Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48...54

Díky
21.02.2011 12:21:14 - vložil Jardas 100paři
TAK JSEM SI UDĚLAL RADOST A KOUPIL JSEM DNES V CONTRY STEAK HAUSE VAŠE CD DAM SI HO POD STROMEČEK KLUCI DÍK SUPR
Odpovědět
RE: Díky
21.02.2011 12:21:39 - vložil Milan
Milan
Ahoj Jardo a díky :-) Kdybych to věděl, mohl jsi ho mít přímo ode mne, když jsme se potkali. :-) Dej vědět, jak se ti líbí..
Odpovědět
Gratulace
21.02.2011 12:19:44 - vložil Jana Draho
Přiměte k gratulaci k velmi povedenému CD. Písničky potěší i zahřejí na duši. Jen tak dál pánové. Zdraví Jana
Odpovědět
RE: Gratulace
21.02.2011 12:20:10 - vložil Milan
Milan
Velice děkujeme Jano Potěšení a zahřátí na duši je dnes potřeba i když zrovna nemrzne. Ať vám CD dělá radost. :-)
Odpovědět
Gratulace a přání
21.02.2011 12:17:46 - vložil Kuky
Vážení kamarádi, za prvé přijměte prosím gratulaci k vašemu prvnímu CD (ať slouží ku potěše srdíček posluchačů) Jinak já Kuky za kapelu 3&1/2 BAND si dovoluji popřát Vám a vašim kamarádům a posluchačům krásnou vánoční pohodu a mnoho zdraví, sil a úspěchů do Nového roku 2011. Zase někdy nashledanou na pódiových prknech
Odpovědět
RE: Gratulace a přání
21.02.2011 12:18:22 - vložil Milan
Milan
Kuky a všichni kamarádi z 3 a 1/2 bandu Moc děkujeme za milé přání a taktéž Vám přejeme krásné prožití vánočních svátků, spoustu hraní a písniček, které potěší vaše fanoušky a hodně zdraví a hudebních úspěchů do roku 2011. Nepochybuji, že se v něm na nějakých pódiových prknech opět potkáme
Odpovědět
Křest CD
21.02.2011 12:16:11 - vložil Milan S.
Chtěl jsem něco napsat, ale hledám slova :-) :-) Včera to byl prostě ÚŽASNEJ VEČER!!!!!!!!
Odpovědět
RE: Křest CD
21.02.2011 12:16:39 - vložil Milan
Milan
Díky moc Milane Tobě a všem přítomným. My jsme pro to udělali 50% a vy všichni ten zbytek. A výsledek se dostavil. I my si myslíme, že se to moc povedlo a nemáme se za co stydět. Děkujeme!!! :-)
Odpovědět
Za 5 minut dvanáct
21.02.2011 11:38:56 - vložil Milan S.
Tak jsme se dočkali. A stojí to zato!!!! CDéčko je super. Kluci to se vám povedlo. Skladby jedna lepší než druhá, což skalní příznivce nepřekvapí. A ostatní neváhejte. Budete mít v ruce 13 sice jakoby "obyčejných" ale o to skvělejších písniček !!
Odpovědět
CD
21.02.2011 11:34:38 - vložil Milan S.
Zdravím kamarády. Kluci nechci vás honit, ale jsem neustále zavalen dotazy kdy už CD?? Odpovídám, že do vánoc určitě. Tak mě to nezkažte :-) :-) čau "spiklenec" :-)
Odpovědět
RE: CD
21.02.2011 11:35:25 - vložil Honziky
Honziky
Ahoj Milane! Jenom pro tvoji informoci. Máme hotový nástroje. Takže zbývá nazpívat, něco málo opravit a master. I my doufáme že to stihneme do vánoc. Opravdu to nechceme uspěchat takže trpělivost. Navíc máme každý svoje zaměstnání a tak se k tomu nemůžeme postavit jako profesionální muzikanti. Snad se to čekání vyplatí a nové CD se bude líbit. Alespoň my v to věříme.
Odpovědět
RE: RE: CD
21.02.2011 11:36:16 - vložil Milan S.
Díky Honzo za informaci. Ale znáš to, začínáte být tak populární, že jsou lidi v mém okolí netrpěliví. Ale nic neuspěchejte, ať je to BOMBA.
Odpovědět
Kytarový Bůh!
21.02.2011 11:30:01 - vložil Fanoušek :-)
Přiznejme si to na rovinu, Pepa Marečků je kytarovej bůh! :-)))
Odpovědět
RE: Kytarový Bůh!
21.02.2011 11:32:08 - vložil Pepik
Pepa
Díky moc za trochu přehnanou pochvalu, ale řekněme si co by byl Bůh bez Bible a věřících...NULA a tak i taky k čemu by byla kytarová hra nebo text písničky bez výborné melodie, zpěvu a muzikantů??? Tím chci jenom říct že za všemi dosavadními malými úspěchy, je velká práce celé kapely a ne jednoho průměrného kytaristy.
Odpovědět
RE: RE: Kytarový Bůh!
21.02.2011 11:32:35 - vložil Fanda
Josef, nebuď tak skromnej ;-)
Odpovědět
Úžasné!
21.02.2011 11:27:58 - vložil -Jirka
Chlapi, něco tak nádherného jsem v country ještě neslyšel a že ho poslouchám každý den, delší dobu premýšlím, že se začnu učit na kytaru, Váš Vítr nad Berounkou mi k tomu dal poslední podnět, jdu do toho a chci hrat tak nadherně jako VY, DĚKUJI !!!!!!!!!!!
Odpovědět
RE: Úžasné!
21.02.2011 11:28:37 - vložil Honziky
Honziky
Milý Jirko! Mnohokráte děkujeme za slova uznání. Věř, že jsou pro nás daleko větší inspirací než trofeje získané v podobných soutěžích jakou byl i POHÁR COUNTRY RADIA. Pokud tě naše písničky tolik motivují, vytrvej. I pro nás je to podporou do další práce. Děkujeme H.
Odpovědět

1... 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun