Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31...54

Vodárna
01.10.2012 12:54:42 - vložil Jája, Karel a Jindra
Ahoj kamarádi, moc děkujeme za další krásný večer s vámi. Výběr písniček neměl chybu. Moc a moc jsme si to užili (hlavně Karel, který ještě vaše nové písničky a výměnu s harmonikou neslyšel)a i naši kamarádi, kteří byli s námi, byli nadšení a hned si půjčili od nás vaše 1.CD. Takže díky a jen tak dál.
Odpovědět
RE: Vodárna
02.10.2012 19:22:12 - vložil Milan
Milan
Jájo, Karle, Jindro a celá parto! :-) Moc děkujeme. je pěkné, že zapalujete další pochodně a šíříte naše písničky mezi nové fanoušky! Ti, co tam byli s vámi, byli určitě ti praví! :-)
Odpovědět
No nevím ...........
01.10.2012 08:53:57 - vložil Milan S.
V záplavě pochval ( samozřejmě beze zbytku oprávněných !!!)mám jedno malé mínus . Hraní na předvolební šaškárně ČSSD nějak nemůžu zkousnout. Je to ale pouze a jenom můj OSOBNÍ NÁZOR .
Odpovědět
RE: No nevím ...........
01.10.2012 14:55:24 - vložil Pepik
Pepa
Ahoj Milane. Nehledej v tom nějaký mazaný tah, touhu po zviditelnění nebo něco podobného. Všichni jsme nestraníci, tak to ani nesouvisí s politikou. Dostali jsme pouze nabídku, tak jako na x festivalů a jiných akcí a prostě jsme to jako kapela vzali. Měj se dobře a dál nám zachovej přízeň. Pepik
Odpovědět
RE: RE: No nevím ...........
01.10.2012 17:52:44 - vložil milan S.
Jo Pepiku díky . Já jsem asi vzhledem k věku ( a k tomu co jsem prožil ) možná zbytečně alergickej . No nic , jedeme dál a na vaši (naši) kapelu nedám dopustit .
Odpovědět
RE: RE: RE: No nevím ...........
01.10.2012 19:39:08 - vložil Milan
Milan
Milane, to já jsem taky kdysi býval. Ale v té dnešní změti, kdy neplatí ono naše: Bílá a černá, světlo a tma, oheň a voda, symboly dva.. kdy člověk neví, kdo je kdo, vím jen tolik: Že chceme hrát všude tam, kde jsou lidi ochotni otevřít srdce a poslouchat. Stejně, jako jsme kdysi přišli zahrát do Pivní pomoci..
Odpovědět
Malostranská beseda
30.09.2012 21:50:40 - vložil Jiří Tůma Tumaj
Kluci, už jsem se vrátil z lesů, a tak konečně mohu napsat: Ta středa v Malostranské besedě byla úžasná! Pražští diváci se nestačili divit, kdo jim to přijel zahrát. Přijali vás. Museli. To vystoupení bylo úžasné, atmosféra skvělá, jedničkové ozvučení, bylo rozumět každé slovo. Výběr písniček byl velice šťastný a dát Poslední výstup před finále, byl úžasný tah. Však také sklidil zasloužený potlesk. No a Berounku, tu už zpívali všichni kolem nás. Blahopřeji Tumaj
Odpovědět
Malostranská Beseda
28.09.2012 16:32:19 - vložil Jana a Milan
Ahoj kamarádi, díky Vám jsme si zas užili krásný večer, plný úžasných písniček. Hráli jste moc a moc dobře, též díky Pacifiku, že Vás pozval i oni byli báječný. Máme moc rádi písničku Krkonoše a Poslední výstup, a zá roveň všechny ostatní. Měli jste velký úspěch, jsme rádi ,že jsme jeli a Pražský teplý večer, osvělená Praha , prostě už se těšíme na další. Jana a Milan
Odpovědět
RE: Malostranská Beseda
30.09.2012 19:52:38 - vložil Milan
Milan
Jano, dík že jste tam byli a že jste si užili koncert, ale i zbytek večera :-)
Odpovědět
Malostranská Beseda
28.09.2012 11:13:42 - vložil Andulka
Ahoj kapelo, vaše vystoupení s Pacifikem bylo moc krásné, největší radost mám vždycky z písničky Čarovné barvy, která je opravdu nádherná. Děkuji za to, že jste :)... někdy, někde naviděnou :) Andulka
Odpovědět
RE: Malostranská Beseda
28.09.2012 15:44:36 - vložil Honziky
Honziky
Milá Andulko! Každý vzkaz v této rubrice je pro nás všechny velmi povzbudivý a to že se Vám líbí naše nové, ne tolik hrané písničky, je velmi důležité. Máme tak možnost, si na podiu vyzkoušet, že jsme vybrali ty správné skladby na "NOVÉ CD". Doufáme, že bude alespoň tak úspěšné jako to první a bude všem přinášet spoustu radosti.
Odpovědět
Díky!
27.09.2012 09:46:54 - vložil Andělín
Ahoj kluci, díky za vaše krásné vystoupení v Malostranské Besedě. Byl jsem z toho hodně naměkko:-) Vaše muzika má srdce a cítím z ní obrovskou pokoru a poctivost. Jo a díky moc za Deníček!
Odpovědět
RE: Díky!
27.09.2012 16:11:37 - vložil Milan
Milan
Honzo, v této knize návštěv už zaznělo hodně upřímných slov a chvály. V drtivé většině našich blízkých fanoušků, ale i takových, které vůbec neznáme. Ty sám víš, že to je ze všeho nejdůležitější, protože písničky píšeme především pro lidi a jejich milá slova jsou pak nad všechna vítězství a ocenění. Pořád jsme v němém úžasu nad tím, jak naše písničky dokážou lidi oslovit a zahřát u srdce. A teď tady přibyl krásný zápis od člověka, kterého si moc vážím, od machra muzikanta, nefalšovaného trampa a velkého sympaťáka.. Nebudu Ti děkovat víc než komukoliv jinému, protože Ty sám bys to určitě nechtěl, ale měl bys vědět, že se mi trochu víc třese ruka! :-) Byl to krásný večer, silný okamžik - i náš rozhovor nakonec a jsme moc vděčni Tonymu a Pacifiku, že nás na svůj potlach do Malostranské besedy pozval. Díky Honzo :-)
Odpovědět
Malostranská beseda
27.09.2012 09:31:49 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci, Vaše skvělá premiéra v Malostranské s Pacifikem, ten večer neměl chybu.
Odpovědět
RE: Malostranská beseda
27.09.2012 16:16:46 - vložil Milan
Milan
Jano a Aleši. Takové zkušené diváky a fanoušky jako jste vy už jen tak něco nepřekvapí a proto jsem rád, že jsme nezklamali! :-)
Odpovědět
Dřevák
24.09.2012 10:39:47 - vložil Jana
Ahoj kluci , hráli jste zase jak jinak než báječně,krásná atmosfera,všichni jste byli krásně veselí. Těšíme se na Potlach do Besedy. Jana a Milan
Odpovědět

1... 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun