1... 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48...54
|
Díky 21.02.2011 12:21:14 - vložil Jardas 100paři |
|
| TAK JSEM SI UDĚLAL RADOST A KOUPIL JSEM DNES V CONTRY STEAK HAUSE VAŠE CD DAM SI HO POD STROMEČEK KLUCI DÍK SUPR | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky 21.02.2011 12:21:39 - vložil Milan |
|
| Ahoj Jardo a díky :-) Kdybych to věděl, mohl jsi ho mít přímo ode mne, když jsme se potkali. :-) Dej vědět, jak se ti líbí.. | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace 21.02.2011 12:19:44 - vložil Jana Draho |
|
| Přiměte k gratulaci k velmi povedenému CD. Písničky potěší i zahřejí na duši. Jen tak dál pánové. Zdraví Jana | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratulace 21.02.2011 12:20:10 - vložil Milan |
|
| Velice děkujeme Jano Potěšení a zahřátí na duši je dnes potřeba i když zrovna nemrzne. Ať vám CD dělá radost. :-) | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace a přání 21.02.2011 12:17:46 - vložil Kuky |
|
| Vážení kamarádi, za prvé přijměte prosím gratulaci k vašemu prvnímu CD (ať slouží ku potěše srdíček posluchačů) Jinak já Kuky za kapelu 3&1/2 BAND si dovoluji popřát Vám a vašim kamarádům a posluchačům krásnou vánoční pohodu a mnoho zdraví, sil a úspěchů do Nového roku 2011. Zase někdy nashledanou na pódiových prknech | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratulace a přání 21.02.2011 12:18:22 - vložil Milan |
|
| Kuky a všichni kamarádi z 3 a 1/2 bandu Moc děkujeme za milé přání a taktéž Vám přejeme krásné prožití vánočních svátků, spoustu hraní a písniček, které potěší vaše fanoušky a hodně zdraví a hudebních úspěchů do roku 2011. Nepochybuji, že se v něm na nějakých pódiových prknech opět potkáme | |
| Odpovědět | |
|
Křest CD 21.02.2011 12:16:11 - vložil Milan S. |
|
| Chtěl jsem něco napsat, ale hledám slova :-) :-) Včera to byl prostě ÚŽASNEJ VEČER!!!!!!!! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Křest CD 21.02.2011 12:16:39 - vložil Milan |
|
| Díky moc Milane Tobě a všem přítomným. My jsme pro to udělali 50% a vy všichni ten zbytek. A výsledek se dostavil. I my si myslíme, že se to moc povedlo a nemáme se za co stydět. Děkujeme!!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Za 5 minut dvanáct 21.02.2011 11:38:56 - vložil Milan S. |
|
| Tak jsme se dočkali. A stojí to zato!!!! CDéčko je super. Kluci to se vám povedlo. Skladby jedna lepší než druhá, což skalní příznivce nepřekvapí. A ostatní neváhejte. Budete mít v ruce 13 sice jakoby "obyčejných" ale o to skvělejších písniček !! | |
| Odpovědět | |
|
CD 21.02.2011 11:34:38 - vložil Milan S. |
|
| Zdravím kamarády. Kluci nechci vás honit, ale jsem neustále zavalen dotazy kdy už CD?? Odpovídám, že do vánoc určitě. Tak mě to nezkažte :-) :-) čau "spiklenec" :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: CD 21.02.2011 11:35:25 - vložil Honziky |
|
| Ahoj Milane! Jenom pro tvoji informoci. Máme hotový nástroje. Takže zbývá nazpívat, něco málo opravit a master. I my doufáme že to stihneme do vánoc. Opravdu to nechceme uspěchat takže trpělivost. Navíc máme každý svoje zaměstnání a tak se k tomu nemůžeme postavit jako profesionální muzikanti. Snad se to čekání vyplatí a nové CD se bude líbit. Alespoň my v to věříme. | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: CD 21.02.2011 11:36:16 - vložil Milan S. |
|
| Díky Honzo za informaci. Ale znáš to, začínáte být tak populární, že jsou lidi v mém okolí netrpěliví. Ale nic neuspěchejte, ať je to BOMBA. | |
| Odpovědět | |
|
Kytarový Bůh! 21.02.2011 11:30:01 - vložil Fanoušek :-) |
|
| Přiznejme si to na rovinu, Pepa Marečků je kytarovej bůh! :-))) | |
| Odpovědět | |
|
RE: Kytarový Bůh! 21.02.2011 11:32:08 - vložil Pepik |
|
| Díky moc za trochu přehnanou pochvalu, ale řekněme si co by byl Bůh bez Bible a věřících...NULA a tak i taky k čemu by byla kytarová hra nebo text písničky bez výborné melodie, zpěvu a muzikantů??? Tím chci jenom říct že za všemi dosavadními malými úspěchy, je velká práce celé kapely a ne jednoho průměrného kytaristy. | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Kytarový Bůh! 21.02.2011 11:32:35 - vložil Fanda |
|
| Josef, nebuď tak skromnej ;-) | |
| Odpovědět | |
|
Úžasné! 21.02.2011 11:27:58 - vložil -Jirka |
|
| Chlapi, něco tak nádherného jsem v country ještě neslyšel a že ho poslouchám každý den, delší dobu premýšlím, že se začnu učit na kytaru, Váš Vítr nad Berounkou mi k tomu dal poslední podnět, jdu do toho a chci hrat tak nadherně jako VY, DĚKUJI !!!!!!!!!!! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Úžasné! 21.02.2011 11:28:37 - vložil Honziky |
|
| Milý Jirko! Mnohokráte děkujeme za slova uznání. Věř, že jsou pro nás daleko větší inspirací než trofeje získané v podobných soutěžích jakou byl i POHÁR COUNTRY RADIA. Pokud tě naše písničky tolik motivují, vytrvej. I pro nás je to podporou do další práce. Děkujeme H. | |
| Odpovědět | |
Reference