Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30...54

Všem
07.11.2012 21:18:20 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Pokud na tuto adresu napíšu svoji gratulaci já, nebude mít takovou váhu. Na moji podporu jsou kluci zvyklí a já jsem tomu velice rád. Že se ovšem ozývají lidé z různých míst republiky, je skvělé a já tyto fanoušky vítám mezi námi. Že jste skvělí (kluci z kapely), všichni víme. Že vám fandíme, víte vy. A jak (s jakými problémy) hlasuju já? To někdy někde přidám k lepšímu. Anebo Milan? Jedeme dál! Přátelé, poproste lidi kolem sebe o podporu skvělých písniček našemu srdci tolik blízkých. Jde to. U nás v práci, a to jsme tam jen měsíc, už hlasují tři! Velký pozdrav nejen klukům z kapely, ale všem, kteří je podporují. Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: Všem
11.11.2012 19:24:48 - vložil Milan
Milan
Jirko díky! Při tvojí solidnosti ani nelze pochybovat o tvých slovech, ale tady se poprvé mýlíš!! Totiž, že Tvoje gratulace nemá takovou váhu. Takový výrok lze ospravedlnit pouze Tvojí vrozenou skromností!!
Odpovědět
Obrovská gratulace
07.11.2012 15:42:37 - vložil Dáša a Luděk
Gratulujeme a fandíme dál.Pokračujte co nejdále až do finále.Už se těšíme na 3O.11. Dáša,Luděk
Odpovědět
RE: Obrovská gratulace
07.11.2012 16:46:57 - vložil Milan
Milan
Kamarádi, obrovský dík za podporu. Dášo už jsem Ti nezavolal zpátky, promiň. :-)Těšíme se na Vás
Odpovědět
Neskutečné! Obrovská gratulace
07.11.2012 14:54:48 - vložil Pedro - Strakonice
Kluci, moc vám fandím, vydržte co nejdéle!! Jsme s vámi. To, co děláte za to stojí! Dík. Dík
Odpovědět
RE: Neskutečné! Obrovská gratulace
07.11.2012 16:45:18 - vložil Milan
Milan
Strakonice jsou krásný a ještě krásnější je, mít tam fanoušky. :-) Moc děkujeme!
Odpovědět
Pivovar Zíchovec
18.10.2012 12:14:39 - vložil Petr Paulů
Zdravím všechny Gladly S.W.Chtěl bych se trochu vrátit o pár týdnů zpátky,kdy jsme na otvíračce pivovaru byli pouze 3 lidé co za Vás kopají první ligu,já,moje žena a syn.Bylo mě hrozně líto krásné muziky co hrajete.Nebudu se rozepisovat jak tam vše probíhalo to víme Vy i my a nedalo se to srovnat s country fest. předtím.Jaké dojmy jsi měl Milane z této akce Ty.Když tak mě napiš na paulu@volny.cz Váši velký fandové.Petr s rodinou.
Odpovědět
RE: Pivovar Zíchovec
22.10.2012 12:39:31 - vložil Milan
Milan
Díky Petře a rodino. Už mi to běhá a brzy se ozvu. Jsem rád, že jste byli ve Dřeváku. :-)
Odpovědět
Jedeme dál!!!
15.10.2012 19:55:43 - vložil Jiří Tůma
Kluci, nevěšte hlavy. Bylo hůř a lid si zpíval a my, vaši fanoušci, si budeme zpívat s vámi, pokud to jen trochu půjde. Možná to bylo šlápnutí vedle, ale vedené dobrými úmysly! Hrajte dál, jak jen to umíte. Rozdávejte dál radost! To je vaše poslání, poslání prostých, ale skvělých kumštýřů. Hodně lidí chce slyšet vaše písničky, chtějí na ně chodit do svých oblíbených míst, takže hop do Dřeváku, hop do Steku, hop na Dolňák? Taky jsem s tím bojoval, ale komu se to, co hrajete, prostě líbí, ten se k vám pro tu drobnost zády neotočí, ten na vás přijde a já jsem rád, že patřím do této kategorie. Tumaj
Odpovědět
RE: Jedeme dál!!!
15.10.2012 20:11:23 - vložil Petr Dvořák
Teda já ten svůj předchozí příspěvek myslel samozřejmě ze srandy
Odpovědět
RE: RE: Jedeme dál!!!
15.10.2012 20:17:51 - vložil Milan
Milan
Jéé Petře sorry, já jsem jen nestačil odpovědět. Chtěl jsem říct, že míra našeho zavinění je opravdu minimální Jirko dík. Já nemám "..svědomí čistý.." jenom k Berounce, jinak ne! :-)
Odpovědět
RE: RE: RE: Jedeme dál!!!
15.10.2012 21:23:21 - vložil Dáme pokec?
Milane, ve čtvrtek a v pátek budu zase mezi službami jezdit na kole, že bych se některý den zastavil na kafe, doutník a pokec?
Odpovědět
Volby, to to dopadlo
13.10.2012 23:05:33 - vložil Petr Dvořák
Takže Glaďácí, to jste nemohli hrát trochu hůř? Když hrajete takhle snaživě, tak se nedivte, jak ty volby dopadly. Příště vás doufám přeplatí některá kvalitnější partaj :-)))
Odpovědět
Bouře ve sklenici vody
04.10.2012 16:56:20 - vložil Jiří Tůma
Kamarádi, přátelé, příznivci Gladly S.W., možná jsem byl jedním z prvních, kdo se dozvěděl, že tato moje oblíbená skupina bude hrát na volebním mítinku ČSSD. Vyřešil jsem to po svém: Rozhodl jsem se tam nejít! Teď ale, když se strhla tahle debata, chci hlavně deklarovat, že je mi politika ukradená, ale písničky Gladly S.W. ne! A tak tam v ten čtvrtek nakonec přeci jen půjdu. Půjdu si poslechnout a zazpívat jejich zhudebněné příběhy, písničky, které mám rád. Proto tam půjdu. Ne kvůli socdemákům. Ti ať si trhnou nohou a ostatní strany také! Chci tím demonstrovat, že mi nezáleží na tom, kdo si moje kamarády najal, aby hráli, ale chci, aby měli v publiku někoho svého, někoho, kdo jim moc dobře rozumí. A pokud chce někdo klukům z Gladly S.W. vytýkat, že si tímto způsobem vydělají slušné peníze? Proč ne? Za koncerty, které navštěvujeme, toho moc nepoberou a pokud je tu někdo, kdo chce tvrdit, že jdou po penězích jako diví, těch se ptám, proč tedy, pravda ne všichni, přijeli zahrát v létě na náš tábor dětem k slavnostnímu táboráku? Cestu si hradili sami! Jediné co jsme jim dali, bylo najíst, napít a na noc plátěnou střechu nad hlavu. Tihle kluci po penězích, jako po tom hlavním, nejdou! A i kdyby. Copak se na to nové cédéčko netěšíme všichni? Kdo se mnou souhlasí, nemusí nic psát, ale ať přijde 11. 10. od 16:00 na Sítnou. Až budou plkat politici, půjdeme někam stranou a až začnou hrát naši Gladly S.W., vrátíme se k podiu. Tumaj
Odpovědět
RE: Bouře ve sklenici vody
05.10.2012 22:02:48 - vložil Honziky
Honziky
Obrovské díky Jirko. Tak dlouho jsem přemýšlel, jak se k tomu příspěvku vyjádřit, až jsi to udělal za mě. Děkuju Ti. Máš to u mě.
Odpovědět
Hraní politikům
02.10.2012 14:36:35 - vložil Petr Dvořák
Myslím, že dnešní doba je holt postavená na penězích, na byznysu. Když kluci zahrajou na předvolební kampani ČSSD, je to především obchodní záležitost. Každá firma se musí nějak živit, i "firma" GSW. Ty srdcové záležitosti se odbudou na jiných místech, třeba ve Dřeváku mezi svými. Byla by škoda, kdyby GSW odmítali kšefty typu předvolební hraní. A oni mají taky svoje limity "vocaď pocaď", takže je jisté, že některým partajím by fakt nezahráli. ČSSD je ještě v normě. GSW, běžte, hrajte, ať to my, co vám fandíme, máme někde v hospodě zadarmo :-)
Odpovědět
RE: Hraní politikům
02.10.2012 19:27:46 - vložil Milan
Milan
Petře díky za velmi realistické shrnutí. Zejména to o těch "limitech" vytesat do kamene! Dík za podporu.
Odpovědět

1... 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun