Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52...54

Finále .........
21.02.2011 10:08:17 - vložil Milan S.
Já už vidím finále : Berounka proti Patroně :-)
Odpovědět
Country rádio
21.02.2011 10:06:50 - vložil Milan S.
Tak jsme :-) ve druhém kole!!!!! A teď vzhůru na Little Big Horn.
Odpovědět
RE: Country rádio
21.02.2011 10:07:17 - vložil Milan
Milan
Ano jsme! :-) i s vámi. S vaší podporou se může stát lecos, jak už se mnohokrát ukázalo! Big Horn bude hodně tvrdý oříšek, ale i samotný generál Custer nakonec zjistil, že není dopředu nic jisté :-)
Odpovědět
Pohár CR
21.02.2011 10:04:51 - vložil Jardočka
Jste jedničky! Gratuluji, jen tak dál. Vandrtorna
Odpovědět
RE: Pohár CR
21.02.2011 10:05:21 - vložil Milan
Milan
Obrovské díky za přízeň a podporu, bude ještě moc potřeba..
Odpovědět
Vítr nad Berounkou
21.02.2011 10:03:08 - vložil Jardočka
Gladly S.W. a VYAVI umí, ta videa jsou super!!! Vandrtorna.
Odpovědět
RE: Vítr nad Berounkou
21.02.2011 10:03:46 - vložil Milan
Milan
Jardo velké díky za oba krásné příspěvky! I ty umíš vyrazit dech, že člověk neví, co napsat. :-) Nenech se otrávit a když budeš dělat blog od srdce jako dosud a jako se o to snažíme my v hudbě, můžeš v klidu spát. Dík a hodně zdaru! :-)
Odpovědět
Dřevák 25.9.2010
21.02.2011 10:01:48 - vložil Vandrtorna
Díky kluci, přesvědčili jste mě, že kladenská trampárna žije, bude žít a nic jí v tom nezabrání. Myslím, že to není rouhání, když řeknu jste důstojnými nástupci Wabiho a Mikiho Ryvolů. Váš Josef Kainar Mareček je super. Přeji mnoho úspěchů a dalších písniček, které si jistě získají místo v našich srdcích, to se již brzy ukáže v soutěži ,? HUDEBNÍ POHÁR COUNTRY RÁDIA?. Jardočka
Odpovědět
http://100pari.mypage.cz/
21.02.2011 10:00:12 - vložil jardas74
Sobota v Rozdělově supr! Fortnu jsem prošvih, zkoušeli jsme. Jinak spousta vašich fotek je na facebooce u Luboše Tr- kovskýho, jde vám to skvěle klobouk dolů!! 100paři
Odpovědět
Díky
21.02.2011 09:46:26 - vložil Jaryn - Kuky
Čau kluci, včera na kladenském festiválku jste byli zase super. Díky že jste přijali pozvání. A ještě, škoda že jsme si nakonec spolu nezahráli. Moc jsem se na to těšil.
Odpovědět
RE: Díky
21.02.2011 09:47:02 - vložil Milan
Milan
Ahoj Jaryne a celá 3,5 bando! :-) My děkujeme za pozvání a za uznání, festival se vám velice vydařil a cítili jsme se tam jako doma. Klobouk dolů kluci! Rádi přijdeme i na další ročník i na Vítání jara. A že jsme si nezajamovali?! Nezoufej, jsme všichni mladí, jistě se to někdy povede! :-))))
Odpovědět
Kladenská fortna
21.02.2011 09:44:04 - vložil Milan S.
Ahoj Milane, prosím tě má Kladenská fortna nějakej časovej harmonogram? Aby jsme si mohly vybrat. Od 11:00 do 24:00 to nezvládnem :-) :-)
Odpovědět
RE: Kladenská fortna
21.02.2011 09:44:32 - vložil Milan
Milan
Ahoj Milane Pošli mi do mailu svoje číslo na mobil, to bude lepší :-)
Odpovědět

1... 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun