Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43...54

Petr - Máčenka - Zuza
10.08.2011 08:48:45 - vložil Zuza
Moc Vám fandíme a přejeme stále víc úspěchů. Zasloužíte si to, protože jste originální a moc dobrý. Na Podkozí to byla nádhera.
Odpovědět
RE: Petr - Máčenka - Zuza
11.08.2011 13:36:40 - vložil Milan
Milan
Péťo a Zuzko, velké díky za upřímná slova! Jsem moc rád, že jste nás objevili a věřím, že navštívíte naše vystoupení i na jiných místech.
Odpovědět
Podkozí
08.08.2011 22:15:18 - vložil Příznivci od Berounky
Ahoj,díky za super večer na Podkozí, byl to skvělý hudební zážitek,je radost Vás poslouchat. Těšíme se na Vaše další koncerty které velice rádi navštěvujeme.
Odpovědět
RE: Podkozí
09.08.2011 20:40:32 - vložil Milan
Milan
Díky kluci - možná i holky :-) Jestliže jste od Berounky, tak jste něco jako naši příbuzní. :-) Moc rádi Vás uvidíme na dalších koncertech.
Odpovědět
Podkozí
08.08.2011 19:10:57 - vložil Jimmy - Praha Smíchov
Kluci, slyšel jsem vás na Fontáně, v Ústí na Portě a v sobotu na Podkozí. Žasnu nad pokroky ve vaší hudbě, tvorbě i vystupování!! Jen tak dál, moc držím palce.
Odpovědět
RE: Podkozí
09.08.2011 20:17:13 - vložil Milan
Milan
Ó díky! :-) To je moc hezky řečeno. Z takových zápisů máme velkou radost, ale taky nás zavazují. A tak to má být. Díky Jimmy a příště se ukaž.
Odpovědět
Co takhle zpěvník?
27.07.2011 10:13:06 - vložil Milan Čombe Lhotský
Ahoj, díky za krásný hudební zážitek z Vysočiny U Billa. Chlapci, co takhle vydat zpěvníček z vašimi písněmi? Je to proto, že vaše písně mají duši a určitě některé z nich si brzy najdou cestu k širší hudební veřejnosti( táboráky, trampské sleziny apod.)a je dobré hrát vaše věci, tak jak jsou napsané a i ve správném hudebním podání.
Odpovědět
RE: Co takhle zpěvník?
27.07.2011 19:39:40 - vložil Milan
Milan
Ahoj Milane, díky moc! Zpěvníček už je v plánu dlouho, ale pořád přicházejí běžné provozní věci a nezbývá čas. A taky bychom chtěli, aby byl počet písniček zakulacený. Takže to vypadá tak na jaro příštího roku. Každopádně to máme v úmyslu, říkalo nám o něj už hodně lidí. Dík a naviděnou ve Slabcích.
Odpovědět
Ruda
21.07.2011 16:36:36 - vložil Ruda Steak House
Ahoj všichni kamarádi chci touto cestou moc poděkovat celé kapele za nádhernou oslavu narozenin Country Steak Housu.Skláním se a přeji jen a jen samé úzpěchy jako u nás ještě jednou díky Ruda
Odpovědět
RE: Ruda
25.07.2011 11:20:20 - vložil Milan
Milan
Rudlo díky za milý příšpěvek. Dokázal jsi vybudovat ve velice krátkém čase podnik, kde se cítíme velice dobře a rádi se tam vracíme. Takže i Tobě přejeme hodně úspěchů energie a nápadů, aby se Country Steak House stal v Kladně trvale přední scénou tohoto krásného žánru a místem setkávání muzikantů a kamarádů.
Odpovědět
C.D. - O.K.
17.07.2011 12:53:35 - vložil Sládek.P.-Žit-camp LišákProtiv
Po dlouhé době běžel mráz po zádech.Nebylo to zimou!Krásné poučné texty.Vzpomínka na mé toulky po Normandi a Ardenách. Díky za zaslání CD.Již se tě- šíme na další písničky co něco říkají.- AHOJ- P.S.camp Lišák
Odpovědět
RE: C.D. - O.K.
18.07.2011 13:26:07 - vložil Milan
Milan
Že naše písničky vyvolávají emoce, to je snad nejvyšší ocenění našeho úsilí! Moc děkujeme za slova chvály a třeba se někdy poznáme naživo.
Odpovědět
Bažina
16.07.2011 12:32:24 - vložil Aleš a Jana
Ahoj kluci, dík za pozvání do Bažiny, byl to supr večer na který se jen tak nezapomíná.
Odpovědět
RE: Bažina
18.07.2011 10:01:54 - vložil Milan
Milan
Ahoj Aleši a jano. :-) Moc děkujeme, že jste přišli a byli u toho! My jsme jen fragment v mozaice podařeného večera. Další je nastavení hvězd, sv. Petr, dobrá parta atd. A to všechno fungovalo. Dík a těšíme se na další setkání.
Odpovědět
Vyšehraní
24.06.2011 22:26:55 - vložil Slečna Andulka
Ahojky Gladly eswécáci nebo lépe asi členové této skupiny :-). Moc Vám děkuji za hezky strávený večer včera na Vyšehraní. Konec konců Váš Vítr nad Berounkou je zkrátka top a není co dodávat. Vašemu Honzíkovi přeji samozřejmě všechno nejlepší. S pozdravem Slečna Andulka PS: Doufám, že se ještě letos někde potkáme :-).
Odpovědět
RE: Vyšehraní
25.06.2011 04:23:05 - vložil Milan
Milan
Andulko díky, doufejme že předvedvedeme své schopnosti a umění víckrát, než je zdrávo a než cítíme svou pokoru!!!
Odpovědět

1... 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun