1... 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40...54
|
Stodola 28.10. 26.10.2011 13:40:51 - vložil Milan S. |
|
| Milane jak je to časově ? Všude pišou něco jiného . | |
| Odpovědět | |
|
RE: Stodola 28.10. 26.10.2011 16:04:33 - vložil Milan |
|
| Ahoj. Milane, nám bylo řečeno pořádající Kupou, že máme hrát od 18. Vím, že se to nějak rozchází, tak bude nejlepší zavolat Radimovi. (odkaz na Kupu u nás) | |
| Odpovědět | |
|
Hudební pohár 17.10.2011 13:33:15 - vložil tomy |
|
| Asi jen takhle. Vaše hlasování bylo započteno. Děkujeme. Vaše Country Radio. Držím palce. :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: Hudební pohár 26.10.2011 16:05:17 - vložil Milan |
|
| Dík Tommy, ale ty jsi mimo vší pochybnost! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Fakt dobrý 16.10.2011 12:29:51 - vložil Simča |
|
| Pánové, smekám. Takhle má vypadat koncert, jako jste před-vedli na Buštěhradě. Díky za prima večer a držím palce. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Fakt dobrý 16.10.2011 12:56:21 - vložil Milan |
|
| Děkujeme Simčo. Ale naše zásluha je jen po- loviční. Ta druhá půlka je Vás, skvělých diváků! :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Fakt dobrý 16.10.2011 13:57:00 - vložil Simča |
|
| To určitě ano, ale jste fakt dobrý. Myslela jsem si, že mně už málo co překvapí. A ejhle. Můj hlas pro pohár máte. | |
| Odpovědět | |
|
Buštěhradská dráha 15.10.2011 09:56:43 - vložil Sláva BD |
|
| Ahoj Gladly, kluci paráda, oslava Buštěhradské dráhy má jen plusová hodnocení, snad to nebylo naposled, takhle společně vystupovat, ze Song laidis to nemělo chybu, přejeme hodně spokojených příznivců a dostatek tvůrčího elánu | |
| Odpovědět | |
|
RE: Buštěhradská dráha 16.10.2011 12:57:10 - vložil Milan |
|
| Slávku, díky a doufejme, že to nebylo naposled. | |
| Odpovědět | |
|
Louny zdraví 09.10.2011 20:35:17 - vložil Tomáš Kubec |
|
| Ahoj. Bylo to super v Lounech dne 5.10.2011. Doufám, že se ještě potkáme. Dík Tom | |
| Odpovědět | |
|
RE: Louny zdraví 10.10.2011 20:07:56 - vložil Milan |
|
| Ahoj Tome. Dík a doufám, že se uvidíme v Táboře. :-) | |
| Odpovědět | |
|
ZPĚVNÍK a koncert 07.10.2011 16:41:41 - vložil vyavi |
|
| CITUJI: Uživatel Vikynka003 přidal komentář k videu VÍTR NAD BEROUNKOU - GLADLY S.W.: KAPELNÍKOVY nešlo by to dřív třeba vánoce... ;o) a co koncert Hradec Králové??? ;oD prosííííííím http://www.youtube.com/watch?v=a3gbh6Zv2GE | |
| Odpovědět | |
|
Louny 06.10.2011 21:18:29 - vložil Candida |
|
5.10. - díky za krásný zážitek
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Louny 06.10.2011 21:24:02 - vložil Milan |
|
| Díky Blanko. Pro nás taky! Lounské publikum bylo skvělé. :-) | |
| Odpovědět | |
|
ZPĚVNÍK 06.10.2011 20:54:29 - vložil vyavi |
|
| Cituji:Uživatel Vikynka003 přidal komentář k videu VÍTR NAD BEROUNKOU - GLADLY S.W.: chtělo by to zpěvník.... nádhera http://www.youtube.com/watch?v=a3gbh6Zv2GE | |
| Odpovědět | |
|
RE: ZPĚVNÍK 06.10.2011 21:23:05 - vložil Milan |
|
| Ahoj Oldo. Zhruba jaro 2012. Vikynce díky :-) | |
| Odpovědět | |
Reference