1... 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52...54
|
Finále ......... 21.02.2011 10:08:17 - vložil Milan S. |
|
| Já už vidím finále : Berounka proti Patroně :-) | |
| Odpovědět | |
|
Country rádio 21.02.2011 10:06:50 - vložil Milan S. |
|
| Tak jsme :-) ve druhém kole!!!!! A teď vzhůru na Little Big Horn. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Country rádio 21.02.2011 10:07:17 - vložil Milan |
|
| Ano jsme! :-) i s vámi. S vaší podporou se může stát lecos, jak už se mnohokrát ukázalo! Big Horn bude hodně tvrdý oříšek, ale i samotný generál Custer nakonec zjistil, že není dopředu nic jisté :-) | |
| Odpovědět | |
|
Pohár CR 21.02.2011 10:04:51 - vložil Jardočka |
|
| Jste jedničky! Gratuluji, jen tak dál. Vandrtorna | |
| Odpovědět | |
|
RE: Pohár CR 21.02.2011 10:05:21 - vložil Milan |
|
| Obrovské díky za přízeň a podporu, bude ještě moc potřeba.. | |
| Odpovědět | |
|
Vítr nad Berounkou 21.02.2011 10:03:08 - vložil Jardočka |
|
| Gladly S.W. a VYAVI umí, ta videa jsou super!!! Vandrtorna. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vítr nad Berounkou 21.02.2011 10:03:46 - vložil Milan |
|
| Jardo velké díky za oba krásné příspěvky! I ty umíš vyrazit dech, že člověk neví, co napsat. :-) Nenech se otrávit a když budeš dělat blog od srdce jako dosud a jako se o to snažíme my v hudbě, můžeš v klidu spát. Dík a hodně zdaru! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Dřevák 25.9.2010 21.02.2011 10:01:48 - vložil Vandrtorna |
|
| Díky kluci, přesvědčili jste mě, že kladenská trampárna žije, bude žít a nic jí v tom nezabrání. Myslím, že to není rouhání, když řeknu jste důstojnými nástupci Wabiho a Mikiho Ryvolů. Váš Josef Kainar Mareček je super. Přeji mnoho úspěchů a dalších písniček, které si jistě získají místo v našich srdcích, to se již brzy ukáže v soutěži ,? HUDEBNÍ POHÁR COUNTRY RÁDIA?. Jardočka | |
| Odpovědět | |
|
http://100pari.mypage.cz/ 21.02.2011 10:00:12 - vložil jardas74 |
|
| Sobota v Rozdělově supr! Fortnu jsem prošvih, zkoušeli jsme. Jinak spousta vašich fotek je na facebooce u Luboše Tr- kovskýho, jde vám to skvěle klobouk dolů!! 100paři | |
| Odpovědět | |
|
Díky 21.02.2011 09:46:26 - vložil Jaryn - Kuky |
|
| Čau kluci, včera na kladenském festiválku jste byli zase super. Díky že jste přijali pozvání. A ještě, škoda že jsme si nakonec spolu nezahráli. Moc jsem se na to těšil. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky 21.02.2011 09:47:02 - vložil Milan |
|
| Ahoj Jaryne a celá 3,5 bando! :-) My děkujeme za pozvání a za uznání, festival se vám velice vydařil a cítili jsme se tam jako doma. Klobouk dolů kluci! Rádi přijdeme i na další ročník i na Vítání jara. A že jsme si nezajamovali?! Nezoufej, jsme všichni mladí, jistě se to někdy povede! :-)))) | |
| Odpovědět | |
|
Kladenská fortna 21.02.2011 09:44:04 - vložil Milan S. |
|
| Ahoj Milane, prosím tě má Kladenská fortna nějakej časovej harmonogram? Aby jsme si mohly vybrat. Od 11:00 do 24:00 to nezvládnem :-) :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: Kladenská fortna 21.02.2011 09:44:32 - vložil Milan |
|
| Ahoj Milane Pošli mi do mailu svoje číslo na mobil, to bude lepší :-) | |
| Odpovědět | |
Reference