1... 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43...54
|
Petr - Máčenka - Zuza 10.08.2011 08:48:45 - vložil Zuza |
|
Moc Vám fandíme a přejeme stále víc úspěchů. Zasloužíte si to, protože jste originální a moc dobrý. Na Podkozí to byla nádhera.
|
|
| Odpovědět | |
|
RE: Petr - Máčenka - Zuza 11.08.2011 13:36:40 - vložil Milan |
|
| Péťo a Zuzko, velké díky za upřímná slova! Jsem moc rád, že jste nás objevili a věřím, že navštívíte naše vystoupení i na jiných místech. | |
| Odpovědět | |
|
Podkozí 08.08.2011 22:15:18 - vložil Příznivci od Berounky |
|
| Ahoj,díky za super večer na Podkozí, byl to skvělý hudební zážitek,je radost Vás poslouchat. Těšíme se na Vaše další koncerty které velice rádi navštěvujeme. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Podkozí 09.08.2011 20:40:32 - vložil Milan |
|
| Díky kluci - možná i holky :-) Jestliže jste od Berounky, tak jste něco jako naši příbuzní. :-) Moc rádi Vás uvidíme na dalších koncertech. | |
| Odpovědět | |
|
Podkozí 08.08.2011 19:10:57 - vložil Jimmy - Praha Smíchov |
|
| Kluci, slyšel jsem vás na Fontáně, v Ústí na Portě a v sobotu na Podkozí. Žasnu nad pokroky ve vaší hudbě, tvorbě i vystupování!! Jen tak dál, moc držím palce. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Podkozí 09.08.2011 20:17:13 - vložil Milan |
|
| Ó díky! :-) To je moc hezky řečeno. Z takových zápisů máme velkou radost, ale taky nás zavazují. A tak to má být. Díky Jimmy a příště se ukaž. | |
| Odpovědět | |
|
Co takhle zpěvník? 27.07.2011 10:13:06 - vložil Milan Čombe Lhotský |
|
| Ahoj, díky za krásný hudební zážitek z Vysočiny U Billa. Chlapci, co takhle vydat zpěvníček z vašimi písněmi? Je to proto, že vaše písně mají duši a určitě některé z nich si brzy najdou cestu k širší hudební veřejnosti( táboráky, trampské sleziny apod.)a je dobré hrát vaše věci, tak jak jsou napsané a i ve správném hudebním podání. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Co takhle zpěvník? 27.07.2011 19:39:40 - vložil Milan |
|
| Ahoj Milane, díky moc! Zpěvníček už je v plánu dlouho, ale pořád přicházejí běžné provozní věci a nezbývá čas. A taky bychom chtěli, aby byl počet písniček zakulacený. Takže to vypadá tak na jaro příštího roku. Každopádně to máme v úmyslu, říkalo nám o něj už hodně lidí. Dík a naviděnou ve Slabcích. | |
| Odpovědět | |
|
Ruda 21.07.2011 16:36:36 - vložil Ruda Steak House |
|
| Ahoj všichni kamarádi chci touto cestou moc poděkovat celé kapele za nádhernou oslavu narozenin Country Steak Housu.Skláním se a přeji jen a jen samé úzpěchy jako u nás ještě jednou díky Ruda | |
| Odpovědět | |
|
RE: Ruda 25.07.2011 11:20:20 - vložil Milan |
|
| Rudlo díky za milý příšpěvek. Dokázal jsi vybudovat ve velice krátkém čase podnik, kde se cítíme velice dobře a rádi se tam vracíme. Takže i Tobě přejeme hodně úspěchů energie a nápadů, aby se Country Steak House stal v Kladně trvale přední scénou tohoto krásného žánru a místem setkávání muzikantů a kamarádů. | |
| Odpovědět | |
|
C.D. - O.K. 17.07.2011 12:53:35 - vložil Sládek.P.-Žit-camp LišákProtiv |
|
| Po dlouhé době běžel mráz po zádech.Nebylo to zimou!Krásné poučné texty.Vzpomínka na mé toulky po Normandi a Ardenách. Díky za zaslání CD.Již se tě- šíme na další písničky co něco říkají.- AHOJ- P.S.camp Lišák | |
| Odpovědět | |
|
RE: C.D. - O.K. 18.07.2011 13:26:07 - vložil Milan |
|
| Že naše písničky vyvolávají emoce, to je snad nejvyšší ocenění našeho úsilí! Moc děkujeme za slova chvály a třeba se někdy poznáme naživo. | |
| Odpovědět | |
|
Bažina 16.07.2011 12:32:24 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj kluci, dík za pozvání do Bažiny, byl to supr večer na který se jen tak nezapomíná. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Bažina 18.07.2011 10:01:54 - vložil Milan |
|
| Ahoj Aleši a jano. :-) Moc děkujeme, že jste přišli a byli u toho! My jsme jen fragment v mozaice podařeného večera. Další je nastavení hvězd, sv. Petr, dobrá parta atd. A to všechno fungovalo. Dík a těšíme se na další setkání. | |
| Odpovědět | |
|
Vyšehraní 24.06.2011 22:26:55 - vložil Slečna Andulka |
|
| Ahojky Gladly eswécáci nebo lépe asi členové této skupiny :-). Moc Vám děkuji za hezky strávený večer včera na Vyšehraní. Konec konců Váš Vítr nad Berounkou je zkrátka top a není co dodávat. Vašemu Honzíkovi přeji samozřejmě všechno nejlepší. S pozdravem Slečna Andulka PS: Doufám, že se ještě letos někde potkáme :-). | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vyšehraní 25.06.2011 04:23:05 - vložil Milan |
|
| Andulko díky, doufejme že předvedvedeme své schopnosti a umění víckrát, než je zdrávo a než cítíme svou pokoru!!! | |
| Odpovědět | |
Reference