Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32...54

V Žilině u Růžičků
16.09.2012 12:07:29 - vložil Paustek
V jedné skladbě Gladly S.W., se řeší spektrum barev, a to že není jen bílá, ale i černá a tady mě napadla tato úvaha. Často jsme se na jedné hudební akci potkali a střídali s další kapelou a bývalo to většinou o jednom, o hledání chyb druhých, šuškání a ukazování na ně. V případě Buštěhradské Dráhy a Gladly S.W., to bylo již setkání několikáté a pravý opak je na těchto setkáních pravdou. Vnímáme navzájem svého hudebního bráchu s respektem a společně pak můžeme posluchačům nabídnout pestrý a zajímavý program. I když, se najdou i tací, kteří by tam ten klínek rádi podsunuli. I na tomto vystoupení jedna paní povídala ?, když holt nemusí militantní téma ani tu Berounku, pochopil jsem, proč Rodinný poutače přibíjí k obrazovkám tisíce diváků. Tento den, mám dojem, to asi nedávali, tak sem zabloudila, možná aby jí něco neuteklo. No a pak se nezastaňte hudebního bráchy, když se nemůže sám bránit a přibíjí zas nás, další hudební peckou. www.bustehradskadraha.cz
Odpovědět
RE: V Žilině u Růžičků
23.09.2012 22:38:50 - vložil Milan
Milan
Pavle, velmi opožděně děkuji :-)
Odpovědět
Valdecký háj
10.09.2012 10:55:02 - vložil Jirka Holman, Praha
Tak jak stoupá úroveň kapely Gladly S.W., tak stoupá i úroveň vašeho festivalu VH. Ten se netváří jako by byl teprve v plenkách, ale má vysokou kulturu a úroveň po všech stránkách. Kluci, držím vám palce a posílám nominaci do poháru CR
Odpovědět
RE: Valdecký háj
13.09.2012 12:27:16 - vložil Milan
Milan
Jirko, taková slova chvály jsou hnacím motorem k další práci a tvorbě. Velký dík za ně i za hlasy do poháru!
Odpovědět
Valdek
10.09.2012 10:39:41 - vložil Jana
Ahoj kluci, co dodat i já s Milanem se připojujem , byla to nádhera od první chvíle až do pozdních hodin. Zvládli jste to na výbornou. Jana a Milan
Odpovědět
RE: Valdek
13.09.2012 12:25:17 - vložil Milan
Milan
Díky Jano a hlavně za krásný nápad s kytičkami od Fan klubu :-)
Odpovědět
Jedním slovem: NÁDHERA
10.09.2012 08:40:42 - vložil Jiří Tůma
Kamarádi z Gladly S.W., že se Valdecký háj povedl, píšou všichni přede mnou, a tak to jen stroze potvrdím. Už Buštěhradská dráha to skvěle rozjela, Eda Wild j.r. nezklamal, Sekvoj paráda, pak úžasná paní Jitka Vrbová, Nezmaři a s nimi i Miki Ryvola, ten stařík s mladým hlasem i duchem? Petra Bendla bych si rád někdy poslechl v malém prostředí, v malém klubu. A finále? Jako fanoušek Gladly S.W. jsem byl u vytržení. Úžasná atmosféra!!! Prostě moc díky za skvělý zážitek, který jsme si s Jarmilou moc vychutnali od samého začátku až do úplného konce. Jirka Tůma Tumaj
Odpovědět
RE: Jedním slovem: NÁDHERA
13.09.2012 12:24:01 - vložil Milan
Milan
Jirko strašně moc díky za to, že jste tam byli, že jsi obětoval oddílovou akci (viděl jsi, že to stálo za to) a za Tvůj gentlemanský výstup
Odpovědět
Valdek
09.09.2012 18:38:05 - vložil Iveta a Karel
Ahoj kluci, bylo to moc hezké, tak hezké, až je nám líto, že budeme čekat celý rok než bude další ročník. Ale máme z čeho čerpat a to je díky VÁM, že jste udělali takový krásný festival, kterých je už tak strašně málo.
Odpovědět
RE: Valdek
09.09.2012 21:45:37 - vložil Milan
Milan
Iveto a Karle díky za díky a Ivetě připomínám o co by bývala přišla :-)
Odpovědět
Valdecký háj
09.09.2012 11:22:29 - vložil Petr Dvořák
Byl jsem nesmírně potěšen, jak se všechno povedlo a jak to bylo skvělé. Oproti loňsku o třídu lepší. Letos jsem pár malých festiválků navštívil, a Háj byl bezkonkurenčně nejlepší, o hodně dál než ty ostatní. Milan má velký potenciál coby pořadatel takovýchto festivalů ? kdyby to v dnešní době bylo možné, dokázal by udělat lepší festival, než kdysi bývala plzeňská Porta! Letošní výběr hvězd byl na jedničku (Jitka Vrbová, Nezmaři, Ryvola ? ještě teď mne mrazí v zádech). Takže až bude chtít někdo napřesrok zážitek, pošlu ho do Háje.
Odpovědět
RE: Valdecký háj
09.09.2012 11:26:23 - vložil Petr Dvořák
V textu mi to nahradilo pomlčky otazníky. Ale nevadí. Škoda, že mi bylo špatně vlivem nějaké virózy nebo čeho, a musel jsem odjet chvíli před koncem a neužil jsem si to celé. Tak příště.
Odpovědět
RE: Valdecký háj
09.09.2012 21:42:18 - vložil Milan
Milan
Petře, moc děkuji za krásná slova. Za všechny, co se na festivalu podíleli i za sebe. Prosím tě, ohlídej na příští rok zase počasí a já se pokusím tu úroveň ještě zvednout nebo aspoň udržet
Odpovědět
Valdek
09.09.2012 09:19:36 - vložil Milan S.
Nemá cenu se rozepisovat ... prostě SUPER . Malá obava : za rok už se do Hájku NEVEJDEME .
Odpovědět
RE: Valdek
09.09.2012 21:35:32 - vložil Milan
Milan
Dík Milane. Proč ses nepřihlásil, vůbec jsem tě ne- viděl. Neboj, něco se s tím provede ;-) Už nesmíme jít pod nasazenou laťku
Odpovědět
Valdecký háj
08.09.2012 23:18:00 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci, ten dnešní večer prostě neměl chybu, po všech stránkách super, vzhůru na další ročník!!!
Odpovědět
RE: Valdecký háj
09.09.2012 21:33:02 - vložil Milan
Milan
Aleši a Jano, moc děkujeme. S tou kytkou vám to moc slušelo :-)
Odpovědět

1... 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun