Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40...54

Stodola 28.10.
26.10.2011 13:40:51 - vložil Milan S.
Milane jak je to časově ? Všude pišou něco jiného .
Odpovědět
RE: Stodola 28.10.
26.10.2011 16:04:33 - vložil Milan
Milan
Ahoj. Milane, nám bylo řečeno pořádající Kupou, že máme hrát od 18. Vím, že se to nějak rozchází, tak bude nejlepší zavolat Radimovi. (odkaz na Kupu u nás)
Odpovědět
Hudební pohár
17.10.2011 13:33:15 - vložil tomy
Asi jen takhle. Vaše hlasování bylo započteno. Děkujeme. Vaše Country Radio. Držím palce. :-)
Odpovědět
RE: Hudební pohár
26.10.2011 16:05:17 - vložil Milan
Milan
Dík Tommy, ale ty jsi mimo vší pochybnost! :-)
Odpovědět
Fakt dobrý
16.10.2011 12:29:51 - vložil Simča
Pánové, smekám. Takhle má vypadat koncert, jako jste před-vedli na Buštěhradě. Díky za prima večer a držím palce.
Odpovědět
RE: Fakt dobrý
16.10.2011 12:56:21 - vložil Milan
Milan
Děkujeme Simčo. Ale naše zásluha je jen po- loviční. Ta druhá půlka je Vás, skvělých diváků! :-)
Odpovědět
RE: RE: Fakt dobrý
16.10.2011 13:57:00 - vložil Simča
To určitě ano, ale jste fakt dobrý. Myslela jsem si, že mně už málo co překvapí. A ejhle. Můj hlas pro pohár máte.
Odpovědět
Buštěhradská dráha
15.10.2011 09:56:43 - vložil Sláva BD
Ahoj Gladly, kluci paráda, oslava Buštěhradské dráhy má jen plusová hodnocení, snad to nebylo naposled, takhle společně vystupovat, ze Song laidis to nemělo chybu, přejeme hodně spokojených příznivců a dostatek tvůrčího elánu
Odpovědět
RE: Buštěhradská dráha
16.10.2011 12:57:10 - vložil Milan
Milan
Slávku, díky a doufejme, že to nebylo naposled.
Odpovědět
Louny zdraví
09.10.2011 20:35:17 - vložil Tomáš Kubec
Ahoj. Bylo to super v Lounech dne 5.10.2011. Doufám, že se ještě potkáme. Dík Tom
Odpovědět
RE: Louny zdraví
10.10.2011 20:07:56 - vložil Milan
Milan
Ahoj Tome. Dík a doufám, že se uvidíme v Táboře. :-)
Odpovědět
ZPĚVNÍK a koncert
07.10.2011 16:41:41 - vložil vyavi
CITUJI: Uživatel Vikynka003 přidal komentář k videu VÍTR NAD BEROUNKOU - GLADLY S.W.: KAPELNÍKOVY nešlo by to dřív třeba vánoce... ;o) a co koncert Hradec Králové??? ;oD prosííííííím http://www.youtube.com/watch?v=a3gbh6Zv2GE
Odpovědět
Louny
06.10.2011 21:18:29 - vložil Candida
5.10. - díky za krásný zážitek
Odpovědět
RE: Louny
06.10.2011 21:24:02 - vložil Milan
Milan
Díky Blanko. Pro nás taky! Lounské publikum bylo skvělé. :-)
Odpovědět
ZPĚVNÍK
06.10.2011 20:54:29 - vložil vyavi
Cituji:Uživatel Vikynka003 přidal komentář k videu VÍTR NAD BEROUNKOU - GLADLY S.W.: chtělo by to zpěvník.... nádhera http://www.youtube.com/watch?v=a3gbh6Zv2GE
Odpovědět
RE: ZPĚVNÍK
06.10.2011 21:23:05 - vložil Milan
Milan
Ahoj Oldo. Zhruba jaro 2012. Vikynce díky :-)
Odpovědět

1... 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun