Interní diskuze kapely

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

1... 48 49 50 51 [52] 53 54

Astrologie
08.02.2011 11:09:44 - vložil Korný
Je mě ctí, být u zrodu většiny melodií skvělých textů /Pepína/. Název ZA PĚT MINUT DVANACT,opravdu sedí a pevně verím, že až udeří dvanáctá nastane v česku /hurikán/. Pokračujte!!! (S.W.)
Odpovědět
RE: Astrologie
08.02.2011 11:10:25 - vložil Milan
Milan
Dík Jardo :-) Pro ostatní potvrzuiji, že tento člověk byl opravdu u zrodu mnoha našich melodií, u některých dokonce bezprostředně. :-)
Odpovědět
Špica!!!
08.02.2011 11:06:37 - vložil -Jirka
Gratuluji, nádherná písnička. Kde ji najdu s akordama???
Odpovědět
RE: Špica!!!
08.02.2011 11:07:20 - vložil Milan
Milan
Díky :-) Napiš mi na mail. Milan
Odpovědět
GRATULACE!!!
08.02.2011 10:57:24 - vložil Jarka z Čelákovice
Ahoj moji osobně neznámí kamarádi! Hned jak se na CR spustilo hlasování pro 10 NEJ jste patřili k mým třem favoritům a postupně jak se vaše písnička opakovala, mi tak "zalezla pod kůži", že jsem pro vás hlasovala v 1. i 2. kole ze všech našich 6 telefonů (vč. pevné linky) a vyšlo to - jupííííí ! Už se moc těším na Fontánu a na to, co všechno nám tam předvedete :o)) Jo a Berounku už znám zpaměti a z CR u nás vždycky zní na plné pecky!
Odpovědět
Super
08.02.2011 10:56:18 - vložil Meluzína
vítr nad berounkou je good :-)
Odpovědět
Kladno
08.02.2011 10:54:45 - vložil Danek
Tak to vyslo, parada. Gratulace a jen tak dal. A Pepiček ať plodi , plodi, plodi...... pisničky.
Odpovědět
RE: Kladno
08.02.2011 10:55:19 - vložil Všeználek
Já mám pocit, že Pepíček chce plodit, plodit a plodit... a to nejenom písničky :-)))
Odpovědět
Gratuluju!
08.02.2011 10:45:15 - vložil Víťa
Je to nádherná písnička! Raduju se, že zvítězila!!! A že mám nos a hlasovala jsem pro vítěze!!
Odpovědět
Gratulací je hodně, tak nesmím chybět
08.02.2011 10:44:00 - vložil Luboš
Milane a spol. Napsal jsi že oslava trampské písničky se vrátila do Kladna. Plně s tebou souhlasím. Zařadili jste se mezi velikány kteří toto naše město trampskou písní už zviditelnili. Gratuluji a přeji další velké úspěchy, které určitě budou následovat. Kvalita, která ve Vás je nashromážděna musí jít ven, jak pára z papiňáku. Takže máme nastražená ouška a čekáme na další Vaše nádherné písničky.
Odpovědět
HURÁ!!!
08.02.2011 10:42:06 - vložil Jarka
Hurá, Ti naši kluci vyhráli, děkuju všem kamarádům a trempům, kteří poslali hlasy těm našim ZLATYM KLUKUM . Není divu, že vyhráli,vždyť to je krásná písnička, která chytne za srdíčko! Ještě jednou gratuluju k vítězství a doufám,že budete i nadále hrát tak krásné písničky co chytí za srdíčko.
Odpovědět

1... 48 49 50 51 [52] 53 54

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun