1... 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49...54
|
Pděkování 21.02.2011 11:23:26 - vložil Jaris |
|
| Zdravím Vás z Prahy, blahopřeji k vítězství v soutězi Country rádia s Vaší nádhernou písničkou Vítr nad Berounkou. Navštívil jsem Vaše stránky a poslech jsem si všechny písničky, které zde máte a je to opravdu perfektní. Patrona z války od Vás, co zpívá Honza Vyčítal se mi líbí taky. Je to prostě paráda. Jen tak dál a děkuji že máte pěkné písničky | |
| Odpovědět | |
|
RE: Pděkování 21.02.2011 11:23:57 - vložil Milan |
|
| Velké díky Tobě Jarisi i všem ostatním. :-) Jsme moc rádi, že se Ti nelíbí jen Berounka, ale i další naše písničky. Všechny, co tu jsou, budou i na novém CD. Zdravíme do Prahy a děkujeme. :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: Pděkování 21.02.2011 11:24:32 - vložil Pepan |
|
| Vyčítal by zakový krásný věci "zpívat" neměl | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Pděkování 21.02.2011 11:25:07 - vložil Milan |
|
| :-) Pepane známe tě?? Ozvi se mi do mailu, prosím :-) | |
| Odpovědět | |
|
Humbuk - podvod? 21.02.2011 11:09:35 - vložil Bočay |
|
| Vážení, něco mi tady nehraje. Nikdy jsem o Vás nic neslyšel, nikdy jsem Vás neviděl. I pustil jsem si "VÍTĚZNOU PÍSEŇ" A moje hodnocení, není špatná, ale rozhodně není nejlepší. Prostě něco ve stylu Setlerů či Duo Červánek. Prostě NENÍ NEJLEPŠÍ. Je to spiknutí Kladeňáků. Tak to se ale opravdu Country radiu nepovedlo. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Humbuk - podvod? 21.02.2011 11:10:17 - vložil Milan |
|
| Milý Bočayi. Ceníme si každého názoru a museli jsme počítat i s takovým, jako je Tvůj. Máš na něj svaté právo. Naše písnička se opravdu nemusí líbit každému, stejně jako se já velmi těžko smiřuji s vítězstvím levice ve volbách. Ale taktéž jako Ty s tím sotva něco udělám. Máme spoustu dětí a spoustu dluhů, takže zbývá obrátit se na Country rádio a požádat o kontakt na několika tisíc (možná desítek tisíc) lidí a postupně se jich ptát, jak se jim ten podvod povedl. Přesto si dovolujeme doufat, že po zakoupení našeho CD, které brzy vyjde, najdeš možná zalíbení v jiné naší písničce a Tvoje další zpráva v naší knize se bude nést v příznivějším duchu | |
| Odpovědět | |
|
RE: Humbuk - podvod? 21.02.2011 11:17:17 - vložil Jardočka |
|
| Vážený Bočay, je vidět, že vůbec nesleduješ dění na Country scéně. "Vítr nad Berounkou" jede zhruba od 22. března 2010 v 7:21, to už jsem to oznamoval na Vandrtorně, že soutěží o "Talent Country rádia" a když se podíváš, zde do galerie, tak se dozvíš, že vyhráli. Hraje se každý den několikrát. A Honza Vyčítal s JEJICH "Patronou z války", o něco déle. No nic, "Nevědomost hříchu nečiní". Jako Kladeňák, jsem na Kladenskou skupinu Gladly S.W. Patřičně hrdý. Díky Kluci! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Humbuk - podvod? 21.02.2011 11:18:55 - vložil Milan S. |
|
| Pane Bočayi, nečekal jste, že se do Vás pustíme jak je zvykem na jiných diskusních forech a rozpoutáme "debilní diskusi"?. Ne, toho se od nás přiznivců hezké původní muziky, nedočkáte :-). A že by spiknutí? :-) :-) Ne, to né. To jsme jen dali hlas krásné nové písničce, oproti (při vší úctě!!!) už trochu "vyčpělým" melodiím. Nic víc, nic míň. A jestli to nemáte daleko, přijďte v pátek do kladenského "DŘEVÁKU". Možná Vás to chytne a dáme paňáka. Ahoooj. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Humbuk - podvod? 21.02.2011 11:20:06 - vložil Vyavi |
|
| Pane Bočay, pojďte na pivo ať Vás poznám - poznáme a můžeme si společně zazpívat ty, které se nám všem líbí. Jinak Glaďláci kladeňáci gratuluji. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Humbuk - podvod? 21.02.2011 11:21:27 - vložil Tomy.22 |
|
| A copak zde nehraje? Nikdo nevěděl, která písnička má kolik hlasů. Zda je momentálně první nebo desátá. Každý mohl poslat hlas komu chtěl. A tak se i stalo. Možná si ostatní kapely mysleli, že nějaká Kladenská kapela Gladly S.W. je nemůže ohrozit. Inu podceňovat se nevyplácí. Country radio jen sečetlo hlasy, které jednotlivé kapely dostaly. A výsledek je takovej jakej je. Jestli to nebude tím, že Gladly vnesli do české scény "novej vítr" a lidem se to prostě líbí. Samozřejmě i ostatní písníčky, které postoupili jsou nádherné o tom žádná, ale jednou musela nadejít doba, kdy se objeví kapela, která již zaběhlým a uznávaným kapelám začne dělat konkurenci. Je na tom snad něco špatného? | |
| Odpovědět | |
|
RE: Humbuk - podvod? 21.02.2011 11:22:04 - vložil Pepan |
|
| Chlapče, buď nejsi ůplně zdráv, nebo jsi narcis. Takováhle muzika u nás od dob Hoboes nebyla. AHOJ | |
| Odpovědět | |
|
A další gratulace ............... 21.02.2011 11:05:31 - vložil Ivana |
|
| Kluci už nejste dobrý :-( Už jste NEJLEPŠÍ !!!!!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: A další gratulace ............... 21.02.2011 11:06:01 - vložil Pepan |
|
| SVATÁ PRAVDA, JAK BY ŘEKLA MOJE BABIČKA | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace! 21.02.2011 11:04:31 - vložil Pavel |
|
| Připojuji se k zástupu gratulantů a děkuji, že nám všem svými písničkami rozdáváte radost a dobrou náladu! A už se moc těším na CD! | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace 21.02.2011 11:03:53 - vložil Kuky |
|
| No chlapi snad už bylo vše řečeno, tak tedy též ohromná gratulace, jste pašáci za 3&1/2 BAND, Kuky | |
| Odpovědět | |
|
Gladly prostě umí 21.02.2011 11:02:56 - vložil Tomy.22 |
|
| Ještě, že jste se dali dohromady a začali hrát až dá se říct v době nedávné a dali tak dalším kapelám šanci v dřívějších dobách něco vyhrát. :D Posílám obrovskou gratulaci a doufám že v pátek to Dřevák přežije. Přijdeme se podívat. | |
| Odpovědět | |
|
Pohár 21.02.2011 11:01:57 - vložil Zděnek |
|
| Kluci co dodat? Je to nádhera a ze srdce gratulujeme. Zdeněk a Lukáš | |
| Odpovědět | |
|
Já měl to tušení :-) :-) :-) 21.02.2011 11:01:11 - vložil Milan S. |
|
| Pánové "mistři"!!!!!! Tak tohle je BOMBA!!!! | |
| Odpovědět | |
Reference