Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39...54

Sobotní večer
11.12.2011 14:31:17 - vložil Jana a Milan
Ahoj kluci, včerejší večer byl jako s pohádky,moc Vám všem děkujeme a přejem Vše nejlepší , hodně zdravíčka, štěstíčka do nového roku 2012. Těšíme se na další písničky. Jste úžasní, umíte udělat lidem radost. Díky Vám.
Odpovědět
RE: Sobotní večer
11.12.2011 14:36:38 - vložil Honziky
Honziky
Ahojky! I vy všichni jste nám udělali velkou radost. Moc rádi vás na našich koncertech vidíme. Dáváte nám najevo, že veškerá neše snaha není zbytečná. Za to všechno máte naše velké DÍKY!!
Odpovědět
COUNTRY STEAK HAUSE
11.12.2011 10:28:10 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci, ještě jednou Vám chceme poděkovat za včerejší úžasný večer ve Steaku na který se prostě nezapomíná... Moc díky!
Odpovědět
RE: COUNTRY STEAK HAUSE
11.12.2011 12:02:02 - vložil Honziky
Honziky
My jsme se jenom snažili zpříjemnit vám sobotní večer. Vy jste nám vytvořili fantastickou atmosféru, na kterou se nezapomíná. Před takovým publikem, které se včera sešlo ve STEAKU, jsme pro to nemuseli moc udělat. Byli jste prostě úúúžasní. Moc a moc děkujeme a doufáme, že nám zůstanete věrní i v roce 2012.
Odpovědět
přání
01.12.2011 16:26:00 - vložil jaromír Kolín
Dekuji za muziku kterou deláte taky hraji sice jen v hospode a tak ale Vám všem velky uznání přání mnoho dalších let hraní a stále tak pěkných písní J.
Odpovědět
RE: přání
01.12.2011 16:49:46 - vložil Milan
Milan
Jaromíre velký dík! :-) Zdravíme do překrásného kraje a není vyloučeno, že budeme příští rok hrát na festivalu kdesi poblíž Tábora. Dík za povzbuzení a CD se zítra vydá směrem na jih. :-)
Odpovědět
pohár CR
28.11.2011 15:00:31 - vložil vyavi
Gratuluji k druhému místu v hudebním poháru Country Radia, které má z mého pohledu hodnotu místa prvního tak že je to pro mě obhajova loňského vítězství a přeji ať dlouho vane vítr na Berounkou a mnoho dalších úspěchů v letech budoucích.
Odpovědět
RE: pohár CR
28.11.2011 17:13:23 - vložil Milan
Milan
Díky Oldo! My to vidíme také tak. Už účast ve finále je velkým vítězstvím a důkazem, že naše písničky nejen žijí, ale mají spoustu stálých příznivců. A to je první místo v každém případě!
Odpovědět
RE: RE: pohár CR
29.11.2011 08:46:33 - vložil Milan S.
Naprostý souhlas s Oldou . Písmenko po písmenku
Odpovědět
Sobota - Country Dřevák
20.11.2011 21:19:38 - vložil PK - Lignit
Ahoj kluci. Děkujeme ještě jednou za pozvání na společné hraní. Bylo to včera strašně moc fajn, užili jsme si to po všech stránkách. Bezvadná atmosféra. Máte výborné obecenstvo a lidičky, co za Vámi stojí.Nejvíc nás uchvátil nacpaný parket tanečníků po celou dobu na Vaší i naší muziku! Fakt jsme měli všichni velkou radost. Držíme Vám palce, ať se všechno daří. Těšíme se na další společnou akci, tentokrát v Plzni někdy v únoru.Máme co oplácet. Lignit
Odpovědět
RE: Sobota - Country Dřevák
21.11.2011 16:08:27 - vložil Milan
Milan
Díky moc Pavle :-) Chtěl bych vidět publikum, které by zůstalo při vašem hraní chladné :-) Blahopřeji k finále!!!
Odpovědět
COUNTRY STEAK HAUSE
14.11.2011 12:12:17 - vložil Ivana
Klobouk dolů před kapelou a tak trochu i před "obecenstvem" . Sobotní večer ve Steaku by více než SUPER . Díky kluci
Odpovědět
RE: COUNTRY STEAK HAUSE
15.11.2011 11:32:54 - vložil Milan
Milan
Ivano, byli jste úžasní! To se pak hraje! Díky Vám za to!
Odpovědět
Pohár CR
10.11.2011 14:46:15 - vložil Milan S.
DRŽÍME
Odpovědět
Hudební pohár
02.11.2011 10:24:55 - vložil Milan S.
Tak že "Berounka" zase JEDE !!! Zatím nejvíc hlasů
Odpovědět
RE: Hudební pohár
02.11.2011 10:44:02 - vložil Milan
Milan
Díky Vám!! Vydržte. :-)
Odpovědět

1... 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun