1... 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33...54
|
Podkozí 26.08.2012 21:37:02 - vložil Jana a Milan |
|
| Ahoj kluci, v Podkozí se Vám vše moc podařilo, byl to krásný letní večer, plný krásných písniček. Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Podkozí 26.08.2012 21:57:27 - vložil Milan |
|
| Díky kamarádi. Bylo vás tam opět hodně a udělali jste krásnou atmosféru :-) | |
| Odpovědět | |
|
výmyk 17.08.2012 21:49:53 - vložil Saša |
|
| Nějak se mne to vymyká....ale díky Vaší muzice se to nějak vmyká do pohody...a to je fajn :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: výmyk 19.08.2012 19:41:26 - vložil Milan |
|
Známe Sašu Němce a Sašu Kameše. Přestože je titulek myšlen jinak, evokuje mi výmyk na hrazdě :-) Mladého Sašu N. si umím představit u této disciplíny, zato pochybuji, že by se mu vymykal život. U druhého Saši K.je velice pravděpodobné, že se mu občas vymkne život, ale představa, jak dělá výmyk na hrazdě mi pobavila na hodně dlouho . Sašo dík moc, koukej se rychle vmyknout a někam na nás přijít.
|
|
| Odpovědět | |
|
Budyňský poutník 14.08.2012 18:36:41 - vložil Jana a Milan |
|
| Ahoj kluci, Budyňský potník byl pro nás velkým zážitkem.Byli jste skvělí Vy i Vaše písničky, které máme moc rádi, publikum a všichni byli také fajn. Už se těšíme na další setkání. Díky za krásný festival a i za moc pěkný večer. Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
Budyně 07.08.2012 10:19:50 - vložil Petr a Sylva |
|
Plně se ztotožňujeme s předchozím příspěvkem! Vaše písničky, aranže i výsledný zvuk, jsou tak originální, že nezapadáte do šedivého průměru (byť bezvadně zahraného), ale nutíte po-
sluchače zpozornět a trochu přemýšlet. Výsledkem je příjemný, hřejivý pocit z vašeho vystoupení. V Budyni jsme vás slyšeli poprvé, ale od teď už si vás budeme hlídat!
|
|
| Odpovědět | |
|
Budyňský poutník 06.08.2012 15:24:20 - vložil Michaela |
|
| Díky za to, že jste hráli na Budyni, byl to skvělý zážitek. Doufáme, že Vás uvidíme a uslyšíme i příští rok. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Budyňský poutník 06.08.2012 20:13:04 - vložil Milan |
|
| Michaelo, mockrát děkujeme a ujišťuji vás, že to byl skvělý zážitek i pro nás. Pořadatelé jsou sehraný tým správných lidí, kteří nás přijali moc krásně a naše účast v příštím ročníku jimi byla avizována. Pokud se tak stane, moc rádi jí přijmeme a už teď se těšíme. Na ně i na vás, úžasné budyňské pu- blikum! | |
| Odpovědět | |
|
Nový Jáchymov 02.08.2012 15:38:01 - vložil Jája a Jindra |
|
| Ahoj kluci, díky za další velmi příjemný večer s vašimi pí- sničkami. I počasí se umoudřilo (že nepřišla bouřka a déšť), což podtrhlo dobrou náladu všech po celý večer. Dík i za Karla, však se mi hned ptal, zda jsem vyřídila pozdravy. Tak se těšíme někdy přístě. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Nový Jáchymov 06.08.2012 20:16:57 - vložil Milan |
|
| Jájo a Jindro, velký dík že jste za námi vyrazili i mimo Prahu. Moc si toho vážíme! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Sekwoyfest 24.07.2012 20:51:28 - vložil Prcek |
|
| Kluci, díky za skvělé hraní a za slova chváli. Všichni kdo festival připravovaly si to zaslouží a i díky vám byl skvělý. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Sekwoyfest 25.07.2012 12:13:57 - vložil Milan |
|
| Díky moc Petře. Máš svatou pravdu, pochvalu za- slouží všichni. | |
| Odpovědět | |
|
Rataje 24.07.2012 11:54:41 - vložil Andulka |
|
| Milí Gladly S.W., v Ratajích to byla paráda a Vám se to tam moc povedlo. Moc jste mě potěšili písničkou Deníček a tou novou, kde se zpívá o barvách, která by měla vyjít na vašem novém CD. Už se moc těším až bude k poslechu na rádiu a nebo zas někdy někde na živo. Díky moc! Andulka | |
| Odpovědět | |
|
RE: Rataje 25.07.2012 12:10:58 - vložil Milan |
|
| Díky moc za krásná slova Andulko. Věříme a doufáme, že se budou písničky na druhém CD líbit. :-) | |
| Odpovědět | |
Reference