1... 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36...54
|
Vodárna 07.04.2012 19:46:21 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kluci, díky za skvělý večer ve Vodárně, nakonec jako vždy!!! | |
| Odpovědět | |
|
Vodárna 07.04.2012 14:33:56 - vložil Iveta a Karel |
|
| Ahoj, opět moc děkujeme! Jako vždy super, bez chyby. To nejde napsat, to se musí zažít. Doufám, že všichni kladeňáci a mimopražský se domů dostali v pohodě, když se pražáci vezli:) tím chceme Jirkovi poděkovat za odvoz. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vodárna 08.04.2012 11:52:01 - vložil Jirka |
|
Ahoj Iveto a Karle, známá relace "Policie pátrá, radí, informuje" zůstala němá, tak se tudíž všichni účastníci dostali domů v pořádku. A Váš odvoz? Rádo se stalo. Jsme rádi, že odcházíte z našich koncertů potěšeni.
|
|
| Odpovědět | |
|
Poděkování 07.04.2012 09:27:00 - vložil Jiří Tůma - Tumaj |
|
| Kluci, díky za včerejší koncert U Vodárny. Angláni koukali, co? Je strašně fajn, že máte nové písničky a k nim pouze jedno: Jsou dokonalé! Rád si je poslechnu za týden ve Steaku. Jirka Tůma | |
| Odpovědět | |
|
Díky za 17.3. 20.03.2012 14:31:24 - vložil Iveta a Karel |
|
| Děkujeme moc děkujeme, více není co dodat! Jste jak balzám na duši. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky za 17.3. 20.03.2012 15:54:04 - vložil Milan |
|
| Iveto a Karle a co myslíte, že jste Vy??! :-) Díky a těšíme se na Vás. | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák absence 19.03.2012 06:03:35 - vložil Petr Dvořák |
|
| Škoda, že jsem se 18. 3. do Dřeváku nedostal, ale musel jsem být ve službě a předpovídat počasí. Milane, začíná být pěkně, kamera už snad nevytuhne, možná bychom mohli natočit další z věstníků... | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák absence 20.03.2012 10:49:42 - vložil Milan |
|
| Ahoj Petře. Určitě, už je čas na další videoreportík. Rádi Tě uvidíme | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák 18.03.2012 21:55:05 - vložil Míra Tovara |
|
| Ahoj Gladly , díky za výborný večer včera ve Dřeváku, nemělo to chybu, výborné publikum, skvělá nálada a milosrdný zvuk - když se to dá všechno dohromady tak výsledek je, že mi ještě teď hučí v hlavě jako ve včelím domečku. Už poněkolikáté přeji ať vám to vydrži a hraje co možná nejdéle a pokud si zase někdy vzpomenete na nás tak si s vámi vždycky rádi zahrajeme. BTW - Milane, musíme dát někdy spicha někdy večer někde u Berounky ( i když nad ní nebude foukat Vítr :-) aby jsme spolu nemluvili jen po telefonu nebo když se střídáme na podiu :-)) Za Žíža band Rakovník Míra Tovara | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 19.03.2012 21:18:43 - vložil Honziky |
|
Myslím si Míro že podobná spolupráce není vůbec k zahození. Prospělo to oběma stranám a pokud jste se bavili stejně jako my tak bylo všechno v pořádku. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na příští společný brnkání. Pozdravuj Ž.B. AHOJ
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 20.03.2012 10:45:31 - vložil Milan |
|
Ahoj Míro a všichni Žížňáci. Jsem moc rád, že se vám ve Dřeváku líbilo! A veškeré ohlasy svědčí o tom, že jste se líbili publiku i vy. Jste nejenom bezva parta, ale děláte i výbornou muziku. Inu banjo a mandolína dělají své Dík za vystoupení, těším se na další spolupráci a někdy určitě pokecáme - ano, nejlépe na Berounce.
|
|
| Odpovědět | |
|
Dřevák 18.03.2012 18:11:36 - vložil Aleš a Jana |
|
| Kluci, velký dík za včerejší večer v Dřeváku Vám i hostujícímu Žížeň bandu, super atmosféra. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 19.03.2012 21:13:54 - vložil Honziky |
|
Jano a Aleši. Velice děkujeme za vaši skvělou podporu. Nebýt vás nejvěrnějších tak si takovou atmosféru nemůžeme nikdy pořádně vychutnat!!! Děkujeme že jste!!
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 20.03.2012 10:48:16 - vložil Milan |
|
| Aleši a Jano, díky. Když nám naši vyslanou energii takhle vracíte, ani nemůže být atmosféra jiná. Dík | |
| Odpovědět | |
|
Super! 12.03.2012 10:31:00 - vložil Jarka |
|
| Všem moc a moc díky za páteční večer v Cihelně, bylo to super a už se těšíme na další koncert v country clubu U vodárny. Jarka, Jindra a Karel | |
| Odpovědět | |
|
RE: Super! 13.03.2012 08:21:13 - vložil Milan |
|
| Jájo, Jindro a Karle, jsme moc rádi, že jsme vás poznali! Jestliže Gladly znamená "od srdce", je vždy příjemné objevit fanoušky "se srdcem" :-) | |
| Odpovědět | |
Reference