1... 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53...54
|
Klobouk dolů 21.02.2011 09:40:40 - vložil Ivana ze spolku Milan a H. |
|
| Pánové, jste super a pohlazení na duši! Určitě jsme se neviděli naposled. Pracujte rychle ať už vás mám doma a můžu si s Vámi pořádně zazpívat. Čau a přeju úspěch | |
| Odpovědět | |
|
RE: Klobouk dolů 21.02.2011 09:42:47 - vložil Pepik |
|
| Ahoj Ivano, každá chvála potěší a tak my naopak můžeme potěšit i tebe. Bez nadsázky ti můžu slíbit že připravujem nové písničky a ty budou přímo hřát. Jinak děkujem za přízeň vaší společnosti. Takových lidiček není nikdy dost a budem jenom rádi, když rozšíříte řady našich skalních příznivců. | |
| Odpovědět | |
|
Fotky 21.02.2011 09:39:01 - vložil Luboš |
|
| Ahoj, koncertík byl víc než super!!!! Připravuji pro Vás další CD s fotkama, myslím, že během příštího týdne bude hotové. Ahoj, a těším se na další akci. Luboš | |
| Odpovědět | |
|
Super 21.02.2011 09:37:21 - vložil Milan Sládek |
|
| V sobotu v COUNTRY STEAK HAUSU supéér ! Naše "spole- čnost" moc děkuje . | |
| Odpovědět | |
|
RE: Super 21.02.2011 09:38:00 - vložil Milan |
|
| Dík Milane :-) Takovou "společnost" jako byla ta vaše vždycky rádi uvidíme. Když nám naši vyslanou energii vracíte svojí pozorností, pak vše funguje jak má a krásně se hraje! Dík a přijďte zase! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Poděkování 18.02.2011 15:24:54 - vložil Miloš |
|
| Ahoj, díky za sobotní vystoupení 21.8 na pěší zoně, bylo to SUPER a těším se na další akce s Vaší kapelou Gladly S.W. Co Slabce 2011 budete hrát? Přeji hodně úspěchů do dalších let. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Poděkování 18.02.2011 15:27:09 - vložil Milan |
|
| Díky moc!! Podpora lidí, které neznáme osobně (nebo snad ano?:-) těší dvojnásob. Září a říjen bude na hraní poměrně bohatý, vše bude včas oznámeno. Vladimír Škrlandt už o nás ví a ve Slabcích bychom měli příště určitě hrát!! Dík za přání a přízeň, rádi Tě uvidime. :-) | |
| Odpovědět | |
|
Jen tak dál 17.02.2011 10:36:37 - vložil Kuďoch |
|
| Hezky vám to hraje nepokažte si to. Držím vám palce. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Jen tak dál 17.02.2011 10:37:59 - vložil Honziky |
|
| Děkujeme, děkujeme, děkujeme. Podporu ještě pořád potřebujeme. A nekdy se zastav. Rádi tě uvidíme! | |
| Odpovědět | |
|
Country Steak House 17.02.2011 10:30:10 - vložil Milan S. |
|
| Ahoj Milane , v kolik hodin hrajete v sobotu 21.8. v COUNTRY STEAK HAUSU ? Ať dorazím včas . | |
| Odpovědět | |
|
RE: Country Steak House 17.02.2011 10:32:27 - vložil Milan |
|
| Ahoj Milane :-) Předpokládám, že jsi Milan & H?! :-) Pokud nenastane změna na poslední chvíli, hrajeme od 20:00, jako ostatně při většině podobných vystoupeních v hospodách a klubech. V každém případě bude lépší dorazit max. v 19:15 | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Country Steak House 17.02.2011 10:34:07 - vložil Milan S. & H. |
|
| Jooo identifikoval jsi mě dobře :-) :-) Díky za info , dorazíme včas ! Vaše písničky se mě líbí čím dál víc a těším se na CD . | |
| Odpovědět | |
|
Vítr nad Berounkou 17.02.2011 10:27:02 - vložil Vejtek |
|
| Ahoj, držím Vám palce a chci Vám vzkázat, že písnička Vítr nad Berounkou vyhrála zaslouženě. Mám ji hned od prvního poslechu pod kůží a už se těším na CD. Taky patrona je fajn. Jen tak dále. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vítr nad Berounkou 17.02.2011 10:27:34 - vložil Milan |
|
| Ahoj. :-) Moc děkujeme a drž nám palce. Až se ti dostane CD do ruky, možná si oblíbíš ještě nějaké. | |
| Odpovědět | |
|
Klukům 17.02.2011 10:25:31 - vložil Luboš |
|
| Co říct, prostě paráda :-) Beny | |
| Odpovědět | |
|
RE: Klukům 17.02.2011 10:26:00 - vložil Milan |
|
| Dík Luboši :-) Pozdrav do kuchyně :-) | |
| Odpovědět | |
Reference