1... 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54
|
Gratulace 17.02.2011 10:24:50 - vložil Luboš (Kimon) |
|
| ... k předcházejícímu příspěvku ještě samozřejmě i opožděná gratulace všem členům z kapely za úspěch v soutěži Country Radia. Tedy hodně úspěchů do dalších let!! Vychutnávejte si účast na masovějších akcích, ... a nezpychněte. Ať se vám daří, Gladly S.W. | |
| Odpovědět | |
|
Je to zvláštní ... 17.02.2011 10:22:57 - vložil Luboš (Kimon) |
|
| Je to zvláštní,... ale kdykoliv si pustím kteroukoliv svižnější skladbu Gladly S.W., začnou se mnou šít všichni čerti a mám co dělat, abych neposkakoval v rytmu na židličce. Hmm, kapitáne, to bude asi tím, že rytmus, hudba, zpěv i texty jsou vážně hodně dobré. Když přijdu po ránu do práce, sednu k PC a pustím Vítr nad Berounkou, či Patronu nebo Podzim a další a další ..., cítím se najednou plný energie a chuti do života. Díky Gladly, ... díky kapitáne. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Je to zvláštní ... 17.02.2011 10:23:33 - vložil Milan |
|
| Díky Tobě Luboši :-) K tomu nejde moc dodat. Snažíme se v písničkách sdělit svoje pocity a dojmy a hlavně dělat jimi lidem radost. Když pak tohle čteme... je to pro nás nejvyšší ocenění.. | |
| Odpovědět | |
|
Poděkování 17.02.2011 10:21:29 - vložil Vandrtorna |
|
| Ahoj kluci, na Country Půdě to byla paráda,koncert jak má být. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších a krásných písniček. Ta videa jsou skutečně nádherná, Vyavi prostě Umí. Velké Díky za Charlieho klip. Jardočka. | |
| Odpovědět | |
|
Díky 17.02.2011 10:19:17 - vložil Jaryn a 3 & ? BAND |
|
| Ahoj kluci, fantastické videa. Taky přijměte gratulaci a mimochodem díky za hraní ve čtvrtek na akci COUNTRY PŮDA. Za 3 & ? BAND. Jaryn | |
| Odpovědět | |
|
RE: Díky 17.02.2011 10:20:02 - vložil Honziky |
|
| Ahoj kluci! My také děkujeme a budeme se těšit až si zase budeme moct někde společně zahrát. Hraje vám to super tak nepolevujte. Jen tak dál. Akustický muziky není nikdy dost. | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace 17.02.2011 10:16:09 - vložil Dalibor |
|
| Za Vítr nad Berounkou zasloužíte Nobelovku!!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratulace 17.02.2011 10:17:01 - vložil Honziky |
|
| Děkujeme za podporu. Ale přece jenom nevím, jestli jsme na takovou cenu připravený. Myslím že nám bude stačit když se dudou neše písničky poslouchat a budou dělat všem co si je poslechnou radost. ......Ale navrhnout nás můžeš!! | |
| Odpovědět | |
|
Vítr nad Berounkou 17.02.2011 10:13:36 - vložil Bernardová |
|
| Zdravím Vas chlapi od Berounky, ze Zbečna, kde na chatu jezdíme a svoje mládí zde trávíme. Vaše písnička Vítr nad Berounkou mě nadchla jak melodií, tak textem. Vše je sladěno do poslední noty a verim a tak trochu Vam vestim i velký úspěch do budoucna a přeji Vam, ať stále zůstanete takhle pohodově naladěný. Tesim se, ze Vas budu moci potkat v blizke dobe na jednom z Vasich koncertu. Lucka | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vítr nad Berounkou 17.02.2011 10:15:01 - vložil Pepik |
|
| Ahoj Lucko, moc děkuju za celou kapelu. Vše je ještě v plenkách ale díky všem spřízněným duším jsme se pustili do dalších písniček a doufáme že se budou také líbit. Jako úplnou novinku ti můžu doporučit, na našich stránkách náš nový videoklip k písničce Charlie a začli jsme točit i klip k Berounce a připravovat podklady k CD. Jinak o koncertech budeme včas informovat. Přeji hezký zbytek dne. Pepik | |
| Odpovědět | |
|
Gladly S.W. 14.02.2011 11:53:05 - vložil Tomy |
|
| Zdárek Nore, Pepíčo, Honziky, Jirko. Co na Vás říct....... Nevím..... prostě paráda. Dnes večer se na Vás rád, pokud situace dovolí, přijdu na Půdu podívat. Zdraví člen ŽÍZEŇ TEAMU tomy. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gladly S.W. 14.02.2011 11:53:42 - vložil Milan |
|
| Ahoj Tome :-) Dík! Přijď, rádi Tě uvidíme | |
| Odpovědět | |
|
Gratuluji 14.02.2011 11:51:21 - vložil Jiří Kobsa |
|
| Nazdár Klucí moc vám tu fandíme a přejeme moc ůspěchů v dalších letech. Jirka s rodinou PS. možná zase na berounce. Ahoj Rakovník | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratuluji 14.02.2011 11:52:07 - vložil Honziky |
|
| Moc ti jirko děkujeme a doufáme že se sejdeme v létě na vodě!!! | |
| Odpovědět | |
Reference