Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47...54

Adršpach
28.02.2011 16:30:22 - vložil Císař Jiří
Díky za dvě vystoupení v Ádru, byl jsem na obou. Na druhém jsem se setkal se dvěma známými, kteří se jako já dozvěděli z netu o Vašem vystoupení. Přeci jen ten internet funguje. Šhoda, že někteří návštěvníci si spletli koncert-představení- s diskusním fórem. Čím víc jste hráli, tím víc nahlas mluvili. Je fakt, že zase znám některý datetaily, z kuchyní a ložnic jiných manželů. Jinak to bylo fajn. Je mi líto té kytary, protože spravit asi nepůjde. No těším se na další setkáni. Mějte se. JC.
Odpovědět
RE: Adršpach
28.02.2011 16:35:21 - vložil Milan
Milan
Pane Císař, díky moc a moc!! Vaše přítomnost a vědomí, že i v takové dálce, kde není signál Country rádia máme své fanoušky, nás velice posilovala a povzbuzovala!! Naučit lidi znát naše písničky i nás samotné, to není záležitost jednoho vystoupení, ale běh na dlouhou trať. A proto si myslíme, že těch rušitelů nebylo zase tak moc. Naopak. Během programu naší tvorby bylo pozornosti a potlesku až dost, když si představíte, že zdaleka ne každý přišel do hotelu Javor kvůli nám tak, jako vy. Nebyla to jen kytara s kterou byl problém, ale i moje hlasová kondice a to na náladě moc nepřidá. Proto se Vám omlouvám, že jsem si s Vámi aspoň chvíli nepopovídal, i když jsem se k tomu pořád chystal.. Ještě jednou moc děkujeme a moc rádi Vás i Vaši paní uvidíme kdekoliv, kde budeme mít to potěšení vystoupit se svými písničkami.
Odpovědět
Zaječov
21.02.2011 13:02:47 - vložil Milan S.
Čau kluci . Jak "jsme" :-) dopadli v Zaječově ?
Odpovědět
RE: Zaječov
21.02.2011 13:03:15 - vložil Milan
Milan
Milane to je na delší vyprávění. :-) Zavolám ti
Odpovědět
CIHELNA
21.02.2011 13:01:00 - vložil Aleš a Jana
Ahoj Milane, ještě jednou díky za skvělý večer v pražské Cihelně a budeme se těšit na další setkání s Vámi i vašimi písničkami.
Odpovědět
RE: CIHELNA
21.02.2011 13:01:29 - vložil Milan
Milan
Ahoj, ahoj :-) Bylo velmi příjemné vidět v klubu, kde hrajeme poprvé, známé tváře o kterých víme, že jsou velcí fandové tohoto žánru. Nejen to, ale i celková atmosféra, zjištění kolik lidiček už zná naše písničky, úžasná pozornost všech přítomných - to vše mohlo způsobit jen jedno: Že jsme se v Cihelně cítili fantasticky a hrálo se nám skvěle. Děkujeme všem za krásné přijetí v Praze a Tobě Aleši a Jano za milá slova. Moc rádi Vás i další naše příznivce zase uvidíme - ať už v Cihelně, kde budeme hrát pravidelně nebo kdekoliv jinde. Ještě jednou dík :-)
Odpovědět
Na Dolňáku
21.02.2011 12:58:40 - vložil Luboš Kořínek
Ahoj GSW dnes jsem si v klidu poslechl Vaše písně a musím napsat, že hudbou a texty mě příjemně vrátili "na začátek" trempského putování...Tímto počinem tradice i nálady v údolí ožívají. Obzvlášť na živo ... Váš fanoušek z Dolňáku :)
Odpovědět
RE: Na Dolňáku
21.02.2011 12:59:19 - vložil Milan
Milan
Luboši, pokud máš tento dojem, tak jsi pochopil naši snahu - totiž vrátit se v tvorbě ke kořenům žánru, protože se po nich spoustě lidí stýská. Moc rádi Tě uvidíme zase na Dolňáku nebo kdekoliv jinde.
Odpovědět
Přístupy na stránky
21.02.2011 12:56:51 - vložil Ještě jednou Míra
Ještě jednou ahoj, mám pro vás ještě jeden pozitivní postřeh. Průběžně sleduji přístupy na naše stránky www.zizenband.cz a v průměru máme tak pět - sedm přístupů denně, samozřejmě +- , něco jsou SPAM roboti a jiná net-havěť. Od doby co jsem jako Novinku zařadil info o vaší nové desce nebyl den aby se někdo nepodíval k nám když do vyhledávače zadal Gladly S.W. , každý den je několik lidí kteří vás konkrétně a cíleně hledají a díky tomu zabloudí přes Seznam k nám. Což je určitě informace pozitivní. Míra
Odpovědět
RE: Přístupy na stránky
21.02.2011 12:57:25 - vložil Honziky
Honziky
Ahoj Míro. Každá podobná zpráva nám dělá velkou radost. Nezbývá než doufat že vám to zvedne popularitu. Honziky
Odpovědět
Za 5 minut dvanáct - nezaujatý poslech
21.02.2011 12:54:09 - vložil Míra Tovara
Ahoj pánové, velmi rád bych splnil slib který jsem dal Honzovi a podělil se o pár postřehů z poslechu Vašeho nového CD. Protože nejsem nijak ortodoxní fanoušek folku a příbuzných stylů, trochu jsem se obával že uslyším Berounku, Patronu a spoustu vaty, ale musím říct že jsem se úplně mýlil a album Za 5 minut dvanáct mě chytlo od prvního poslechu , už ho druhý týden jedu dokola v autě a přitom pořád nacházím věci které mě baví. Myslím že první věc která je za Vaším úspěchem jsou jednoznačně texty.Hlavně ?válečné? mě opravdu berou, mají nápad, smysl a za některé pasáže - do stromů a do zahrad padali jako noční chlad - by se nemuseli stydět ani Robert Křesťan s Romanem Horkým dohromady.Autor podobných textů je pro kapelu zásadní, opravdu klobouk dolů. Druhá věc která mě hrozně překvapila je Honzovo foukačka.Myslel jsem že jeho rify a styl znám za patnáct let co spolu hrajeme nazpaměť, ale tady je všechno jinak, některé postupy jsou jiné, nové, zajímavé a krásně se vážou s muzikou a přitom nevyčnívají a nepřekáží, opět za jedna. Další důležitá věc kterou Vám v nejlepším slova smyslu závidím je atmosféra celé desky, není vůbec jednoduché zachytit správný okamžik a náladu, stovky a možná tisíce nahrávek o tom můžou vyprávět, Vám se to ale povedlo na ( opět v nejlepším slova smyslu ) amatérskou kapelu neuvěřitelně. V některých místech by vše bylo podle mne ještě zajímavější kdyby přibyl ještě druhý hlas v intervalu do zpěvu, hlavně v refrénech a některých zásadních sděleních, ale to je věc názoru a třeba je to právě záměr aby nahrávka byla autentická a syrová. Celkově vzato ? díky za výbornou nahrávku a jen tak dál, ať se Vám daří !! Míra Tovara www.zizenband.cz
Odpovědět
RE: Za 5 minut dvanáct - nezaujatý poslech
21.02.2011 12:55:24 - vložil Milan
Milan
Míro, tak tohle jsem musel pár dní vstřebat!! :-) Tvoje důkladná analýza hřeje nejen svojí erudovaností, ale i upřímností a proto nás těší dvojnásob! A mně navíc vždy potěší gentlemanská muzikantská kolegialita a oba víme, že to není vždy samozřejmost. Ale vždyť jsme díky Honzovi koneckonců něco jako příbuzní :-), stejně jako jsme s Amálkou, Kupou a Four promile. Věřím, že se už tento rok konečně sejdeme na nějaké společné akci, doufáme že snad ve Slabcích. Ještě jednou díky a jsem moc rád, že naše písničky, námaha a snažení přináší pozitivní odezvu nejen u našich věrných fanoušků (díky Country rádiu i u spousty posluchačů, které vůbec neznáme), ale i u zkušených muzikantů, jako jsi ty a celý Žízeň band. Díky a ahoj
Odpovědět
Dík za hezký večer
21.02.2011 12:47:38 - vložil Milena
Ahojte, děkuju vám za hezký večer v Kladenském Dřeváku. Všechny písničky z vašeho CD jsou moc hezký a vaše vystoupení bylo príma. Děkuji ještě jednou za pozvání ke stolu, byl to príma dárek k vánocům. Přeji vám, aby jste v příštím roce měli ještě více posluchačů a fandů.
Odpovědět
RE: Dík za hezký večer
21.02.2011 12:48:13 - vložil Milan
Milan
Mileno velký dík za milá a lichotivá slova. Pozvání ke stolu je to nejmenší, co pro Vás můžeme udělat. A potěšení je i na naší straně! Skutečnost, že Vás naše písničky zaujaly natolik, že vážíte na naše vystoupení cestu z Prahy, je pro nás velice významná a rádi Vás uvidíme na všech našich koncertech. Přejeme Vám i Vašim blízkým úspěšný rok 2011 a hodně štěstí, pohody a lásky
Odpovědět
RE: RE: Dík za hezký večer
21.02.2011 12:48:54 - vložil Milena
Ahojte, ráda se na vás zase přijedu někam podívat. jen se musím nějak dozvědět, kde vystupujete a taky to musím zkloubit s mým časem. Ale určitě se to povede. Přeju hodně věrných posluchačů.
Odpovědět
CD nemá chybu
21.02.2011 12:46:02 - vložil Franta
Skladby jsou naprosto originální. Jak po stránce hudby, tak i textů. Chce si jen v klidu sednou a poslouchat. Ani v jednom případě jsem nenašel, písničku, která by postrádala myšlenku a vyzněla na prázdno. Kdo má rád tento žánr, asi brzy pochopí že je zde něco nového a že je to pouze začátek.
Odpovědět
RE: CD nemá chybu
21.02.2011 12:46:30 - vložil Milan
Milan
Franto, na tak krásné hodnocení se dá těžko reagovat a zůstat při tom skromný.. Takže zbývá - mockrát děkujeme!!! Gladly S.W.
Odpovědět

1... 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun