Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46...54

Koncerty
19.04.2011 17:04:22 - vložil Kačena
Přeju hezký den, nenašla jsem na vašem webu žádný přehled koncertů, asi špatně koukám, můžete mě nasměrovat kde a kdy vás můžeme vidět a slyšet na živo? Díky moc.
Odpovědět
RE: Koncerty
19.04.2011 17:04:50 - vložil Milan
Milan
Hezký den Kateřino :-) Nechci už v hodině dvanácté na Hlavní straně, která je určená žhavým novinkám ospravedlňovat, že poslední dobou stránky trochu zanedbávám, zejména sekci Novinky. Je to proto, že děláme intenzivně na našich nových stránkách, které budou spuštěné do třech týdnů!!. Na nich sice nebude kompletní kalendář na celý rok, protože se situace často mění, ale na Hlavní straně budou kromě grafiky směřující na nejčerstvější událost ještě stále aktualizované nejbližší 3 vystoupení. Takže nám zachovejte přízeň a těšte se na nové stránky, myslím že by se Vám mohly líbit :-) Na Váš dotoz odpovídám: 15.4. - Hospůdka Dolní Bezděkov, 22.4. - Country klub Dřevák Kladno a 29.4. - Hospůdka Cihelna Praha Smíchov.
Odpovědět
Stroj času
19.04.2011 17:03:41 - vložil vyavi
http://www.youtube.com/watch?v=6uD5RRC8Eto
Odpovědět
Dotaz
19.04.2011 17:02:21 - vložil Aleš a Jana
Ahoj GSW, ahoj Milane, máme otázku, od února dlouhá doba, kdy opět zavítáte do Cihelny, nebo kamkoli jinam po Praze. Rádi Vás uslyšíme.
Odpovědět
RE: Dotaz
19.04.2011 17:02:58 - vložil Milan
Milan
Ahooj Aleši a Jano :-). V Cihelně jsme hráli 12. března, ale nikde jsme to nemohli avizovat, protože to byla soukromá oslava majitele Radka. Ale moc rádi Vás uvidíme v Cihelně 29. dubna!! Přijďte, budeme se těšit :-)
Odpovědět
Benefit concert for Japan
19.04.2011 16:57:13 - vložil vyavi
http://www.youtube.com/watch?v=6ROCMSiU7BY
Odpovědět
RE: Benefit concert for Japan
19.04.2011 16:59:17 - vložil vyavi
Osobně bych si přál víc takovýchto koncertů a nečekat až se někde něco stane, i Kladno má své "katastrofy". Pěkná akce ze které se může stát tradice.
Odpovědět
RE: RE: Benefit concert for Japan
19.04.2011 17:00:10 - vložil Milan S.
Podepisuji!! Naprostý souhlas!!
Odpovědět
Benefice pro Japonsko
19.04.2011 16:55:31 - vložil Jiří Chvalovský
Pánové smekám nad vaším výkonem v Divadle. Vaše vystoupení udělalo po mistrovských výkonech předchozích kapel skvělou kultivovanou tečku a váš program nemá chybu. Jestli si snad někdo myslel, že "umíte" jenom Berounku, musel být z vašeho vystoupení v šoku! Jen tak dál, držím palce. Jirka.
Odpovědět
RE: Benefice pro Japonsko
19.04.2011 16:55:55 - vložil Milan
Milan
Jirko, moc děkujeme za uznání a krásná slova. Zahrát si na tak vznešených prknech a s tak úžasnou akustikou, to se tak často nepovede. Snad proto jsme si to dokonale užili a snažili se předvést co nejlepší výkon. Děkujeme
Odpovědět
Benefiční koncert
19.04.2011 16:53:54 - vložil Milan S.
Přátelé, kamarádi sejdeme se v kladenském divadle, na tanhle koncert opravdu stojí za to vyrazit!!
Odpovědět
RE: Benefiční koncert
19.04.2011 16:54:36 - vložil Honziky
Honziky
Taky už se těšíme. Hlavně ne všechny ty známé tváře které přijdou podpořit tu správnou věc. Věřím že se sejdeme v opravdu hojném počtu.
Odpovědět
Porta 2011
15.03.2011 19:36:38 - vložil parta z Rokycan :-)
Tak kluci zítra to v Komárově rozbalte. Ať viděj jak má vypadat správná country-folk muzika.
Odpovědět
RE: Porta 2011
15.03.2011 19:37:10 - vložil Milan
Milan
Ahoj kluci :-) Přijeďte se podívat, máte to blízko
Odpovědět
Country Steak House
15.03.2011 19:32:12 - vložil Milan S.
Po delší době ve Steaku a opět paráda. Kluci byli jste (jak jinak) skvělí. Jen bude potřeba při vašich koncertech kladenské hospody "nafukovat" :-)
Odpovědět
RE: Country Steak House
15.03.2011 19:33:34 - vložil Honziky
Honziky
Milane děkujeme! Těší nás když si někdo všimne že je neše snažení k něčemu. To že na nás chodí tolik lidí nás moc povzbuzuje a dodává nám to elán do další práce. Jenom doufám že zvládneme držet krok s tempem který jsme nasadili. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na nějakém dalším vystoupení.
Odpovědět
RE: Country Steak House
15.03.2011 19:34:39 - vložil Milan
Milan
Milane dokud se budou muset nafukovat hospody, je všechno jak má být a dík za to! Kdybychom se ale začali nafukovat my, což se snad nestane, hned nás nakopni!! :-)
Odpovědět
RE: RE: Country Steak House
15.03.2011 19:35:36 - vložil Milan S.
Buď bez obav, že bych to neudělal!!! Že by jsi si vzpomněl na mládí :-) :-)
Odpovědět

1... 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun