Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53...54

Klobouk dolů
21.02.2011 09:40:40 - vložil Ivana ze spolku Milan a H.
Pánové, jste super a pohlazení na duši! Určitě jsme se neviděli naposled. Pracujte rychle ať už vás mám doma a můžu si s Vámi pořádně zazpívat. Čau a přeju úspěch
Odpovědět
RE: Klobouk dolů
21.02.2011 09:42:47 - vložil Pepik
Pepa
Ahoj Ivano, každá chvála potěší a tak my naopak můžeme potěšit i tebe. Bez nadsázky ti můžu slíbit že připravujem nové písničky a ty budou přímo hřát. Jinak děkujem za přízeň vaší společnosti. Takových lidiček není nikdy dost a budem jenom rádi, když rozšíříte řady našich skalních příznivců.
Odpovědět
Fotky
21.02.2011 09:39:01 - vložil Luboš
Ahoj, koncertík byl víc než super!!!! Připravuji pro Vás další CD s fotkama, myslím, že během příštího týdne bude hotové. Ahoj, a těším se na další akci. Luboš
Odpovědět
Super
21.02.2011 09:37:21 - vložil Milan Sládek
V sobotu v COUNTRY STEAK HAUSU supéér ! Naše "spole- čnost" moc děkuje .
Odpovědět
RE: Super
21.02.2011 09:38:00 - vložil Milan
Milan
Dík Milane :-) Takovou "společnost" jako byla ta vaše vždycky rádi uvidíme. Když nám naši vyslanou energii vracíte svojí pozorností, pak vše funguje jak má a krásně se hraje! Dík a přijďte zase! :-)
Odpovědět
Poděkování
18.02.2011 15:24:54 - vložil Miloš
Ahoj, díky za sobotní vystoupení 21.8 na pěší zoně, bylo to SUPER a těším se na další akce s Vaší kapelou Gladly S.W. Co Slabce 2011 budete hrát? Přeji hodně úspěchů do dalších let.
Odpovědět
RE: Poděkování
18.02.2011 15:27:09 - vložil Milan
Milan
Díky moc!! Podpora lidí, které neznáme osobně (nebo snad ano?:-) těší dvojnásob. Září a říjen bude na hraní poměrně bohatý, vše bude včas oznámeno. Vladimír Škrlandt už o nás ví a ve Slabcích bychom měli příště určitě hrát!! Dík za přání a přízeň, rádi Tě uvidime. :-)
Odpovědět
Jen tak dál
17.02.2011 10:36:37 - vložil Kuďoch
Hezky vám to hraje nepokažte si to. Držím vám palce.
Odpovědět
RE: Jen tak dál
17.02.2011 10:37:59 - vložil Honziky
Honziky
Děkujeme, děkujeme, děkujeme. Podporu ještě pořád potřebujeme. A nekdy se zastav. Rádi tě uvidíme!
Odpovědět
Country Steak House
17.02.2011 10:30:10 - vložil Milan S.
Ahoj Milane , v kolik hodin hrajete v sobotu 21.8. v COUNTRY STEAK HAUSU ? Ať dorazím včas .
Odpovědět
RE: Country Steak House
17.02.2011 10:32:27 - vložil Milan
Milan
Ahoj Milane :-) Předpokládám, že jsi Milan & H?! :-) Pokud nenastane změna na poslední chvíli, hrajeme od 20:00, jako ostatně při většině podobných vystoupeních v hospodách a klubech. V každém případě bude lépší dorazit max. v 19:15
Odpovědět
RE: RE: Country Steak House
17.02.2011 10:34:07 - vložil Milan S. & H.
Jooo identifikoval jsi mě dobře :-) :-) Díky za info , dorazíme včas ! Vaše písničky se mě líbí čím dál víc a těším se na CD .
Odpovědět
Vítr nad Berounkou
17.02.2011 10:27:02 - vložil Vejtek
Ahoj, držím Vám palce a chci Vám vzkázat, že písnička Vítr nad Berounkou vyhrála zaslouženě. Mám ji hned od prvního poslechu pod kůží a už se těším na CD. Taky patrona je fajn. Jen tak dále.
Odpovědět
RE: Vítr nad Berounkou
17.02.2011 10:27:34 - vložil Milan
Milan
Ahoj. :-) Moc děkujeme a drž nám palce. Až se ti dostane CD do ruky, možná si oblíbíš ještě nějaké.
Odpovědět
Klukům
17.02.2011 10:25:31 - vložil Luboš
Co říct, prostě paráda :-) Beny
Odpovědět
RE: Klukům
17.02.2011 10:26:00 - vložil Milan
Milan
Dík Luboši :-) Pozdrav do kuchyně :-)
Odpovědět

1... 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53...54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun