Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33...54

Podkozí
26.08.2012 21:37:02 - vložil Jana a Milan
Ahoj kluci, v Podkozí se Vám vše moc podařilo, byl to krásný letní večer, plný krásných písniček. Jana a Milan
Odpovědět
RE: Podkozí
26.08.2012 21:57:27 - vložil Milan
Milan
Díky kamarádi. Bylo vás tam opět hodně a udělali jste krásnou atmosféru :-)
Odpovědět
výmyk
17.08.2012 21:49:53 - vložil Saša
Nějak se mne to vymyká....ale díky Vaší muzice se to nějak vmyká do pohody...a to je fajn :-)
Odpovědět
RE: výmyk
19.08.2012 19:41:26 - vložil Milan
Milan
Známe Sašu Němce a Sašu Kameše. Přestože je titulek myšlen jinak, evokuje mi výmyk na hrazdě :-) Mladého Sašu N. si umím představit u této disciplíny, zato pochybuji, že by se mu vymykal život. U druhého Saši K.je velice pravděpodobné, že se mu občas vymkne život, ale představa, jak dělá výmyk na hrazdě mi pobavila na hodně dlouho . Sašo dík moc, koukej se rychle vmyknout a někam na nás přijít.
Odpovědět
Budyňský poutník
14.08.2012 18:36:41 - vložil Jana a Milan
Ahoj kluci, Budyňský potník byl pro nás velkým zážitkem.Byli jste skvělí Vy i Vaše písničky, které máme moc rádi, publikum a všichni byli také fajn. Už se těšíme na další setkání. Díky za krásný festival a i za moc pěkný večer. Jana a Milan
Odpovědět
Budyně
07.08.2012 10:19:50 - vložil Petr a Sylva
Plně se ztotožňujeme s předchozím příspěvkem! Vaše písničky, aranže i výsledný zvuk, jsou tak originální, že nezapadáte do šedivého průměru (byť bezvadně zahraného), ale nutíte po- sluchače zpozornět a trochu přemýšlet. Výsledkem je příjemný, hřejivý pocit z vašeho vystoupení. V Budyni jsme vás slyšeli poprvé, ale od teď už si vás budeme hlídat!
Odpovědět
Budyňský poutník
06.08.2012 15:24:20 - vložil Michaela
Díky za to, že jste hráli na Budyni, byl to skvělý zážitek. Doufáme, že Vás uvidíme a uslyšíme i příští rok.
Odpovědět
RE: Budyňský poutník
06.08.2012 20:13:04 - vložil Milan
Milan
Michaelo, mockrát děkujeme a ujišťuji vás, že to byl skvělý zážitek i pro nás. Pořadatelé jsou sehraný tým správných lidí, kteří nás přijali moc krásně a naše účast v příštím ročníku jimi byla avizována. Pokud se tak stane, moc rádi jí přijmeme a už teď se těšíme. Na ně i na vás, úžasné budyňské pu- blikum!
Odpovědět
Nový Jáchymov
02.08.2012 15:38:01 - vložil Jája a Jindra
Ahoj kluci, díky za další velmi příjemný večer s vašimi pí- sničkami. I počasí se umoudřilo (že nepřišla bouřka a déšť), což podtrhlo dobrou náladu všech po celý večer. Dík i za Karla, však se mi hned ptal, zda jsem vyřídila pozdravy. Tak se těšíme někdy přístě.
Odpovědět
RE: Nový Jáchymov
06.08.2012 20:16:57 - vložil Milan
Milan
Jájo a Jindro, velký dík že jste za námi vyrazili i mimo Prahu. Moc si toho vážíme! :-)
Odpovědět
Sekwoyfest
24.07.2012 20:51:28 - vložil Prcek
Kluci, díky za skvělé hraní a za slova chváli. Všichni kdo festival připravovaly si to zaslouží a i díky vám byl skvělý.
Odpovědět
RE: Sekwoyfest
25.07.2012 12:13:57 - vložil Milan
Milan
Díky moc Petře. Máš svatou pravdu, pochvalu za- slouží všichni.
Odpovědět
Rataje
24.07.2012 11:54:41 - vložil Andulka
Milí Gladly S.W., v Ratajích to byla paráda a Vám se to tam moc povedlo. Moc jste mě potěšili písničkou Deníček a tou novou, kde se zpívá o barvách, která by měla vyjít na vašem novém CD. Už se moc těším až bude k poslechu na rádiu a nebo zas někdy někde na živo. Díky moc! Andulka
Odpovědět
RE: Rataje
25.07.2012 12:10:58 - vložil Milan
Milan
Díky moc za krásná slova Andulko. Věříme a doufáme, že se budou písničky na druhém CD líbit. :-)
Odpovědět

1... 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun