1... 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41...54
|
Okoř 24.09.2011 23:00:35 - vložil Jana |
|
Zdravim Vas,vcera sme boli na Vašom vystupeni v Okoři,ja po prvy krat a moc sa mi to pačilo,bol to fajn večer,dufam,ze čoskoro Vas opat niekde navštivim,budem sa tešit
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Okoř 25.09.2011 10:07:53 - vložil Milan |
|
| Děkujeme Jano :-) Tím více, že je to první zápis ve slovenštině. To je milé. :-) Ale byla to víc oslava, než koncert. Budeme rádi, když Vás přivítáme na některém našem vystoupení, kde je větší klid. | |
| Odpovědět | |
|
Podpora 23.09.2011 07:05:34 - vložil Michal |
|
| Ahoj Kluci. Videoklip na Berounku se fakt povedl, super :) Jen tak dál, at máme více a více takových krásných písniček a klipů, Díky za ně :) PS. Kdy budete na Dolnáku? | |
| Odpovědět | |
|
RE: Podpora 25.09.2011 10:08:59 - vložil Milan |
|
| Michale, už jsme si to řekli na Okoři, ale přesto dík a do konce roku na Dolňáku zcela určitě zahrajeme! | |
| Odpovědět | |
|
FOTO 17.09.2011 09:11:41 - vložil Milan S. |
|
Hele kluci mohl bych taky něco lehce zkritizovat ??Mám pocit, že trochu "pokulhává" sekce fotogalerie . Vždyť od 14.5. se událo tolik superakcí a fotky určitě jsou .
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: FOTO 17.09.2011 09:43:55 - vložil Milan |
|
| To je dobře Milane, kritika je potřeba! :-) Můžu Tě uklidnit, nechceme server zatěžovat strašnou spoustou galerií ze všech akcí, kterých jsme měli bohudík víc, než dost. Až shromáždím materiál, uděláme galerie jaro 2011 a léto 2011 s popisky. | |
| Odpovědět | |
|
Valdek 14.09.2011 21:16:48 - vložil Míra Tovara |
|
| Ahoj pánové , dodatečně děkujeme za pozvání na Váš festival, hrálo se nám parádně , prima lidi který poslouchali co se na podiu děje, krásný místo a podařený počasí , co víc si pro muziku přát. Podle všech ohlasů myslím Váš absolutní pořadatelský úspěch.Přejeme spoustu dalších vydařených akcí a snad se sejdeme zase někde na společném hraní.No a Milane, doufám že se někdy potkáme v klidu a konečně dáme řeč. Za www.zizenband.cz Míra Tovara | |
| Odpovědět | |
|
RE: Valdek 17.09.2011 09:41:19 - vložil Milan |
|
| Děkujeme Míro. A taky celému Ž.bandu. Říká se, že štěstí přeje připraveným, ale to nemusí vždy platit, když se něco dělá napoprvé a neví se do čeho se jde. O to cenější je to, jak to dopadlo! Někdy se to Míro určitě povede :-) Jste bezva parta! | |
| Odpovědět | |
|
Díky, kluci! 13.09.2011 10:13:52 - vložil Lignit |
|
| Kluci, ještě jednou díky od Lignitu za pozvání na festík. Zmákli jste to na výbornou a i díky tomu se nám báječně hrálo! I diváci byli fajn, takže se není čemu divit, že i svatej Péťa vám to posichroval s počasím. :-) Ještě jednou díky a ahoj! BM | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky, kluci! 13.09.2011 12:24:38 - vložil Milan |
|
Díky Bohouši! :-) Ale taky díky Vám!! Jste borcíí a šoumeníí. Inu, plzeňácíí Máš pravdu, skromnost stranou, vyšlo to dokonale, znáte to - někdy jsou snad nějak ideálně nastavený hvězdy! Pozdravuj kluky a dík.
|
|
| Odpovědět | |
|
FESTIVAL 11.09.2011 14:19:46 - vložil Milan S. |
|
Tak hoší klobouk dolů ,včera to byla bomba ! Perfektní akce , jedna z nejlepších co jsem v posledních letech viděl . Kvalitní muzika , krásné prostředí , pohodička . A na závěr . Ne že bych chtěl "pochlebovat" , to já nedělám . Ale hvězdou festivalu nebyl , při vší úctě !!! Honza Vyčítal a Greenhors , byli to GLADLY S.W.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: FESTIVAL 11.09.2011 18:04:31 - vložil Milan |
|
| Milane bez nadsázky mohu říct, že to byl jeden z mých největších dnů v životě a bezesporu vyvrcholení naší dosavadní práce a zůročení dosavadních úspěchů a jsem moc rád, že jste s Helčou byli u toho!! Dík, dík. | |
| Odpovědět | |
|
Poděkování 11.09.2011 13:50:38 - vložil Iveta a Karel |
|
| Ahoj kluci, Valdecký háj byl móóóc pěkný! Prostředí a okolí v kterém se festival konal nemělo chybu a kapely, které hrály také né. Moc děkujeme!!! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Poděkování 11.09.2011 18:01:35 - vložil Milan |
|
| Iveto a Karle, jsem moc a moc šťastný a kluci taky, jak všechno vyšlo - je to i díky Vám a celému skvělému publiku! Iveto díky za krásný dárek :-) | |
| Odpovědět | |
|
Festival Valdek 11.09.2011 13:34:49 - vložil Jirka Soukup |
|
Milane a všichni ostatní, musím smeknout před organizací a přípravou včerejšího festivalu Valdecký háj... Jste opravdu machři ve svém oboru ... Zároveň se musím omluvit, že jsem hned po vystoupení Greenhornů musel odjet a ani jsem se nestihl rozloučit. Stáli jste s Johankou u pódia a nechtěl jsem rušit. Musel jsem totiž na noční do práce . Chtěl jsem si vzít dovolenou, dělal jsem pro to všechno, ale máme vedoucího hlupáka, který nic nechápe a navíc neposlouchá country - není hoden ... Dovolenou mi tedy nedal, ale mrzelo mě to, těšil jsem se na vás stejně, jako na Greenhorny, na jejichž písních jsem vyrůstal. Opravdu jsem byl ale z výběru interpretů nadšený, Standa Čermák hrál jako o život, Žížeň band také a Greenhorni, ti prostě neměli nejmenší chybu... Pak už jsem stihl jen hodit cihlu na plyn, 140km/h a za půl hodiny dojet z Valdeku na Prahu 1 . Ale stálo to vážně za to. Jistě i vaše vystoupení bylo bez chyby, ale to si zase přijdu užít bohužel až jindy. Takže díky a už teď se těším na další ročník festivalu .
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Festival Valdek 11.09.2011 17:59:17 - vložil Milan |
|
| Jirko i tak dík, že jsi přišel, ale i ten zbytek stál za to. Snad i naše vystoupení. Tenhle festival prostě neměl chybu, všechno klaplo. Dík za přízeň!! | |
| Odpovědět | |
Reference