1... 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51...54
|
Je to skutečnost .... 21.02.2011 10:19:58 - vložil Korný |
|
| Bílá kytka uvadne, ale Vy už ne. | |
| Odpovědět | |
|
R. Tomášek 21.02.2011 10:19:18 - vložil Jardočka |
|
| Proti 88% hlasů, prostě neměl šanci. A taky je oposlouchaný. Na CR nic jiného nejde, stačí se podívat do nominace na Pohár a vidíš, kdo tam nejvíc figuruje. To je, jako když se příjdou zeptat do domova důchodců, kdo je jejich nejoblíbenější. KG nebo Lucinka. | |
| Odpovědět | |
|
:-) :-) :-) 21.02.2011 10:17:40 - vložil Milan S. |
|
| "Ty vole" je to možný? :-) Ani dost(!!) protěžovaný Radek T. (nic proti němu) NEMĚL ŠANCI. | |
| Odpovědět | |
|
OBROVSKÁ GRATULACE 21.02.2011 10:16:38 - vložil Jardočka |
|
| Kluci, v první 20tce, to je něco ÚŽASNÉHO!!! Díky, je vidět,že Kladno pořád umí dělat dobrou muziku. | |
| Odpovědět | |
|
CR Pohár A-B 21.02.2011 10:14:11 - vložil Vyavi |
|
| Gratuluji, radosti sem zavejsk :-)) | |
| Odpovědět | |
|
RE: CR Pohár A-B 21.02.2011 10:14:42 - vložil Milan |
|
| Dík Oldo :-) Zkouším si to představit a i při mé bujné fantazii se mi to nedaří. Trvám na tom, abys nám to zavejsknutí v Bažině předvedl!!! :-)))) | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace 21.02.2011 10:11:51 - vložil Jardočka |
|
| Dostat se přes KTO, je obrovský úspěch, už proto, že májí krásné písničky. Lepší je prostě lepší a 75% hlasů,hovoří jasně! Kluci jen tak dál!!! Držím palce,do dalších kol. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratulace 21.02.2011 10:12:24 - vložil Milan |
|
| Jardo, Milane a ostatní, kdo nám fandíte: Děkujeme za gratulace, přízeň a podporu!! Bude ještě potřeba. Vydržte s námi.. | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace!!! 21.02.2011 10:10:39 - vložil Jardočka |
|
| Čekal někdo, něco jiného? 90% hlasů hovoří jasně. Hrát na vlastním hřišti, SE VYPLÁCÍ. Vandrtorna | |
| Odpovědět | |
|
!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.02.2011 10:09:11 - vložil Milan S. |
|
| A jsme :-) tam!!!! Generál Custer poražen na hlavu. A suverenně. | |
| Odpovědět | |
Reference