Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37...54

HIFI klub Plzeň
12.03.2012 09:12:03 - vložil Bohouš
Borci z Gladly! Lignit Vám moc děkuje za společný večer v Hifáči! Naše Fanynky i Fanoušové si to moc pochvalovali a i Lignitu bylo s Vámi moc fajn! Ještě jednou: Velký dík! Ahoj.
Odpovědět
RE: HIFI klub Plzeň
13.03.2012 08:15:53 - vložil Milan
Milan
Bohouši a všichni Ligniťácíí :-) Jestli vám se líbilo v Dřeváku, tak nám v Plzni dvakrát!! Bylo to perfektně vymyšlený a atmosféra dokonalá. Myslím, že jsme vám ostudu neudělali a těšíme se na další společné akce. Jste šikulky a bezva parta. :-)
Odpovědět
Cihelna
10.03.2012 18:54:23 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci, Kladno už jste dobyli, teď to samé dejte Praze, díky za další skvělý večer v Cihelně.
Odpovědět
RE: Cihelna
11.03.2012 17:56:52 - vložil Milan
Milan
Tak to je krásně řečeno!! :-) Ale takhle to můžete říct vy, naši fanoušci a kamarádi. Takže já říkám: "Prozatím by stačila Vodárna!"
Odpovědět
PIVNÍ POMOC
19.02.2012 09:59:18 - vložil Milan S.
Kluci DÍKY DÍKY za včerejší koncert v Pivní pomoci . Vím že akustika a atmosféra byla taková "hospodská" ale ......všem jste se moc libili a někoho jste přímo nadchli . Takže třicet nových fanoušků , to zas není tak špatný co . Ještě jednou DÍK
Odpovědět
RE: PIVNÍ POMOC
20.02.2012 12:58:54 - vložil Milan
Milan
Díky Milane. Hospodská atmosféra nám není vů- bec cizí :-) a v Pivní pomoci se nám líbilo. Poznáme lidi, kteří přišli poslouchat a těch byla drtivá většina. Díky za pozvání a není důvod, abychom v Pivní pomoci opět nezahráli.
Odpovědět
Dřevák
13.02.2012 10:10:27 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci, skvělý sobotní večer v Dřeváku, díky!!!
Odpovědět
RE: Dřevák
13.02.2012 12:49:26 - vložil Milan
Milan
Díky kamarádi. :-) Byl to opravdu krásný večer a těšíme se na další shledání
Odpovědět
Dřevák 11. 2. 2012
12.02.2012 21:25:12 - vložil Petr Dvořák
Dnešní koncert byl velmi zdařilý, kapele to skvěle hrálo, atmosféra vynikající, nové písně pěkné. Jen tak dál!
Odpovědět
RE: Dřevák 11. 2. 2012
13.02.2012 12:40:52 - vložil Milan
Milan
Díky Petře. Premiéry se vydařily a další novinky jsou v přípravě.
Odpovědět
IA koncerty
12.02.2012 10:40:25 - vložil Jirka Tůma
Kluci z Gladly, píšu sice zase to samé, ale co nadělám, když ty vaše koncerty jsou prostě krásné. A tak díky za páteční Steak house, ale hlavně za sobotní Dřevák. Říkal jsem, že odejdeme dříve, ale nakonec i Jarmila vydržela až do konce. Je strašně fajn, že jste nacvičili nové písničky, které mají opět své kouzlo a já jim přeju hodně životaschopnosti a vám všem, abyste je ještě dlouho hráli. (Zase myslím na sebe, protože pak je budu moct dlouho poslouchat). Jirka Tůma - Tumaj
Odpovědět
RE: IA koncerty
12.02.2012 19:35:17 - vložil Milan
Milan
Jirko, kdo Tě zná ví, že na sebe myslíš až v po- slední řadě! Dík :-)
Odpovědět
Donald Creek
29.01.2012 17:16:50 - vložil Saša Kameš
Teď jsem si více-méně náhodou našel kapelní stránky..Nore, kloubouk dolů a držím palce. Teď sedím ve Sportbaru na václaváku a kecám tady s Jirkou s Pivní pomoci, no, brzy už musím zajít na vaší produkci :-) Držím palce, saša
Odpovědět
RE: Donald Creek
29.01.2012 20:28:01 - vložil Milan
Milan
Nazdáár ty stará vojno :-) Já jsem tam byl pře- devčírem. A ty se podívej do sekce Videa, kdo je pro nás točí. Dík a ukaž se!!! :-)
Odpovědět
Přání
01.01.2012 19:53:15 - vložil Kilby
Ahoj klucííí kladeňácííí. Přeji Vám v novém roce hodně štěstí, zdraví a pohody. Hlavně hodně skvělých nápadů a motivace pro Vaši další tvorbu. Ať se Vám daří, ať Vám to hraje a zpívá a ať máte pořád víc a víc fanoušků (ale o trochu méně než my ) Mějte se fajn. Kilby a Lignit
Odpovědět

1... 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun