1... 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34...54
|
Sekwoyfest 23.07.2012 19:50:26 - vložil Ota Kinc |
|
| Kluci díky, byli jste výborní, akce se podařila na 100%, všichni účastníci byli perfektní. Takže zase za rok v Ratajích. Ahoj, Ota. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Sekwoyfest 24.07.2012 11:37:00 - vložil Milan |
|
| Díky moc Oto. Bylo skvělé sdílet pódium s takovými stálicemi, ale ani sebezvučnější jména a legendy by bez takových posluchačů 100% nebyly. To víš nejlíp sám. Odnesli jsme si energii na hodně dlouho.. :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Sekwoyfest 24.07.2012 18:57:52 - vložil Ota Kinc |
|
| Kluci, ještě jednou dík. | |
| Odpovědět | |
|
Rataje 23.07.2012 15:57:05 - vložil Jana a Milan |
|
| Ahoj kluci, byl to krásný večer, byli jste úžaní, moc hezky jste hráli a zpívali , prostě moc vydařený večer. Byla tam moc skvělá atmosferá, hodně známých tváří.Přejem Vám i nám hodně takto svělých večerů. Díky Vám. Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Rataje 23.07.2012 17:22:03 - vložil Milan |
|
| Jano a Milane, jsme moc rádi, že jste tam byli. Sami uznáte, že taková atmosféra se nedá popsat, ani vyprávět. Díky | |
| Odpovědět | |
|
Sekwoyfest Rataje 23.07.2012 12:53:51 - vložil Jája |
|
Díky za další krásný večer. Myslíme, že přídavky hovořily za vše. Bylo pěkné pozorovat lidi v sále, jak najednou ožívají (bez rozdílu věku). Každým svým vystoupením stoupáte výše.Jen tak dál! Těšíme se na další setkání. Jája, Karel a Jindra
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Sekwoyfest Rataje 23.07.2012 17:18:59 - vložil Milan |
|
| Jájo, Karle a Jindro, ani nevíte jak je pro nás pří- jemné a důležité když víme, že tam jste, že tam někde sedíte! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Rataje 22.07.2012 14:31:31 - vložil Iveta a Karel |
|
| Ahoj kluci, musíme napsat příspěvek k včerejšímu koncertu v Ratajích. Bylo to úplně úžasný!! Atmosféra (domácí prostředí), super-lidi, kapely, které si byly rovné. No, nádhera. A při písničkách Krkonoše a Kolik dnů kolik nocí, to ticho v sále a po skončení výbuch nadšených lidí. To bylo moc pěkný. Tímto byla laťka vysoko nasazená a ostatní kapely se této laťky držely. Kam se hrabou velké festivaly. Opravdu krásný trampský festiválek. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Rataje 22.07.2012 17:21:59 - vložil Milan |
|
| Díky moc, kamarádi. Sekwoyfest se povedl po všech stránkách! O takových akcích lze jen těžko vyprávět. To se musí zažít. Díky Vám i všem našim blízkým fanouškům (a nebylo jich tam zrovna málo), že jste byli součástí tak skvělého publika | |
| Odpovědět | |
|
Málkovský návěs 09.07.2012 11:15:03 - vložil Gaston - Beroun |
|
| Kluci slyšel jsem vás na Fontáně a od té doby až tady na ranči. Udělali jste velký kus práce a vaše písničky jsou opravdu originální. Přeji vám moc dalších úspěchů a těším se na další shledání. Gaston | |
| Odpovědět | |
|
RE: Málkovský návěs 10.07.2012 10:15:07 - vložil Milan |
|
| Díky Gastone, to rádi slyšíme! Za sebe mohu říct, že v takovém prostředí, obklopeni nádhernou kra- jinou, koňmi, krásnými tahači, kovboji a fanta- stickým publikem se hrálo moc krásně. A ještě k tomu ve společnosti takových legend, jako byly ostatní kapely! Díky a těšíme se na shledanou | |
| Odpovědět | |
|
Dřetfest 03.06.2012 20:25:11 - vložil Jirka Hladík |
|
| Ahoj Kluci, moc hezky jste ozdobili náš Dřetfest 26.5., za co ještě jednou děkuju a bylo slyšet, že je důvod se tešit na Vaše nové CD. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřetfest 03.06.2012 21:19:51 - vložil Honziky |
|
Ahoj Jirko. Poděkování je na naší straně. Nád-
hernej festival na kterej se nezapomíná. Super kapely, prostředí, publikum, zvuk i počasí. Budeme držet palce ať se Ti další ročníky vydaří tak jako ten letošní. A doufat,že budeme mít v budoucnu tu čest přispět i naší účastí. Děkujeme!
|
|
| Odpovědět | |
|
Nore ! 30.05.2012 23:28:16 - vložil Saša Kameš |
|
| Milane , brnkni mi prosím, mám new tel number 739931362, měl bych nějaký kšefty, bo jste slavní a to chve s(z)peněžiti :-) | |
| Odpovědět | |
|
Kdo nepřijel, prohloupil 14.05.2012 21:56:12 - vložil Jiří Tůma |
|
| Sakra málo známých tváří bylo možno vidět na festivalu Jazz Garden u Neratovic a všem, kteří nebyli, vzkazuji: Byla zima, bylo nevlídno, ale bylo krásně na duši. Domácí to rozjeli, paní Jitka Vrbová nechala zavzpomínat a kluci z Gladly S.W. to dotáhli do úžasného konce. Všem účinkujícím díky za další nádherný večer. Jirka Tůma Tumaj | |
| Odpovědět | |
Reference