Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36...54

Vodárna
07.04.2012 19:46:21 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci, díky za skvělý večer ve Vodárně, nakonec jako vždy!!!
Odpovědět
Vodárna
07.04.2012 14:33:56 - vložil Iveta a Karel
Ahoj, opět moc děkujeme! Jako vždy super, bez chyby. To nejde napsat, to se musí zažít. Doufám, že všichni kladeňáci a mimopražský se domů dostali v pohodě, když se pražáci vezli:) tím chceme Jirkovi poděkovat za odvoz.
Odpovědět
RE: Vodárna
08.04.2012 11:52:01 - vložil Jirka
Jirka
Ahoj Iveto a Karle, známá relace "Policie pátrá, radí, informuje" zůstala němá, tak se tudíž všichni účastníci dostali domů v pořádku. A Váš odvoz? Rádo se stalo. Jsme rádi, že odcházíte z našich koncertů potěšeni.
Odpovědět
Poděkování
07.04.2012 09:27:00 - vložil Jiří Tůma - Tumaj
Kluci, díky za včerejší koncert U Vodárny. Angláni koukali, co? Je strašně fajn, že máte nové písničky a k nim pouze jedno: Jsou dokonalé! Rád si je poslechnu za týden ve Steaku. Jirka Tůma
Odpovědět
Díky za 17.3.
20.03.2012 14:31:24 - vložil Iveta a Karel
Děkujeme moc děkujeme, více není co dodat! Jste jak balzám na duši.
Odpovědět
RE: Díky za 17.3.
20.03.2012 15:54:04 - vložil Milan
Milan
Iveto a Karle a co myslíte, že jste Vy??! :-) Díky a těšíme se na Vás.
Odpovědět
Dřevák absence
19.03.2012 06:03:35 - vložil Petr Dvořák
Škoda, že jsem se 18. 3. do Dřeváku nedostal, ale musel jsem být ve službě a předpovídat počasí. Milane, začíná být pěkně, kamera už snad nevytuhne, možná bychom mohli natočit další z věstníků...
Odpovědět
RE: Dřevák absence
20.03.2012 10:49:42 - vložil Milan
Milan
Ahoj Petře. Určitě, už je čas na další videoreportík. Rádi Tě uvidíme
Odpovědět
Dřevák
18.03.2012 21:55:05 - vložil Míra Tovara
Ahoj Gladly , díky za výborný večer včera ve Dřeváku, nemělo to chybu, výborné publikum, skvělá nálada a milosrdný zvuk - když se to dá všechno dohromady tak výsledek je, že mi ještě teď hučí v hlavě jako ve včelím domečku. Už poněkolikáté přeji ať vám to vydrži a hraje co možná nejdéle a pokud si zase někdy vzpomenete na nás tak si s vámi vždycky rádi zahrajeme. BTW - Milane, musíme dát někdy spicha někdy večer někde u Berounky ( i když nad ní nebude foukat Vítr :-) aby jsme spolu nemluvili jen po telefonu nebo když se střídáme na podiu :-)) Za Žíža band Rakovník Míra Tovara
Odpovědět
RE: Dřevák
19.03.2012 21:18:43 - vložil Honziky
Honziky
Myslím si Míro že podobná spolupráce není vůbec k zahození. Prospělo to oběma stranám a pokud jste se bavili stejně jako my tak bylo všechno v pořádku. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na příští společný brnkání. Pozdravuj Ž.B. AHOJ
Odpovědět
RE: Dřevák
20.03.2012 10:45:31 - vložil Milan
Milan
Ahoj Míro a všichni Žížňáci. Jsem moc rád, že se vám ve Dřeváku líbilo! A veškeré ohlasy svědčí o tom, že jste se líbili publiku i vy. Jste nejenom bezva parta, ale děláte i výbornou muziku. Inu banjo a mandolína dělají své Dík za vystoupení, těším se na další spolupráci a někdy určitě pokecáme - ano, nejlépe na Berounce.
Odpovědět
Dřevák
18.03.2012 18:11:36 - vložil Aleš a Jana
Kluci, velký dík za včerejší večer v Dřeváku Vám i hostujícímu Žížeň bandu, super atmosféra.
Odpovědět
RE: Dřevák
19.03.2012 21:13:54 - vložil Honziky
Honziky
Jano a Aleši. Velice děkujeme za vaši skvělou podporu. Nebýt vás nejvěrnějších tak si takovou atmosféru nemůžeme nikdy pořádně vychutnat!!! Děkujeme že jste!!
Odpovědět
RE: Dřevák
20.03.2012 10:48:16 - vložil Milan
Milan
Aleši a Jano, díky. Když nám naši vyslanou energii takhle vracíte, ani nemůže být atmosféra jiná. Dík
Odpovědět
Super!
12.03.2012 10:31:00 - vložil Jarka
Všem moc a moc díky za páteční večer v Cihelně, bylo to super a už se těšíme na další koncert v country clubu U vodárny. Jarka, Jindra a Karel
Odpovědět
RE: Super!
13.03.2012 08:21:13 - vložil Milan
Milan
Jájo, Jindro a Karle, jsme moc rádi, že jsme vás poznali! Jestliže Gladly znamená "od srdce", je vždy příjemné objevit fanoušky "se srdcem" :-)
Odpovědět

1... 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun