Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44...54

Poděkování
24.06.2011 20:26:43 - vložil Honziky
Honziky
Iveto a Karle. Mnohokráte děkuji za přání k svátku a doufám že se najde příležitost abychom si spolu sedly a řádně to oslavily. Děkujeme za podporu a budeme se těšit co nejdříve nashledanou
Odpovědět
Vyšehraní
24.06.2011 11:45:25 - vložil Jitule-Praha
Ahoj kluci,včera jsem byla na Vyšehraní a bylo to úžasný.Koupila jsem si Vaše CD a už jsem si ho několikrát přehrála.Texty jsou perfektní a muzika rovněž.Přeji hodně úspěchů,jen tak dál.
Odpovědět
RE: Vyšehraní
24.06.2011 12:32:10 - vložil Milan
Milan
Moc děkujeme Jitule. Přestože není jednoduché hrát poslední, protože je pozdě a lidi většinou odcházejí, vy jste vytrvali ještě dlouho po "policejní hodině" a udělali jste nám úžasnou atmosféru, že jsme si mohli koncert užít. Byli jste skvělé publikum a rádi tě uvidíme kdekoliv jinde, třeba 15.7. na Smíchově v Cihelně. Dík za milá slova a ať ti CD přináší potěšení a radost. :-)
Odpovědět
Okoř
12.06.2011 18:32:18 - vložil Karel - Řeporyje
Ahoj Gladly, od kolika hrajete na Okoři? Budete hrát venku? Abysme si blokly místo. Teď jsme se na Cihelnu "bohužel"nedostali,tak musíme na Okoř!! Díky moc!
Odpovědět
RE: Okoř
12.06.2011 23:03:01 - vložil Milan
Milan
Ahoj Karle. Prosím tě, hrajeme v útulné pizzerii na parkovišti. Kapacita je omezená, ale zkuste zavolat na 775 106 047 o rezervaci míst. Těšíme se na vás!! :-)
Odpovědět
RE: RE: Okoř
20.06.2011 23:25:21 - vložil Karel - Řeporyje
Ahoj Milane. Díky moc!
Odpovědět
Cihelna
12.06.2011 13:21:55 - vložil Aleš a Jana
Ahoj Gladly, jen krátce, díky za další skvělý večer v Cihelně a Honzovi dík za odvoz.
Odpovědět
RE: Cihelna
12.06.2011 23:07:14 - vložil Milan
Milan
Aleši a Jano, my děkujeme Vám a těšíme se na další Cihelnu, i když Vás rádi uvidíme kdekoliv jinde!! Myslím, že pro Honzikyho to nebyl problém, odvézt věrné fanoušky. :-)
Odpovědět
Kladenské dvorky
07.06.2011 09:10:43 - vložil Milan S.
Milane, v jakém cca čase hrajete v neděli na dvorkách ?
Odpovědět
RE: Kladenské dvorky
07.06.2011 09:18:20 - vložil Milan
Milan
Čau Milane. Inštrukce (=soubor opatření:-) jsou na 12:45 - 13:45, ale buďte tam radši ve dvanáct - nebo ještě lépe: Za 5 minut dvanáct!! :-)
Odpovědět
RE: RE: Kladenské dvorky
07.06.2011 09:21:52 - vložil Milan S.
Dík , perfektní informace
Odpovědět
Porta - Ústí nad Labem
06.06.2011 10:50:01 - vložil Lenka a Pavel, Most
Ahoj Gladly. Vaše vystoupení v Ústí na Portě nás velice mile překvapilo! Asi nejsme sami, kdo považoval vaše vítězství v Country rádiu za náhodu a očekával, že se o Gladly S.W. pozvolna přestane mluvit. Nikoliv! Vaše písničky jsou v rádiu stále žádané a vy jste nám naše obavy vyvrátili i na živo. Váš program měl koncepci i "koule" a máte věru co nabídnout. Nenechtě se otrávit a pokračujte v boji za čistou písničku, už to bylo potřeba!!
Odpovědět
RE: Porta - Ústí nad Labem
06.06.2011 20:28:54 - vložil Honziky
Honziky
Děkujeme Lenko a Pavle. Bylo to moc pěkné odpoledne ve společnosti mnoha skvělých kapel.Je jen škoda, že jsme dostali tak málo času,aby jsme vás přesvědčili o tom,že stále pracujeme na nových písničkách a nejsme jen kapelou jedné písně. Snad si z našeho přeplněného programu ještě vyberete a přijedete si nás ještě poslechnout. Budeme se i nadále snažit proniknout do podvědomí více a více posluchačů a snad budeme mít tu čest,vás přivítat na nějakém dalším festivalu. Děkujeme za podporu. Za G.S.W. Honziky
Odpovědět
RE: Porta - Ústí nad Labem
07.06.2011 23:28:05 - vložil Milan
Milan
Ahoj, zdravíme do Mostu a děkujeme za krásný zápis. Honziky reagoval rychle a výstižně. Já ještě jednou děkuji a moc rádi se s Vámi setkáme osobně! :-)
Odpovědět
Zdravice "lignitní"
20.05.2011 20:54:52 - vložil Kilby - PK
Ahoj kladeňácíííí :-) Děkujeme za krásné přání!Potěšení na naší straně.K vysílání- Vronika je moc fajn,takže i to vysílání bylo pro nás příjemné. To by se to kecalo... :-) Ke křtu cd - jak už se můžete dočíst na našich bandzone stránkách, předem ohlašovaný host nedorazil. Nakonec nám cd pokřtil M.Leicht. Pochopitelně šampaškým :-) Zapito bylo dobře, tak snad se mu v tom "cd životě" bude dařit :-)Na fotky vorařů se těším. Milane, nezvonilo ti včera večer v uších? "Pomlouvali" jsme tě s Jirkou Lavičkou... :-) Mějte se fajn a ať to hraje Lignit
Odpovědět
RE: Zdravice "lignitní"
23.05.2011 08:51:50 - vložil Milan
Milan
Díky Pavle.:-)Už jsem s jirkou mluvil. Blahopřeji k fotbalovému titulu.:-)
Odpovědět
pozdrav
06.05.2011 21:54:36 - vložil Milan Šinágl
Čau hoši,už neposlouchám nic jinýho než Vás,stránky taky super,už se těšim na další Vaše akce,jste fakt nejlepší. milan
Odpovědět
RE: pozdrav
06.05.2011 22:07:22 - vložil Milan
Milan
Díky Milane! :-) Zítra se uvidíme, těšíme se!
Odpovědět

1... 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun