Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45...54

Ahoj kluci,
03.05.2011 19:35:17 - vložil Jana
Vaše stránky se mi moc líbí jsou krásně vypracované, tak jako Vaše písničky, jsou promyšlené a cílené, že každý posluchač si najde to svoje . Už se těším na 7.5. Hezký večery než bude sobota. Jana
Odpovědět
RE: Ahoj kluci,
06.05.2011 22:08:14 - vložil Milan
Milan
Krásná slova. Děkujeme a v sobotu na viděnou.
Odpovědět
Díky
03.05.2011 08:20:13 - vložil LIGNIT - Pavel
Za kapelu LIGNIT děkuji za gratulaci v rámci Talentu CR. Posíláme pozdravy a spoustu hudebních úspěchů. S pozdravem Pavel - LIGNIT
Odpovědět
malé šťouchnutí
01.05.2011 20:29:46 - vložil Jirka Tůma
Kluci, v kolik hodin že to máme být v Country Steak House Kladno, v kolik začínáte v Jazz Gardendu u Neratovicích a na kolikátou máme přijít na Málkův ranč? Věřím, že to vezmete s úsměvam, ale tohle je zatím jediná chybyčka, kterou jsem na těch vašich nových stránkách našel, a protože se považuji za vešeho kamaráda, upozornuji na to, že chybí hodina zahájení. Víc si můžeme povědět 7.5. v Country Steak House Kladno. Jirka Tůma - Tumaj
Odpovědět
RE: malé šťouchnutí
01.05.2011 20:38:02 - vložil Milan
Milan
Ahoj Jirko. :-) To je jen avizo, jakýsi malý kalendář akcí. Jinak přece víš, že před každým vystoupením je na Hlavní straně aktuální grafika se všemi podrobnostmi :-)Několik dní předem. Jinak díky a těšíme se!
Odpovědět
RE: RE: malé šťouchnutí
01.05.2011 20:48:19 - vložil Jirka Tůma
V žádném pčípadě jsem to nemyslel nijak zle a těšim se. Já vás slyšel vždycky jenom ve Dřeváku, teď nám to doufám vyjde i v house a vím, že to začáná ve 20:00. Jirka
Odpovědět
Kája Gott se může jít zahrabat,
01.05.2011 18:06:14 - vložil Tom ze Znojma
takhle mají sakra vypadat webové stránky! Už jen přidat sekce Erotika a Fotbal a budete lepší než Fejsbůk
Odpovědět
RE: Kája Gott se může jít zahrabat,
01.05.2011 21:17:33 - vložil Milan
Milan
Ahoj Tomáši :-) Dík! Pomalu bychom mohli připravovat tvoji další návštěvu Kladna a účast na našem hraní!!
Odpovědět
Ahoj
01.05.2011 16:13:40 - vložil Zdeněk
Jako vaše písničky tak i tyto nové stránky jsou dotažené do nejmenšího detailu, přeju Vám mnoho úspěchů. Zdeněk a Lukáš
Odpovědět
RE: Ahoj
01.05.2011 16:29:11 - vložil Milan
Milan
Zdravím kluci a děkujeme. Lukáš musel včera to fandění vzít za tebe :-)
Odpovědět
Tak to se vám fakt povedlo ...
01.05.2011 14:27:05 - vložil Milan S.
Člověk se vzbudí po "čarodejnicích" a hle nové stránky už fachčej . A kluci jsou perfektní ! Podle mě / a né že "zpychnete" / další krůček do absolutní špičky . Čau 7. května . Milan
Odpovědět
RE: Tak to se vám fakt povedlo ...
01.05.2011 16:27:11 - vložil Milan
Milan
Dík Milane :-) Jenom škoda, že jsi nebyl ne těch "správných" čarodějnicích :-) Ještě je tu ale moc práce, všechno se nestihlo, ale aspoň budou pořád nějáké změny.
Odpovědět
Čarodějnice na Valdeku
01.05.2011 10:40:47 - vložil Jiří Soukup
Ahoj Milane a Gladly s.w. ! V prvé řadě vám musím pochválit tyto nové stránky, je to paráda, kus pořádné práce, opravdu se vám povedly, jako koneckonců i všechny vaše písně... Další dík vám patří za včerejší skvělý čarodějnický koncert na Valdeku. Vážně jste hráli moc dobře a těším se zase na vaše písně sedmého na pěší zóně v Kladně. Doufám, že nové cd bude brzy na světě. Třeba píseň ,,Krkonoše" nemá nejmenší chybu, vážně smekám a přeji hodně zdaru! Jirka
Odpovědět
RE: Čarodějnice na Valdeku
01.05.2011 10:45:36 - vložil Milan
Milan
Ahoj Jirko :-) Jsi první na nových stránkách, takže si tě budeme dobře pamatovat!! Děkujeme za milou zprávu a za chválu. Hrálo se nám i v těch bojových podmínkách moc dobře a myslím, že se to povedlo. Na Pěší zóně se už konečně přihlaš :-)
Odpovědět
RE: Čarodějnice na Valdeku
01.05.2011 11:40:46 - vložil Jiří Soukup
Však jsem si také přivstal, abych byl první, kdo bude chválit ... Vážně se vám to včera povedlo, bylo vidět, že jste i v těch bojových podmínkách před V3Skou jako doma. Rozjeli jste to výtečně. Slibuji, že sedmého se rozhodně přihlásím ...
Odpovědět
Porta
19.04.2011 17:05:31 - vložil Milena
Ahojte, hledala jsem na stránkách porty, jak jste dopadly v Komárově, ale nic jsem nenašla. Víte už výsledky?
Odpovědět
RE: Porta
19.04.2011 17:05:53 - vložil Milan
Milan
Ahoj Mileno. Je to na stránkách Porty - Podbrdské kolo. Opět to souvisí s prací na novách stránkách, které budou spuštěny nejpozději 1. května, protože na těchto měním už jen grafiku na Hlavní straně. Postoupili jsme z předkola do oblastního finále, odkud postoupili do Řevnic z prvních dvou míst písničkáři - sólisté. Ani silná, především výhradně folková konkurence kvalitních a zkušených kapel se přes ně nedostala. Na nových stránkách už budeme o všem včas informovat! :-)
Odpovědět

1... 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun