z autorské dílny Gladly. Držím palce a ten svůj připravuji k dalšímu posílání esemesek, POZOR! Pro každou písničku jen jednu SMS z jednoho telefonu! Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: Přátelé, nevzdávejme to!
17.11.2012 17:36:18 - vložil Milan
Milan
Úspěch je už to, že v Poháru jsme! Jedeme dál a věříme v naše věrné fanoušky. Díky!!
Odpovědět
Další velké blahopřání
14.11.2012 19:47:54 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Kamarádi z Gladly S.W., blahopřeji vaší písničce Vítr nad Berounkou k postupu do třetího kola Hudebního poháru Country rádia a připojuji se k poděkování všem fanouškům, kteří pro tuhle úžasnou písničku hlasovali. K tomu ještě připojuji prosbu: Kamarádi, hlasujte i pro další písničky Gladly S.W. a nezapomeňte na Patronu z války, písničku z dílny Mareček - Procházka, která se do soutěže dostala v interpretaci Honzy Vyčítala. Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: Další velké blahopřání
14.11.2012 21:12:18 - vložil Milan
Milan
Další velký dík! :-)
Odpovědět
Jen tak dál
09.11.2012 08:12:01 - vložil Libor Krejcar
Ahoj kluci. Držte se. Taky už se doma ošívám a těším se na Vás. Aneb Gladly je víra a to je život.
Odpovědět
RE: Jen tak dál
11.11.2012 19:27:45 - vložil Milan
Milan
Libore taky tě moc rádi uvidíme. jak jen to půjde, popadni bágl a šup na Kladno nebo někam jinam. Díky za hlasy! :-)
Odpovědět

1... 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun