Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51...54

Je to skutečnost ....
21.02.2011 10:19:58 - vložil Korný
Bílá kytka uvadne, ale Vy už ne.
Odpovědět
R. Tomášek
21.02.2011 10:19:18 - vložil Jardočka
Proti 88% hlasů, prostě neměl šanci. A taky je oposlouchaný. Na CR nic jiného nejde, stačí se podívat do nominace na Pohár a vidíš, kdo tam nejvíc figuruje. To je, jako když se příjdou zeptat do domova důchodců, kdo je jejich nejoblíbenější. KG nebo Lucinka.
Odpovědět
:-) :-) :-)
21.02.2011 10:17:40 - vložil Milan S.
"Ty vole" je to možný? :-) Ani dost(!!) protěžovaný Radek T. (nic proti němu) NEMĚL ŠANCI.
Odpovědět
OBROVSKÁ GRATULACE
21.02.2011 10:16:38 - vložil Jardočka
Kluci, v první 20tce, to je něco ÚŽASNÉHO!!! Díky, je vidět,že Kladno pořád umí dělat dobrou muziku.
Odpovědět
CR Pohár A-B
21.02.2011 10:14:11 - vložil Vyavi
Gratuluji, radosti sem zavejsk :-))
Odpovědět
RE: CR Pohár A-B
21.02.2011 10:14:42 - vložil Milan
Milan
Dík Oldo :-) Zkouším si to představit a i při mé bujné fantazii se mi to nedaří. Trvám na tom, abys nám to zavejsknutí v Bažině předvedl!!! :-))))
Odpovědět
Gratulace
21.02.2011 10:11:51 - vložil Jardočka
Dostat se přes KTO, je obrovský úspěch, už proto, že májí krásné písničky. Lepší je prostě lepší a 75% hlasů,hovoří jasně! Kluci jen tak dál!!! Držím palce,do dalších kol.
Odpovědět
RE: Gratulace
21.02.2011 10:12:24 - vložil Milan
Milan
Jardo, Milane a ostatní, kdo nám fandíte: Děkujeme za gratulace, přízeň a podporu!! Bude ještě potřeba. Vydržte s námi..
Odpovědět
Gratulace!!!
21.02.2011 10:10:39 - vložil Jardočka
Čekal někdo, něco jiného? 90% hlasů hovoří jasně. Hrát na vlastním hřišti, SE VYPLÁCÍ. Vandrtorna
Odpovědět
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.02.2011 10:09:11 - vložil Milan S.
A jsme :-) tam!!!! Generál Custer poražen na hlavu. A suverenně.
Odpovědět

1... 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun