1... 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31...54
|
Vodárna 01.10.2012 12:54:42 - vložil Jája, Karel a Jindra |
|
| Ahoj kamarádi, moc děkujeme za další krásný večer s vámi. Výběr písniček neměl chybu. Moc a moc jsme si to užili (hlavně Karel, který ještě vaše nové písničky a výměnu s harmonikou neslyšel)a i naši kamarádi, kteří byli s námi, byli nadšení a hned si půjčili od nás vaše 1.CD. Takže díky a jen tak dál. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vodárna 02.10.2012 19:22:12 - vložil Milan |
|
| Jájo, Karle, Jindro a celá parto! :-) Moc děkujeme. je pěkné, že zapalujete další pochodně a šíříte naše písničky mezi nové fanoušky! Ti, co tam byli s vámi, byli určitě ti praví! :-) | |
| Odpovědět | |
|
No nevím ........... 01.10.2012 08:53:57 - vložil Milan S. |
|
V záplavě pochval ( samozřejmě beze zbytku oprávněných !!!)mám jedno malé mínus . Hraní na předvolební šaškárně ČSSD nějak nemůžu zkousnout. Je to ale pouze a jenom můj OSOBNÍ NÁZOR .
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: No nevím ........... 01.10.2012 14:55:24 - vložil Pepik |
|
| Ahoj Milane. Nehledej v tom nějaký mazaný tah, touhu po zviditelnění nebo něco podobného. Všichni jsme nestraníci, tak to ani nesouvisí s politikou. Dostali jsme pouze nabídku, tak jako na x festivalů a jiných akcí a prostě jsme to jako kapela vzali. Měj se dobře a dál nám zachovej přízeň. Pepik | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: No nevím ........... 01.10.2012 17:52:44 - vložil milan S. |
|
| Jo Pepiku díky . Já jsem asi vzhledem k věku ( a k tomu co jsem prožil ) možná zbytečně alergickej . No nic , jedeme dál a na vaši (naši) kapelu nedám dopustit . | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: RE: No nevím ........... 01.10.2012 19:39:08 - vložil Milan |
|
Milane, to já jsem taky kdysi býval. Ale v té dnešní změti, kdy neplatí ono naše: Bílá a černá, světlo a tma, oheň a voda, symboly dva.. kdy člověk neví, kdo je kdo, vím jen tolik: Že chceme hrát všude tam, kde jsou lidi ochotni otevřít srdce a poslouchat. Stejně, jako jsme kdysi přišli zahrát do Pivní pomoci..
|
|
| Odpovědět | |
|
Malostranská beseda 30.09.2012 21:50:40 - vložil Jiří Tůma Tumaj |
|
| Kluci, už jsem se vrátil z lesů, a tak konečně mohu napsat: Ta středa v Malostranské besedě byla úžasná! Pražští diváci se nestačili divit, kdo jim to přijel zahrát. Přijali vás. Museli. To vystoupení bylo úžasné, atmosféra skvělá, jedničkové ozvučení, bylo rozumět každé slovo. Výběr písniček byl velice šťastný a dát Poslední výstup před finále, byl úžasný tah. Však také sklidil zasloužený potlesk. No a Berounku, tu už zpívali všichni kolem nás. Blahopřeji Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
Malostranská Beseda 28.09.2012 16:32:19 - vložil Jana a Milan |
|
| Ahoj kamarádi, díky Vám jsme si zas užili krásný večer, plný úžasných písniček. Hráli jste moc a moc dobře, též díky Pacifiku, že Vás pozval i oni byli báječný. Máme moc rádi písničku Krkonoše a Poslední výstup, a zá roveň všechny ostatní. Měli jste velký úspěch, jsme rádi ,že jsme jeli a Pražský teplý večer, osvělená Praha , prostě už se těšíme na další. Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Malostranská Beseda 30.09.2012 19:52:38 - vložil Milan |
|
| Jano, dík že jste tam byli a že jste si užili koncert, ale i zbytek večera :-) | |
| Odpovědět | |
|
Malostranská Beseda 28.09.2012 11:13:42 - vložil Andulka |
|
| Ahoj kapelo, vaše vystoupení s Pacifikem bylo moc krásné, největší radost mám vždycky z písničky Čarovné barvy, která je opravdu nádherná. Děkuji za to, že jste :)... někdy, někde naviděnou :) Andulka | |
| Odpovědět | |
|
RE: Malostranská Beseda 28.09.2012 15:44:36 - vložil Honziky |
|
Milá Andulko! Každý vzkaz v této rubrice je pro nás všechny velmi povzbudivý a to že se Vám líbí naše nové, ne tolik hrané písničky, je velmi důležité. Máme tak možnost, si na podiu vyzkoušet, že jsme vybrali ty správné skladby na "NOVÉ CD". Doufáme, že bude alespoň tak úspěšné jako to první a bude všem přinášet spoustu radosti.
|
|
| Odpovědět | |
|
Díky! 27.09.2012 09:46:54 - vložil Andělín |
|
| Ahoj kluci, díky za vaše krásné vystoupení v Malostranské Besedě. Byl jsem z toho hodně naměkko:-) Vaše muzika má srdce a cítím z ní obrovskou pokoru a poctivost. Jo a díky moc za Deníček! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky! 27.09.2012 16:11:37 - vložil Milan |
|
| Honzo, v této knize návštěv už zaznělo hodně upřímných slov a chvály. V drtivé většině našich blízkých fanoušků, ale i takových, které vůbec neznáme. Ty sám víš, že to je ze všeho nejdůležitější, protože písničky píšeme především pro lidi a jejich milá slova jsou pak nad všechna vítězství a ocenění. Pořád jsme v němém úžasu nad tím, jak naše písničky dokážou lidi oslovit a zahřát u srdce. A teď tady přibyl krásný zápis od člověka, kterého si moc vážím, od machra muzikanta, nefalšovaného trampa a velkého sympaťáka.. Nebudu Ti děkovat víc než komukoliv jinému, protože Ty sám bys to určitě nechtěl, ale měl bys vědět, že se mi trochu víc třese ruka! :-) Byl to krásný večer, silný okamžik - i náš rozhovor nakonec a jsme moc vděčni Tonymu a Pacifiku, že nás na svůj potlach do Malostranské besedy pozval. Díky Honzo :-) | |
| Odpovědět | |
|
Malostranská beseda 27.09.2012 09:31:49 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kluci, Vaše skvělá premiéra v Malostranské s Pacifikem, ten večer neměl chybu. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Malostranská beseda 27.09.2012 16:16:46 - vložil Milan |
|
| Jano a Aleši. Takové zkušené diváky a fanoušky jako jste vy už jen tak něco nepřekvapí a proto jsem rád, že jsme nezklamali! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák 24.09.2012 10:39:47 - vložil Jana |
|
| Ahoj kluci , hráli jste zase jak jinak než báječně,krásná atmosfera,všichni jste byli krásně veselí. Těšíme se na Potlach do Besedy. Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
Reference