1... 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35...54
|
Málkov 29.04.2012 11:20:58 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kamarádi,díky za další společný večer, tentokrát na Málkově, bylo to fajn a nové písničky se moc líbí. | |
| Odpovědět | |
|
Díky za další krásný večer 22.04.2012 21:47:17 - vložil Jája a Jindra |
|
| Díky vám všem za další super večer v Cihelně.Změna s akordeonem byla moc prima, je vidět (a hlavně slyšet), že jste skvělí muzikanti a připravujete nejen bezva večery, ale i nové CD (jak jste prozradili), Už nyní víme, že je na co se těšit.A díky za Karla, kterého to "připomenutí na dálku" neskutečně na potěšilo. Ahoj příště. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky za další krásný večer 23.04.2012 22:10:17 - vložil Milan |
|
| Díky Jájo a Jindro. :-) V Cihelně se nám líbilo i když jsme tam skoro nikoho neznali. Teď, když tam máme spoustu kamarádů, jsme tam jako doma! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Další pěkný večer 21.04.2012 09:45:20 - vložil Jiří Tůma |
|
| Kamarádi. Ke včerejšímu koncertu ve Dřeváku jen tolik: Ještě teď si broukám Kamenitý kemp a nemohu se té melodie zbavit. Nevadí mi to! Broukám klidně dál. K nejnovější písničce: Nerad hodnotím něco hned po prvním poslechu, a tak jsem si počkal na druhé zahrání (Steak + Dřevák) a musím konstatovat, že je to skvělá písnička a podle mého se bude líbit. Jarmila se také vyslovila velice pochvalně, že prý ta harmonika je skvělá a ona na rozdíl ode mne má hudební sluch. Díky Jirka Tůma ? Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Další pěkný večer 22.04.2012 14:32:17 - vložil Honziky |
|
| AHOJ Jirko. Co dodat. Nebýt vás, našich fanoušků, byla by naše snaha narná. Vaše reakce na naše písničky a to především na ty nové nás ujištuje v tom, že neděláme nic, co by nemělo smysl. Jsme rádi že vás máme a doufáme, že budeme mít tu možnost vám to co nejdříve vrátit. Zatím vám musí stači naše velké DÍKY!!! | |
| Odpovědět | |
|
Hezký večer 15.04.2012 19:24:25 - vložil Jana a Milan |
|
| Díky Kluci za hezký večer ve Steak Housu.Našim kamarádům se tam líbilo. Nám se líbila nová písnička s harmonikou. Těšíme se na další večery a Vaše nové písně. Jana a Milan | |
| Odpovědět | |
|
RE: Hezký večer 15.04.2012 22:47:38 - vložil Milan |
|
Dík Jano a Milane. Kamarády pozdravujte a přiveďte další.
|
|
| Odpovědět | |
|
Dík 14.04.2012 13:10:36 - vložil Iveta a Karel |
|
| Ahoj kluci, včerejšek byl zase perfektní, ostatně jako vždy. Ale milé překvapení pro nás bylo, nové duo v kapele s novou písničkou v podání zpěváka Honzíka a harmonikáře Milana. Díky za hezký večer! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dík 15.04.2012 22:44:02 - vložil Milan |
|
To zní skoro jako Duo Červánek (jednu chvíli to tak vypadalo) Teď vážně - jsem moc rád, že jste u premiéry byli. Myslím, že se vydařila.
|
|
| Odpovědět | |
|
Stručně 14.04.2012 09:32:31 - vložil Milan s. |
|
| 1) Kluci opravdu perfektní výkon ve Steak Housu. 2) Před rokem, rokem a půl, by se dalo říct, že na Kladně už nemáte konkurenci. 3) Teď bych to jenom opsal a škrtnul slovo - na Kladně. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Stručně 15.04.2012 22:40:16 - vložil Milan |
|
1) Klopím zraky a děkuji. 2) Červenám se. 3) "Poslední pak duha, všechny barvy spojí.." Dík Milane
|
|
| Odpovědět | |
|
Díky za předvelikonoční Vodárnu 13.04.2012 17:55:13 - vložil Jája |
|
| Díky, i když opožděně, za krásný večer ve Vodárně. Byli jste skvělí a těšíme se na nové CD. Máme na co. Nové, u vás znamená pěkné a zajímavé. Jste skvělí a jen tak dál! Už se těšíme na Cihelnu. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky za předvelikonoční Vodárnu 15.04.2012 22:32:37 - vložil Milan |
|
Díky moc Jájo! :-) Už nebudeme slibovat žádné termíny, ale že brzy začneme, to snad slíbit můžeme.
|
|
| Odpovědět | |
|
Díky všem 09.04.2012 13:23:02 - vložil Milan |
|
Ještě jednou všem děkujeme za Vodárnu a za krásné přípěvky
|
|
| Odpovědět | |
Reference