1... 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37...54
|
HIFI klub Plzeň 12.03.2012 09:12:03 - vložil Bohouš |
|
| Borci z Gladly! Lignit Vám moc děkuje za společný večer v Hifáči! Naše Fanynky i Fanoušové si to moc pochvalovali a i Lignitu bylo s Vámi moc fajn! Ještě jednou: Velký dík! Ahoj. | |
| Odpovědět | |
|
RE: HIFI klub Plzeň 13.03.2012 08:15:53 - vložil Milan |
|
| Bohouši a všichni Ligniťácíí :-) Jestli vám se líbilo v Dřeváku, tak nám v Plzni dvakrát!! Bylo to perfektně vymyšlený a atmosféra dokonalá. Myslím, že jsme vám ostudu neudělali a těšíme se na další společné akce. Jste šikulky a bezva parta. :-) | |
| Odpovědět | |
|
Cihelna 10.03.2012 18:54:23 - vložil Aleš a Jana |
|
Ahoj kluci, Kladno už jste dobyli, teď to samé dejte Praze, díky za další skvělý večer v Cihelně.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Cihelna 11.03.2012 17:56:52 - vložil Milan |
|
Tak to je krásně řečeno!! :-) Ale takhle to můžete říct vy, naši fanoušci a kamarádi. Takže já říkám: "Prozatím by stačila Vodárna!"
|
|
| Odpovědět | |
|
PIVNÍ POMOC 19.02.2012 09:59:18 - vložil Milan S. |
|
Kluci DÍKY DÍKY za včerejší koncert v Pivní pomoci . Vím že akustika a atmosféra byla taková "hospodská" ale ......všem jste se moc libili a někoho jste přímo nadchli . Takže třicet nových fanoušků , to zas není tak špatný co . Ještě jednou DÍK
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: PIVNÍ POMOC 20.02.2012 12:58:54 - vložil Milan |
|
| Díky Milane. Hospodská atmosféra nám není vů- bec cizí :-) a v Pivní pomoci se nám líbilo. Poznáme lidi, kteří přišli poslouchat a těch byla drtivá většina. Díky za pozvání a není důvod, abychom v Pivní pomoci opět nezahráli. | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák 13.02.2012 10:10:27 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kluci, skvělý sobotní večer v Dřeváku, díky!!! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 13.02.2012 12:49:26 - vložil Milan |
|
| Díky kamarádi. :-) Byl to opravdu krásný večer a těšíme se na další shledání | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák 11. 2. 2012 12.02.2012 21:25:12 - vložil Petr Dvořák |
|
| Dnešní koncert byl velmi zdařilý, kapele to skvěle hrálo, atmosféra vynikající, nové písně pěkné. Jen tak dál! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dřevák 11. 2. 2012 13.02.2012 12:40:52 - vložil Milan |
|
| Díky Petře. Premiéry se vydařily a další novinky jsou v přípravě. | |
| Odpovědět | |
|
IA koncerty 12.02.2012 10:40:25 - vložil Jirka Tůma |
|
| Kluci z Gladly, píšu sice zase to samé, ale co nadělám, když ty vaše koncerty jsou prostě krásné. A tak díky za páteční Steak house, ale hlavně za sobotní Dřevák. Říkal jsem, že odejdeme dříve, ale nakonec i Jarmila vydržela až do konce. Je strašně fajn, že jste nacvičili nové písničky, které mají opět své kouzlo a já jim přeju hodně životaschopnosti a vám všem, abyste je ještě dlouho hráli. (Zase myslím na sebe, protože pak je budu moct dlouho poslouchat). Jirka Tůma - Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: IA koncerty 12.02.2012 19:35:17 - vložil Milan |
|
| Jirko, kdo Tě zná ví, že na sebe myslíš až v po- slední řadě! Dík :-) | |
| Odpovědět | |
|
Donald Creek 29.01.2012 17:16:50 - vložil Saša Kameš |
|
| Teď jsem si více-méně náhodou našel kapelní stránky..Nore, kloubouk dolů a držím palce. Teď sedím ve Sportbaru na václaváku a kecám tady s Jirkou s Pivní pomoci, no, brzy už musím zajít na vaší produkci :-) Držím palce, saša | |
| Odpovědět | |
|
RE: Donald Creek 29.01.2012 20:28:01 - vložil Milan |
|
| Nazdáár ty stará vojno :-) Já jsem tam byl pře- devčírem. A ty se podívej do sekce Videa, kdo je pro nás točí. Dík a ukaž se!!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Přání 01.01.2012 19:53:15 - vložil Kilby |
|
Ahoj klucííí kladeňácííí. Přeji Vám v novém roce hodně štěstí, zdraví a pohody. Hlavně hodně skvělých nápadů a motivace pro Vaši další tvorbu. Ať se Vám daří, ať Vám to hraje a zpívá a ať máte pořád víc a víc fanoušků (ale o trochu méně než my
) Mějte se fajn.
Kilby a Lignit
|
|
| Odpovědět | |
Reference