Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50...54

OBROVSKÁ GRATULACE
21.02.2011 11:00:12 - vložil Jardočka
KLADNO UMÍÍÍ!
Odpovědět
Jedna lidová
21.02.2011 10:58:51 - vložil Ivana
Nad Berounkou vítr fouká, kdo nevěří ať se kouká, jak ti "kluci kladenští" s jistotou se šplhaj výš. Je v tom asi zakopaný pes, že za nima zůstává tolik COUNTRI ES!!!!!
Odpovědět
RE: Jedna lidová
21.02.2011 10:59:25 - vložil Milan S.
Teda Ivánku , že bys z toho začala básnit :-) To aby se Pepa Mareček začal bát o fleka :-) . Zato měkký i máš ale dvojku z pravopisu :-) :-)
Odpovědět
Zázraky se dějí
21.02.2011 10:51:58 - vložil Ivana
Kluci nevím jestli je to zázrak nebo prostě jen sázka na jistotu. Každopádně jste dobrý a budete NEJLEPŠÍ - cítím to v kloubech. Těším se příští pátek
Odpovědět
RE: Zázraky se dějí
21.02.2011 10:53:12 - vložil Milan
Milan
Díky moc Ivanko! :-) Jak je vidět..zázraky se dějí. Těšíme se!
Odpovědět
:-) :-) :-)
21.02.2011 10:28:08 - vložil Milan S.
A je to tam!!!!!! Chlapi je to super. Mám takové tušení, že to snad vyhrajem :-):-) celý.
Odpovědět
RE: :-) :-) :-)
21.02.2011 10:28:41 - vložil Milan
Milan
My už jsme to vyhráli Milane :-) Díky moc za hlasy!!!
Odpovědět
Paráda!!!
21.02.2011 10:26:21 - vložil Tomy.22
Taky posílám obrovskou gratulaci a až se potkáme oslavíme to. Dostali jste se hódně daleko. Sice by byla škoda, nedotáhnout to do konce, ale již takhle je to obrovský úspěch. Virtuálně připíjím na Váš úspěch a až se uvidíme připijem si i na živo. btw: na Coutry radiu Vás prezentujou ne jako Gladly, ale Gledly. Že by chybička?
Odpovědět
RE: Paráda!!!
21.02.2011 10:26:52 - vložil Milan
Milan
Obrovské díky za podporu Tomáši :-)
Odpovědět
Jardočka
21.02.2011 10:24:07 - vložil TO JE BOMBA
GRATULUJI!!! 65% HLASŮ! Byl tam překlep, ze samé radosti.
Odpovědět
RE: Jardočka
21.02.2011 10:24:36 - vložil Milan
Milan
Každopádně to, že jsme ve finále není překlep. :-)) Děkujeme Vandrtorně, má na tom velkou zásluhu!!
Odpovědět
TO JE BOMBA
21.02.2011 10:22:39 - vložil Jardočka
GRATULIJI - 65% HLASŮ !!!
Odpovědět
CR Pohár A-B
21.02.2011 10:21:32 - vložil Vyavi
Tak ted to proběhlo bez vejsknutí páč už se venku šeřilo ale za to sem si radosti dup a už mam na pravý haksně ortézu:-)) gratuluju a držím palce.
Odpovědět

1... 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun