|
Držíme palce 29.01.2011 17:06:42 - vložil Supáci z Račic nad Berounkou |
|
| Ahoj kamarádi,děkujeme za krásnou písničku o naší řece BEROUNCE.Držíma Vám palce at´VYHRAJETE a hlavně at´Vám všíchni kamarádi pošlou hodně hlasů aby to opravdu vyšlo a byli jste první. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Držíme palce 29.01.2011 17:07:19 - vložil Honziky |
|
| Moc vám kamarádi děkujeme za podpporu! Ale víc toho udělat nemůžeme. Nám nezbývá než doufat, že jsme za srdce chytili víc lidiček jako jste vy. Děkujeme. | |
| Odpovědět | |
|
Muzikomila 29.01.2011 17:05:13 - vložil Muzikomila |
|
| Dostala jsem na vás odkaz od vaší faninky a moc se mi ta muzika líbí. Pokračujte a jděte tvrdě do toho! Muzikomila z Č.Budějovic | |
| Odpovědět | |
|
RE: Muzikomila 29.01.2011 17:05:44 - vložil Milan |
|
| Vřelé díky za milá a povzbuzující slova. Vynasnažíme se nezklamat!!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
Gratulace 29.01.2011 16:58:28 - vložil Danek |
|
| Gratuluju za vsechny z Kupy k uspěchu v talentu, jen tak dal, ať to šlape.Jak jsem řikal, talent jsme s Kupou chteli vyhrat, ale holt to odlozime na příští rok, aby tam nebylo letos překladeňováno, haha. Takže ještě jednou gratulace a hrajte, co to da. Danek za Kupu. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratulace 29.01.2011 17:03:27 - vložil Milan |
|
| Děkujeme Danku Tobě i celé Kupě!! :-) Ale Kladna není nikdy dost!!! :-) | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gratulace 29.01.2011 17:03:55 - vložil Danek |
|
| Tak zatim pvní místo v talentu, držíme palce, ať vše dojde k vitěznemu konci. | |
| Odpovědět | |
|
Ke zvážení 29.01.2011 16:54:50 - vložil Kimon |
|
| Milane, ten kontakt na vaše případné vystoupení v Hodoníně je zde: http://www.pristavisteujezu.cz/index.html pokud budete mít chuť a zájem, ozvěte se jim. Mobil +420 603 281 591, paní Andrea Řičicová. Můžeš se jí připomenout mým jménem. Luboš H | |
| Odpovědět | |
|
Bravo 29.01.2011 16:52:21 - vložil Kimon |
|
| Ahoj Milane, skvělá muzika. Držím palce. Zdravím celou skupinu i Consuelu. | |
| Odpovědět | |
|
Vítr nad Berounkou 29.01.2011 16:51:33 - vložil Vandrtorna |
|
| Ahoj Milane. Takhle to vidím já. Mrkni k nám. Pošli nám nejaké drby a podrobnosti o skupině, díky Jardocka. | |
| Odpovědět | |
|
Vandrtorna 29.01.2011 16:49:52 - vložil jardocka |
|
| Je to velmi hezky vymakané. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Vandrtorna 29.01.2011 16:50:25 - vložil Milan |
|
| Teprve bude, dělal jsem na tom tak dvě hodiny včera a chvíli dneska. Zdravím Vandrtornu :-) | |
| Odpovědět | |
Reference