1... 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46...54
|
Koncerty 19.04.2011 17:04:22 - vložil Kačena |
|
| Přeju hezký den, nenašla jsem na vašem webu žádný přehled koncertů, asi špatně koukám, můžete mě nasměrovat kde a kdy vás můžeme vidět a slyšet na živo? Díky moc. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Koncerty 19.04.2011 17:04:50 - vložil Milan |
|
| Hezký den Kateřino :-) Nechci už v hodině dvanácté na Hlavní straně, která je určená žhavým novinkám ospravedlňovat, že poslední dobou stránky trochu zanedbávám, zejména sekci Novinky. Je to proto, že děláme intenzivně na našich nových stránkách, které budou spuštěné do třech týdnů!!. Na nich sice nebude kompletní kalendář na celý rok, protože se situace často mění, ale na Hlavní straně budou kromě grafiky směřující na nejčerstvější událost ještě stále aktualizované nejbližší 3 vystoupení. Takže nám zachovejte přízeň a těšte se na nové stránky, myslím že by se Vám mohly líbit :-) Na Váš dotoz odpovídám: 15.4. - Hospůdka Dolní Bezděkov, 22.4. - Country klub Dřevák Kladno a 29.4. - Hospůdka Cihelna Praha Smíchov. | |
| Odpovědět | |
|
Stroj času 19.04.2011 17:03:41 - vložil vyavi |
|
| http://www.youtube.com/watch?v=6uD5RRC8Eto | |
| Odpovědět | |
|
Dotaz 19.04.2011 17:02:21 - vložil Aleš a Jana |
|
| Ahoj GSW, ahoj Milane, máme otázku, od února dlouhá doba, kdy opět zavítáte do Cihelny, nebo kamkoli jinam po Praze. Rádi Vás uslyšíme. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Dotaz 19.04.2011 17:02:58 - vložil Milan |
|
| Ahooj Aleši a Jano :-). V Cihelně jsme hráli 12. března, ale nikde jsme to nemohli avizovat, protože to byla soukromá oslava majitele Radka. Ale moc rádi Vás uvidíme v Cihelně 29. dubna!! Přijďte, budeme se těšit :-) | |
| Odpovědět | |
|
Benefit concert for Japan 19.04.2011 16:57:13 - vložil vyavi |
|
| http://www.youtube.com/watch?v=6ROCMSiU7BY | |
| Odpovědět | |
|
RE: Benefit concert for Japan 19.04.2011 16:59:17 - vložil vyavi |
|
| Osobně bych si přál víc takovýchto koncertů a nečekat až se někde něco stane, i Kladno má své "katastrofy". Pěkná akce ze které se může stát tradice. | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Benefit concert for Japan 19.04.2011 17:00:10 - vložil Milan S. |
|
| Podepisuji!! Naprostý souhlas!! | |
| Odpovědět | |
|
Benefice pro Japonsko 19.04.2011 16:55:31 - vložil Jiří Chvalovský |
|
| Pánové smekám nad vaším výkonem v Divadle. Vaše vystoupení udělalo po mistrovských výkonech předchozích kapel skvělou kultivovanou tečku a váš program nemá chybu. Jestli si snad někdo myslel, že "umíte" jenom Berounku, musel být z vašeho vystoupení v šoku! Jen tak dál, držím palce. Jirka. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Benefice pro Japonsko 19.04.2011 16:55:55 - vložil Milan |
|
| Jirko, moc děkujeme za uznání a krásná slova. Zahrát si na tak vznešených prknech a s tak úžasnou akustikou, to se tak často nepovede. Snad proto jsme si to dokonale užili a snažili se předvést co nejlepší výkon. Děkujeme | |
| Odpovědět | |
|
Benefiční koncert 19.04.2011 16:53:54 - vložil Milan S. |
|
| Přátelé, kamarádi sejdeme se v kladenském divadle, na tanhle koncert opravdu stojí za to vyrazit!! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Benefiční koncert 19.04.2011 16:54:36 - vložil Honziky |
|
| Taky už se těšíme. Hlavně ne všechny ty známé tváře které přijdou podpořit tu správnou věc. Věřím že se sejdeme v opravdu hojném počtu. | |
| Odpovědět | |
|
Porta 2011 15.03.2011 19:36:38 - vložil parta z Rokycan :-) |
|
| Tak kluci zítra to v Komárově rozbalte. Ať viděj jak má vypadat správná country-folk muzika. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Porta 2011 15.03.2011 19:37:10 - vložil Milan |
|
| Ahoj kluci :-) Přijeďte se podívat, máte to blízko | |
| Odpovědět | |
|
Country Steak House 15.03.2011 19:32:12 - vložil Milan S. |
|
| Po delší době ve Steaku a opět paráda. Kluci byli jste (jak jinak) skvělí. Jen bude potřeba při vašich koncertech kladenské hospody "nafukovat" :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: Country Steak House 15.03.2011 19:33:34 - vložil Honziky |
|
| Milane děkujeme! Těší nás když si někdo všimne že je neše snažení k něčemu. To že na nás chodí tolik lidí nás moc povzbuzuje a dodává nám to elán do další práce. Jenom doufám že zvládneme držet krok s tempem který jsme nasadili. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na nějakém dalším vystoupení. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Country Steak House 15.03.2011 19:34:39 - vložil Milan |
|
| Milane dokud se budou muset nafukovat hospody, je všechno jak má být a dík za to! Kdybychom se ale začali nafukovat my, což se snad nestane, hned nás nakopni!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Country Steak House 15.03.2011 19:35:36 - vložil Milan S. |
|
| Buď bez obav, že bych to neudělal!!! Že by jsi si vzpomněl na mládí :-) :-) | |
| Odpovědět | |
Reference