|
Něco ke zvuku kapely 31.03.2023 14:27:42 - vložil Zdeněk |
|
| Ahoj, po pražském koncertu U Vodárny jako hosté Rekonvalescence mi to opět nedá, abych nesdělil svůj poznatek. Nevěřil jsem, jaký vliv na dojem z poslechu může mít zvukař. Máte ve své sestavě mimořádně kvalitního zvukaře - zpěvu je velmi dobře rozumět, hudba je silná tak akorát. Uvědomil jsem si to v přímém porovnání s druhou kapelou večera, kde to byl přesný opak. Takže díky za opět skvělý zážitek, teď už vím, že bez kvalitního zvukaře je dojem o level níž. Zdraví Zdeněk (opět ten, co tam byl sám, až na konci sálu u výčepu) | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák 28.1.2023 01.02.2023 15:19:08 - vložil Zdeněk |
|
| Trochu jsem zalistoval v Knize návštěv a chtěl bych naopak vyzvednout vaši osobitost. Pro mě žádná nuda, ale pohlazení po duši. Opět jsem se osobně přesvědčil ve Dřeváku. Díky Zdeněk (ten,co tam byl sám.) PS: otázkana kterou jsem se zapomněl zeptat: Připravuje se třetí velké CD? | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 28.1.2023 28.02.2023 19:13:19 - vložil Milan |
|
| Zdeňku omlouvám se za zpoždění. Moc děkujeme za krásná slova a že sis koncert ve Dřeváku užil. Na třetím CD pracujeme, až se uvidíme, řeknu ti víc :-) | |
| Odpovědět | |
|
Jižanská čepice 07.12.2022 21:29:58 - vložil Vladimír |
|
| Dlouho jsem neslyšel tak svěží písničku, která mně vrátila do dob zlaté české country. Kde lze sehnat CD? | |
| Odpovědět | |
|
RE: Jižanská čepice 08.12.2022 08:15:23 - vložil Honza |
|
| Dobrý den Vladimíre. Děkujeme za pochvalu a přízeň. Písnička Jižanská čepice vyšla pouze na prémiové nahrávce určené pro náš fanklub jako dárek a s největší pravděpodobností se objeví na našem dalším CD. Ještě nám jich určitě pár zbylo. Zavolejte na 601592724 p. Procházka a domluvte se jak k vám toto CD dopravit! | |
| Odpovědět | |
|
písničky 19.10.2022 16:23:21 - vložil Pavel |
|
| Ahoj, máte moc pěkné texty, plánujete vydat nějaký zpěvník nebo doplnit akordy? Díky | |
| Odpovědět | |
|
RE: písničky 09.11.2022 10:51:20 - vložil Milan |
|
| Ahoj Pavle. Na zpěvníku se usilovně pracuje. Když půjde všechno jak má, včetně peněz, měl by vyjít příští rok koncem jara. Vydrž :-) | |
| Odpovědět | |
|
Super 24.07.2022 01:20:24 - vložil Jeff |
|
| Poznal jsem Vás na Country rádiu . Prostě nádherný skladby. Ať vám to tak skládá dál. Jedna pecka vedle druhý. | |
| Odpovědět | |
|
Krásné písničky 09.01.2022 09:31:39 - vložil Jirka |
|
| Zdravím, přítelkyně mi pustila pár Vašich písniček a mohu říci, že jsou moc hezké - hezká melodie, hezké, i když někdy smutné, texty. Jako krásné zjevení na mne zapůsobila písnička Sen o krajince :-) - vtipně napsané Prosím jen tak dál, moc Vám fandím. A kdybych mohl poprosit, tak ne tak smutné písničky i když vychází z reality. Všechno nejlepší v novém roce 2022 Jirka | |
| Odpovědět | |
|
Zpátečný lístek 06.11.2021 19:43:16 - vložil Oldřich |
|
| Dobrý den, slyšel jsem opakovaně na Country radiu vaši novější písničku Zpáteční lístek. Tak krásnou lyrickou skladbu jsem již dlouho neslyšel, brečím u ní. Prosím vás, je možno někde získat její nahrávku? | |
| Odpovědět | |
|
RE: Zpátečný lístek 29.01.2022 18:57:25 - vložil Pepik |
|
| Omlouvám se ale až dneska jsem narazil na váš příspěvek . Písničku jsme vydali na speciálním CD kde je ještě nahrávka Jižanská čepice . na o CD kapely má přehled Honza ( foukací harmonika). přepošlu vám číslo na jeho mobil 728 726 079 a zavolejte mu jestli je ještě k mání . Jinak děkuji za pozitivní kritiku - Pepik | |
| Odpovědět | |
|
Malešov 15.08.2021 13:05:07 - vložil Zdeněk |
|
| Ke koncertu jsme se nachomýtli při toulkách Kutnohorskem a nemohli jsme si ho nechat ujít. Moc děkujeme za skvělý zážitek. Zdeněk a Romča Chomutov. | |
| Odpovědět | |
Reference