1... 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50...54
|
OBROVSKÁ GRATULACE 21.02.2011 11:00:12 - vložil Jardočka |
|
| KLADNO UMÍÍÍ! | |
| Odpovědět | |
|
Jedna lidová 21.02.2011 10:58:51 - vložil Ivana |
|
| Nad Berounkou vítr fouká, kdo nevěří ať se kouká, jak ti "kluci kladenští" s jistotou se šplhaj výš. Je v tom asi zakopaný pes, že za nima zůstává tolik COUNTRI ES!!!!! | |
| Odpovědět | |
|
RE: Jedna lidová 21.02.2011 10:59:25 - vložil Milan S. |
|
| Teda Ivánku , že bys z toho začala básnit :-) To aby se Pepa Mareček začal bát o fleka :-) . Zato měkký i máš ale dvojku z pravopisu :-) :-) | |
| Odpovědět | |
|
Zázraky se dějí 21.02.2011 10:51:58 - vložil Ivana |
|
| Kluci nevím jestli je to zázrak nebo prostě jen sázka na jistotu. Každopádně jste dobrý a budete NEJLEPŠÍ - cítím to v kloubech. Těším se příští pátek | |
| Odpovědět | |
|
RE: Zázraky se dějí 21.02.2011 10:53:12 - vložil Milan |
|
| Díky moc Ivanko! :-) Jak je vidět..zázraky se dějí. Těšíme se! | |
| Odpovědět | |
|
:-) :-) :-) 21.02.2011 10:28:08 - vložil Milan S. |
|
| A je to tam!!!!!! Chlapi je to super. Mám takové tušení, že to snad vyhrajem :-):-) celý. | |
| Odpovědět | |
|
RE: :-) :-) :-) 21.02.2011 10:28:41 - vložil Milan |
|
| My už jsme to vyhráli Milane :-) Díky moc za hlasy!!! | |
| Odpovědět | |
|
Paráda!!! 21.02.2011 10:26:21 - vložil Tomy.22 |
|
| Taky posílám obrovskou gratulaci a až se potkáme oslavíme to. Dostali jste se hódně daleko. Sice by byla škoda, nedotáhnout to do konce, ale již takhle je to obrovský úspěch. Virtuálně připíjím na Váš úspěch a až se uvidíme připijem si i na živo. btw: na Coutry radiu Vás prezentujou ne jako Gladly, ale Gledly. Že by chybička? | |
| Odpovědět | |
|
RE: Paráda!!! 21.02.2011 10:26:52 - vložil Milan |
|
| Obrovské díky za podporu Tomáši :-) | |
| Odpovědět | |
|
Jardočka 21.02.2011 10:24:07 - vložil TO JE BOMBA |
|
| GRATULUJI!!! 65% HLASŮ! Byl tam překlep, ze samé radosti. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Jardočka 21.02.2011 10:24:36 - vložil Milan |
|
| Každopádně to, že jsme ve finále není překlep. :-)) Děkujeme Vandrtorně, má na tom velkou zásluhu!! | |
| Odpovědět | |
|
TO JE BOMBA 21.02.2011 10:22:39 - vložil Jardočka |
|
| GRATULIJI - 65% HLASŮ !!! | |
| Odpovědět | |
|
CR Pohár A-B 21.02.2011 10:21:32 - vložil Vyavi |
|
| Tak ted to proběhlo bez vejsknutí páč už se venku šeřilo ale za to sem si radosti dup a už mam na pravý haksně ortézu:-)) gratuluju a držím palce. | |
| Odpovědět | |
Reference