1... 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38...54
|
Dík. 31.12.2011 18:29:01 - vložil Rudast a Bažiňák |
|
| Děkujem za vaší krásnou muziku a přejeme hodně úspěchů a nových skladeb v Novém roce 2012. A Vám všem hodně zdravíčka. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dík. 01.01.2012 14:56:40 - vložil Milan |
|
| Díky moc kluci. Ať jsme VŠICHNI zdraví a užíváme si dobré muziky a pohody. Pak jdou překonat snáz všechny starosti. Hezký a úspěšný rok 2012. | |
| Odpovědět | |
|
Štěstí v novém roce 29.12.2011 14:52:55 - vložil Jana a Milan |
|
| Ahoj klucia příznivci kapely, Všem Vám přejem spoustu hezkých písniček,pevné zdraví, hodně štěstí , říká se,že když je štěstí je i zdraví a vše co si člověk přeje. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Štěstí v novém roce 29.12.2011 18:18:36 - vložil Honziky |
|
Děkujeme. Co Vy nám, to my Vám!..... a pěkně si to užijte!!!
|
|
| Odpovědět | |
|
Poděkování od skupiny ŽížeňBand 24.12.2011 11:26:28 - vložil Míra Tovara |
|
| Ahoj pánové, děkujeme ještě jednou za pomoc na našem CountryBále, opravdu jste nám vytrhli trn. I když lidí bylo méně než jsme doufali tak ohlasy na Vaše vystoupení a celkovou atmosféru na akci byly výborné. Děkujeme , přejeme krásné svátky a těšíme se na reciproční hraní u Vas na Kladně. Za www.zizenband.cz Míra Tovara | |
| Odpovědět | |
|
RE: Poděkování od skupiny ŽížeňBand 29.12.2011 18:22:55 - vložil Honziky |
|
| Ahoj kluci. Ještě jednou děkujeme za pozvání a věřte bylo nám ctí. Budeme se brzy těšit že se uvidíme na Kladně. Užijte si, pokud to jenom půjde konec roku a nechť se vám daří i v roce novém. | |
| Odpovědět | |
|
PŘÁNÍ 23.12.2011 11:28:53 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kluci,krásné a pohodové vánoce, vše nejlepší do Nového roku 2012,hlavně zdraví,štěstí a hromadu krásných písniček Vám i všem kamarádům a příznivcům přejí Aleš a Jana | |
| Odpovědět | |
|
RE: PŘÁNÍ 29.12.2011 21:38:17 - vložil Milan |
|
| Aleši a Jano, opožděný dík a přání veselého Silvestra a úspěšného nového roku. Moc rádi Vás budeme vídat na našich koncertech | |
| Odpovědět | |
|
Přání 20.12.2011 11:27:05 - vložil Jirka Soukup |
|
Ahoj kluci,
V prvé řadě se moc omlouvám, že jsem se tak dlouho neukázal na žádném Vašem vystoupení, ani se neozval. Neměl jsem jak a odkud. Skončil jsem totiž v nemocnici s plícemi... Už je to ale zase všechno v pořádku.
Chtěl jsem Vám touto cestou jednak pogratulovat k opět krásnému umístění v Poháru Country radia (je vidět, že lidé mají pořád rozum a cit) a také hlavně popřát krásné a klidné prožití Vánoc, do Nového roku vše jen to nej, hodně štěstí, spoustu krásných písniček (vy jiné ani neumíte, ale to je jedno ), víc dalších Berounek, Snů o krajinkách, Krkonoš a Pepíčků ), ale hlavně Vám i všem kamarádům posluchačům hodně zdraví. To je totiž nejdůležitější a bez něj nemá nic cenu...
Užijte si krásné svátky a v roce 2012 zase naviděnou!
P.S. Milane, až budu zase moct pít pivo, určitě zajdeme !
Ahoj Jirka
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Přání 20.12.2011 19:07:41 - vložil Milan |
|
Jirko moc nechybělo a setkali jsme se na stejném oddělení. Dík za milá slova a někdy to pořádně probereme! Krásné svátky.
|
|
| Odpovědět | |
|
Fotky ze "Dřeváku" s Lignitem 17.12.2011 16:44:19 - vložil PK |
|
Ahoj kluci. Na našich stránkách konečně naskočily fotky ze společného hraní v "Dřeváku". A jste na nich překvapivě taky. Tak se mrkněte, jak Vám to sluší... "Kilby" a LIGNIT
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Fotky ze "Dřeváku" s Lignitem 20.12.2011 19:05:30 - vložil Milan |
|
Dík Pavle. Však vy jste taky kluci jako buci!!
|
|
| Odpovědět | |
|
Rok po té 14.12.2011 21:25:20 - vložil Jiří Tůma - Tumaj |
|
| Milane, Pepíku, Jirko, Honzo, dnes je to přesně rok, kdy jste křtili své první CD. Je to přesně rok, kdy jsem si je byl koupit ve Dřeváku. Je to přesně rok, co si mohu vaše písničky pustit, kdy chci. Je to přesně rok, kdy se ze mě začínal stávat váš velký fanoušek. Díky za ten rok, díky za všechny koncerty, za krásné chvíle, které podtrhl předvánoční koncert ve Steaku. Do příštího roku všem čtyřem, vašim nejbližším i všem příznivcům hodně zdraví, pohody a krásných chvil nejen u NAŠICH písniček. Jirka Tůma ? Tumaj | |
| Odpovědět | |
|
RE: Rok po té 20.12.2011 19:04:09 - vložil Milan |
|
| Jirko, na Tvoje příspěvky a zejména na tento se těžko hledají slova odpovědi. Řeknu jen: Díky mockrát! :-) | |
| Odpovědět | |
|
PŘEDVÁNOČNÍ STEAK HAUSE 12.12.2011 09:12:10 - vložil Helča a Milan S. |
|
Kluci skvělej výkon, báječná atmosféra... no prostě SUPER .
Krásné vánoce a šťastný nový rok a ať vám (trochu i nám), no prostě AŤ TO VŠEM ŠLAPE
|
|
| Odpovědět | |
Reference