Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35...54

Málkov
29.04.2012 11:20:58 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kamarádi,díky za další společný večer, tentokrát na Málkově, bylo to fajn a nové písničky se moc líbí.
Odpovědět
Díky za další krásný večer
22.04.2012 21:47:17 - vložil Jája a Jindra
Díky vám všem za další super večer v Cihelně.Změna s akordeonem byla moc prima, je vidět (a hlavně slyšet), že jste skvělí muzikanti a připravujete nejen bezva večery, ale i nové CD (jak jste prozradili), Už nyní víme, že je na co se těšit.A díky za Karla, kterého to "připomenutí na dálku" neskutečně na potěšilo. Ahoj příště.
Odpovědět
RE: Díky za další krásný večer
23.04.2012 22:10:17 - vložil Milan
Milan
Díky Jájo a Jindro. :-) V Cihelně se nám líbilo i když jsme tam skoro nikoho neznali. Teď, když tam máme spoustu kamarádů, jsme tam jako doma! :-)
Odpovědět
Další pěkný večer
21.04.2012 09:45:20 - vložil Jiří Tůma
Kamarádi. Ke včerejšímu koncertu ve Dřeváku jen tolik: Ještě teď si broukám Kamenitý kemp a nemohu se té melodie zbavit. Nevadí mi to! Broukám klidně dál. K nejnovější písničce: Nerad hodnotím něco hned po prvním poslechu, a tak jsem si počkal na druhé zahrání (Steak + Dřevák) a musím konstatovat, že je to skvělá písnička a podle mého se bude líbit. Jarmila se také vyslovila velice pochvalně, že prý ta harmonika je skvělá a ona na rozdíl ode mne má hudební sluch. Díky Jirka Tůma ? Tumaj
Odpovědět
RE: Další pěkný večer
22.04.2012 14:32:17 - vložil Honziky
Honziky
AHOJ Jirko. Co dodat. Nebýt vás, našich fanoušků, byla by naše snaha narná. Vaše reakce na naše písničky a to především na ty nové nás ujištuje v tom, že neděláme nic, co by nemělo smysl. Jsme rádi že vás máme a doufáme, že budeme mít tu možnost vám to co nejdříve vrátit. Zatím vám musí stači naše velké DÍKY!!!
Odpovědět
Hezký večer
15.04.2012 19:24:25 - vložil Jana a Milan
Díky Kluci za hezký večer ve Steak Housu.Našim kamarádům se tam líbilo. Nám se líbila nová písnička s harmonikou. Těšíme se na další večery a Vaše nové písně. Jana a Milan
Odpovědět
RE: Hezký večer
15.04.2012 22:47:38 - vložil Milan
Milan
Dík Jano a Milane. Kamarády pozdravujte a přiveďte další.
Odpovědět
Dík
14.04.2012 13:10:36 - vložil Iveta a Karel
Ahoj kluci, včerejšek byl zase perfektní, ostatně jako vždy. Ale milé překvapení pro nás bylo, nové duo v kapele s novou písničkou v podání zpěváka Honzíka a harmonikáře Milana. Díky za hezký večer!
Odpovědět
RE: Dík
15.04.2012 22:44:02 - vložil Milan
Milan
To zní skoro jako Duo Červánek (jednu chvíli to tak vypadalo) Teď vážně - jsem moc rád, že jste u premiéry byli. Myslím, že se vydařila.
Odpovědět
Stručně
14.04.2012 09:32:31 - vložil Milan s.
1) Kluci opravdu perfektní výkon ve Steak Housu. 2) Před rokem, rokem a půl, by se dalo říct, že na Kladně už nemáte konkurenci. 3) Teď bych to jenom opsal a škrtnul slovo - na Kladně.
Odpovědět
RE: Stručně
15.04.2012 22:40:16 - vložil Milan
Milan
1) Klopím zraky a děkuji. 2) Červenám se. 3) "Poslední pak duha, všechny barvy spojí.." Dík Milane
Odpovědět
Díky za předvelikonoční Vodárnu
13.04.2012 17:55:13 - vložil Jája
Díky, i když opožděně, za krásný večer ve Vodárně. Byli jste skvělí a těšíme se na nové CD. Máme na co. Nové, u vás znamená pěkné a zajímavé. Jste skvělí a jen tak dál! Už se těšíme na Cihelnu.
Odpovědět
RE: Díky za předvelikonoční Vodárnu
15.04.2012 22:32:37 - vložil Milan
Milan
Díky moc Jájo! :-) Už nebudeme slibovat žádné termíny, ale že brzy začneme, to snad slíbit můžeme.
Odpovědět
Díky všem
09.04.2012 13:23:02 - vložil Milan
Milan
Ještě jednou všem děkujeme za Vodárnu a za krásné přípěvky
Odpovědět

1... 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun