1... 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42...54
|
Valdecký háj 11.09.2011 12:51:35 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj, klobouk dolu za Váš včerejší první festival Valdecký háj, po všech stránkách moc fajn a pohoda, i sluníčko sa na nás smálo, vzhůru na příští ročník! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Valdecký háj 11.09.2011 17:57:14 - vložil Milan |
|
| Aleši a Jano, jsme moc rádi, že jste u toho byli. Kdybychom Vám měli na příštím setkáním vyprávět jaké to bylo uznáte, že bychom těžko hledali slova.. Dík!! | |
| Odpovědět | |
|
Sobotní festival 08.09.2011 10:51:19 - vložil Míra Tovara |
|
| Ahoj pánové, teď jsem koukal na www.medard-online.cz a teplota, tlak , rosný bod - vše by mělo být na Sobotu v nejlepším pořádku, déšť žádný, budeme doufat že jim to vyjde.Tešíme se na viděnou, Míra Tovara - www.zizenband.cz | |
| Odpovědět | |
|
RE: Sobotní festival 08.09.2011 16:48:02 - vložil Honziky |
|
Ahoj Míro! Ty jsi si dovolil pochybovat? Vše je předem objednaný. A věř že nejste jediný kdo se na sobotu těší. Jenom doufáme že nebudete pospíchat domů..!!!
|
|
| Odpovědět | |
|
festival v Bosyni 04.09.2011 19:40:22 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kluci, skvělé vystoupení v Bosyni, moc vám fandíme, jen tak dál. | |
| Odpovědět | |
|
RE: festival v Bosyni 05.09.2011 19:42:01 - vložil Milan |
|
| Děkujeme kamarádi :-) | |
| Odpovědět | |
|
Přátelství spojené s hudbou. 30.08.2011 15:34:33 - vložil Koky |
|
| Klucí, perfekt stránky, perfekt muzika. Jsem hrd a pyš na to, že Vás znám. Jen to do nich perte, držm palce a Ať Vám to hraje. Hudbě pokoru a zdar. A budtě stále tak skromní, jak jste. Je třeba dávat najevo všem těm rádoby umělcům, že nebejt těch lidí (posluchačů) a nebejt náhody a štěstí, byli by z nás stále jen muzikanti v hospodě. Milane a Tobě dík moc. Jak za podporu, tak za přátelství. Díky Koky. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Přátelství spojené s hudbou. 01.09.2011 17:05:38 - vložil Milan |
|
| Koky napsal jsi to dobře. Pokora je opravdu to nejdůležitější! A pokud je k ní ještě talent, jako v tvém případě, vypadá to moc hezky. Musí to být ovšem v rovnováze. Díky moc za krásný zápis a hraj a hraj.. | |
| Odpovědět | |
|
Poslední výstup 25.08.2011 15:55:54 - vložil Jirka Soukup |
|
Kluci, klip k písni ,,Poslední výstup" je velká paráda! Opravdu se povedl, ale co si budeme povídat, vám se povedla každá píseň ... Před několika dny jsme se vrátili s partou z Tater, chodili jsme tam po těch dvoutisícovkách a mockrát jsem si na vás a tuhle skvělou píseň vzpomněl, když jsme šplhali po řetězech mezi skalami... Ale naštěstí se nic zlého nestalo, naopak všechno vyšlo dobře a v sobotu se na vás přijdu podívat na pěší zónu ...
Mějte se fajn a zatím ahoj, Jirka
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Poslední výstup 26.08.2011 17:34:40 - vložil Milan |
|
| Milane, Jano a Jirko, všem děkujeme. Myslím, že můžu za Oldu říct, že už se mu honí v hlavě scénář na další videoklip. :-) | |
| Odpovědět | |
|
Poslední výstup 23.08.2011 15:36:33 - vložil Jana |
|
| Moc pěkný, jako v pohádce všude bílo, hory a pěkná píseň.Jana | |
| Odpovědět | |
|
Poslední výstup 23.08.2011 09:42:52 - vložil Milan S. |
|
| Kluci ten klip je skvělej | |
| Odpovědět | |
|
2. kladenská fortna 17.08.2011 14:30:30 - vložil Milan S. |
|
| Nějakej časovej rozpis na fortnu už existuje ? | |
| Odpovědět | |
Reference