Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38...54

Dík.
31.12.2011 18:29:01 - vložil Rudast a Bažiňák
Děkujem za vaší krásnou muziku a přejeme hodně úspěchů a nových skladeb v Novém roce 2012. A Vám všem hodně zdravíčka.
Odpovědět
RE: Dík.
01.01.2012 14:56:40 - vložil Milan
Milan
Díky moc kluci. Ať jsme VŠICHNI zdraví a užíváme si dobré muziky a pohody. Pak jdou překonat snáz všechny starosti. Hezký a úspěšný rok 2012.
Odpovědět
Štěstí v novém roce
29.12.2011 14:52:55 - vložil Jana a Milan
Ahoj klucia příznivci kapely, Všem Vám přejem spoustu hezkých písniček,pevné zdraví, hodně štěstí , říká se,že když je štěstí je i zdraví a vše co si člověk přeje.
Odpovědět
RE: Štěstí v novém roce
29.12.2011 18:18:36 - vložil Honziky
Honziky
Děkujeme. Co Vy nám, to my Vám!..... a pěkně si to užijte!!!
Odpovědět
Poděkování od skupiny ŽížeňBand
24.12.2011 11:26:28 - vložil Míra Tovara
Ahoj pánové, děkujeme ještě jednou za pomoc na našem CountryBále, opravdu jste nám vytrhli trn. I když lidí bylo méně než jsme doufali tak ohlasy na Vaše vystoupení a celkovou atmosféru na akci byly výborné. Děkujeme , přejeme krásné svátky a těšíme se na reciproční hraní u Vas na Kladně. Za www.zizenband.cz Míra Tovara
Odpovědět
RE: Poděkování od skupiny ŽížeňBand
29.12.2011 18:22:55 - vložil Honziky
Honziky
Ahoj kluci. Ještě jednou děkujeme za pozvání a věřte bylo nám ctí. Budeme se brzy těšit že se uvidíme na Kladně. Užijte si, pokud to jenom půjde konec roku a nechť se vám daří i v roce novém.
Odpovědět
PŘÁNÍ
23.12.2011 11:28:53 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci,krásné a pohodové vánoce, vše nejlepší do Nového roku 2012,hlavně zdraví,štěstí a hromadu krásných písniček Vám i všem kamarádům a příznivcům přejí Aleš a Jana
Odpovědět
RE: PŘÁNÍ
29.12.2011 21:38:17 - vložil Milan
Milan
Aleši a Jano, opožděný dík a přání veselého Silvestra a úspěšného nového roku. Moc rádi Vás budeme vídat na našich koncertech
Odpovědět
Přání
20.12.2011 11:27:05 - vložil Jirka Soukup
Ahoj kluci, V prvé řadě se moc omlouvám, že jsem se tak dlouho neukázal na žádném Vašem vystoupení, ani se neozval. Neměl jsem jak a odkud. Skončil jsem totiž v nemocnici s plícemi... Už je to ale zase všechno v pořádku. Chtěl jsem Vám touto cestou jednak pogratulovat k opět krásnému umístění v Poháru Country radia (je vidět, že lidé mají pořád rozum a cit) a také hlavně popřát krásné a klidné prožití Vánoc, do Nového roku vše jen to nej, hodně štěstí, spoustu krásných písniček (vy jiné ani neumíte, ale to je jedno ), víc dalších Berounek, Snů o krajinkách, Krkonoš a Pepíčků ), ale hlavně Vám i všem kamarádům posluchačům hodně zdraví. To je totiž nejdůležitější a bez něj nemá nic cenu... Užijte si krásné svátky a v roce 2012 zase naviděnou! P.S. Milane, až budu zase moct pít pivo, určitě zajdeme ! Ahoj Jirka
Odpovědět
RE: Přání
20.12.2011 19:07:41 - vložil Milan
Milan
Jirko moc nechybělo a setkali jsme se na stejném oddělení. Dík za milá slova a někdy to pořádně probereme! Krásné svátky.
Odpovědět
Fotky ze "Dřeváku" s Lignitem
17.12.2011 16:44:19 - vložil PK
Ahoj kluci. Na našich stránkách konečně naskočily fotky ze společného hraní v "Dřeváku". A jste na nich překvapivě taky. Tak se mrkněte, jak Vám to sluší... "Kilby" a LIGNIT
Odpovědět
RE: Fotky ze "Dřeváku" s Lignitem
20.12.2011 19:05:30 - vložil Milan
Milan
Dík Pavle. Však vy jste taky kluci jako buci!!
Odpovědět
Rok po té
14.12.2011 21:25:20 - vložil Jiří Tůma - Tumaj
Milane, Pepíku, Jirko, Honzo, dnes je to přesně rok, kdy jste křtili své první CD. Je to přesně rok, kdy jsem si je byl koupit ve Dřeváku. Je to přesně rok, co si mohu vaše písničky pustit, kdy chci. Je to přesně rok, kdy se ze mě začínal stávat váš velký fanoušek. Díky za ten rok, díky za všechny koncerty, za krásné chvíle, které podtrhl předvánoční koncert ve Steaku. Do příštího roku všem čtyřem, vašim nejbližším i všem příznivcům hodně zdraví, pohody a krásných chvil nejen u NAŠICH písniček. Jirka Tůma ? Tumaj
Odpovědět
RE: Rok po té
20.12.2011 19:04:09 - vložil Milan
Milan
Jirko, na Tvoje příspěvky a zejména na tento se těžko hledají slova odpovědi. Řeknu jen: Díky mockrát! :-)
Odpovědět
PŘEDVÁNOČNÍ STEAK HAUSE
12.12.2011 09:12:10 - vložil Helča a Milan S.
Kluci skvělej výkon, báječná atmosféra... no prostě SUPER . Krásné vánoce a šťastný nový rok a ať vám (trochu i nám), no prostě AŤ TO VŠEM ŠLAPE
Odpovědět

1... 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun