1... 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39...54
|
Sobotní večer 11.12.2011 14:31:17 - vložil Jana a Milan |
|
| Ahoj kluci, včerejší večer byl jako s pohádky,moc Vám všem děkujeme a přejem Vše nejlepší , hodně zdravíčka, štěstíčka do nového roku 2012. Těšíme se na další písničky. Jste úžasní, umíte udělat lidem radost. Díky Vám. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Sobotní večer 11.12.2011 14:36:38 - vložil Honziky |
|
Ahojky! I vy všichni jste nám udělali velkou radost. Moc rádi vás na našich koncertech vidíme. Dáváte nám najevo, že veškerá neše snaha není zbytečná. Za to všechno máte naše velké DÍKY!!
|
|
| Odpovědět | |
|
COUNTRY STEAK HAUSE 11.12.2011 10:28:10 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kluci, ještě jednou Vám chceme poděkovat za včerejší úžasný večer ve Steaku na který se prostě nezapomíná... Moc díky! | |
| Odpovědět | |
|
RE: COUNTRY STEAK HAUSE 11.12.2011 12:02:02 - vložil Honziky |
|
| My jsme se jenom snažili zpříjemnit vám sobotní večer. Vy jste nám vytvořili fantastickou atmosféru, na kterou se nezapomíná. Před takovým publikem, které se včera sešlo ve STEAKU, jsme pro to nemuseli moc udělat. Byli jste prostě úúúžasní. Moc a moc děkujeme a doufáme, že nám zůstanete věrní i v roce 2012. | |
| Odpovědět | |
|
přání 01.12.2011 16:26:00 - vložil jaromír Kolín |
|
| Dekuji za muziku kterou deláte taky hraji sice jen v hospode a tak ale Vám všem velky uznání přání mnoho dalších let hraní a stále tak pěkných písní J. | |
| Odpovědět | |
|
RE: přání 01.12.2011 16:49:46 - vložil Milan |
|
| Jaromíre velký dík! :-) Zdravíme do překrásného kraje a není vyloučeno, že budeme příští rok hrát na festivalu kdesi poblíž Tábora. Dík za povzbuzení a CD se zítra vydá směrem na jih. :-) | |
| Odpovědět | |
|
pohár CR 28.11.2011 15:00:31 - vložil vyavi |
|
| Gratuluji k druhému místu v hudebním poháru Country Radia, které má z mého pohledu hodnotu místa prvního tak že je to pro mě obhajova loňského vítězství a přeji ať dlouho vane vítr na Berounkou a mnoho dalších úspěchů v letech budoucích. | |
| Odpovědět | |
|
RE: pohár CR 28.11.2011 17:13:23 - vložil Milan |
|
| Díky Oldo! My to vidíme také tak. Už účast ve finále je velkým vítězstvím a důkazem, že naše písničky nejen žijí, ale mají spoustu stálých příznivců. A to je první místo v každém případě! | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: pohár CR 29.11.2011 08:46:33 - vložil Milan S. |
|
Naprostý souhlas s Oldou .
Písmenko po písmenku
|
|
| Odpovědět | |
|
Sobota - Country Dřevák 20.11.2011 21:19:38 - vložil PK - Lignit |
|
Ahoj kluci. Děkujeme ještě jednou za pozvání na společné hraní. Bylo to včera strašně moc fajn, užili jsme si to po všech stránkách. Bezvadná atmosféra. Máte výborné obecenstvo a lidičky, co za Vámi stojí.Nejvíc nás uchvátil nacpaný parket tanečníků po celou dobu na Vaší i naší muziku! Fakt jsme měli všichni velkou radost. Držíme Vám palce, ať se všechno daří. Těšíme se na další společnou akci, tentokrát v Plzni někdy v únoru.Máme co oplácet. Lignit
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Sobota - Country Dřevák 21.11.2011 16:08:27 - vložil Milan |
|
| Díky moc Pavle :-) Chtěl bych vidět publikum, které by zůstalo při vašem hraní chladné :-) Blahopřeji k finále!!! | |
| Odpovědět | |
|
COUNTRY STEAK HAUSE 14.11.2011 12:12:17 - vložil Ivana |
|
Klobouk dolů před kapelou a tak trochu i před "obecenstvem" . Sobotní večer ve Steaku by více než SUPER . Díky kluci
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: COUNTRY STEAK HAUSE 15.11.2011 11:32:54 - vložil Milan |
|
| Ivano, byli jste úžasní! To se pak hraje! Díky Vám za to! | |
| Odpovědět | |
|
Pohár CR 10.11.2011 14:46:15 - vložil Milan S. |
|
DRŽÍME
|
|
| Odpovědět | |
|
Hudební pohár 02.11.2011 10:24:55 - vložil Milan S. |
|
Tak že "Berounka" zase JEDE !!! Zatím nejvíc hlasů
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Hudební pohár 02.11.2011 10:44:02 - vložil Milan |
|
| Díky Vám!! Vydržte. :-) | |
| Odpovědět | |
Reference