1... 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10...54
|
Pohár CR 02.10.2017 12:49:00 - vložil Petr z Nera |
|
| Dobojováno se ctí. Škoda. Je ale na místě vyzdvihnout pokyny, které všem zasílal Tumaj. Byla úplná radost řídit se podle jeho instrukcí. Ten chlap dělá ohromnou práci v pozadí. Klobouk dolů, Jirko. Všechny zdraví | |
| Odpovědět | |
|
RE: Pohár CR 03.10.2017 08:11:47 - vložil Tůma Jiří |
|
| Petře, děkuji za slova uznání. Ty víš velice dobře, že písničky Gladly S.W. jsou moje srdeční záležitost. Proto ta aktivita. Jirka | |
| Odpovědět | |
|
Budovský veget 27.06.2017 22:22:34 - vložil Roman |
|
| Zdravíme kapelu a chceme poděkovat za pěkné písničky které jste zahráli na Budově. Ahoj Kunzovi a parta ze Březí. | |
| Odpovědět | |
|
RE: Budovský veget 29.06.2017 21:18:18 - vložil Milan |
|
| Romane, Tobě i ostatním moc děkujeme. V Budově je krásně a bezva lidi :-) | |
| Odpovědět | |
|
Přání 21.12.2016 16:52:46 - vložil Jirka Soukup |
|
| Kluci, rok se s rokem sešel a máme tu zase čas Vánoc, střídání nového roku s uplynulým a všemožných bilancí... Končící rok opět ukázal, že ve své tvorbě a nasazení nepolevujete, ba naopak... Vaše koncerty jsou stále lepší a lepší, stejně jako festival Valdecký háj... A aby bylo možné v tomto všem pokračovat, je potřeba nápad, zapálení pro věc, výdrž, mnoho štěstí, ale stejně jako pro konání čehokoli, hlavně zdraví. A právě to, aby vám všechny tyto hodnoty byly do sytosti dány, bychom vám moc rádi s Míšou popřáli do Nového roku ;-) . Ale před tím si ještě se svými nejbližšími v klidu a pohodě užijte krásné Vánoce :-) . Těšíme se zase brzy na viděnou! | |
| Odpovědět | |
|
PROSTĚ PARÁDA 10.12.2016 17:19:24 - vložil Tumaj |
|
| Psal-li jsem před časem o Palmovce, jako o dobytí další mety v Praze, pak to samé dnes platí o divadle Gong. Tato scéna je větší, a tak nebylo natřískáno až po střechu, ale návštěva byla velice slušná a hlavně ti všichni, kteří se zúčastnili, si přišli poslechnout Gladly S. W., což byla velká deviza. Všechny obavy ?ze studených čumáků? odpadly v okamžiku, kdy jste kluci vstoupili na jeviště, a přivítal vás vřelý a myslím i docela dlouhotrvající potlesk. Pak už to bylo plně ve vaší režii a dopadlo to myslím velice dobře. | |
| Odpovědět | |
|
RE: PROSTĚ PARÁDA 12.12.2016 06:48:04 - vložil Petr z Nera |
|
| Jedině souhlas s tím, co napsal Tumaj. Nechť litují ti, kteří tam nebyli. Výborně, pěkná akce. Petr a spol. | |
| Odpovědět | |
|
Gong 07.11.2016 15:42:41 - vložil Petr z Nera |
|
| Ahoj Gladly. Gong považuji za ZPRÁVU ROKU, jedu koupit pět lístků . Ahoj petr | |
| Odpovědět | |
|
RE: Gong 08.11.2016 08:01:30 - vložil Petr z Nera |
|
| Info pro všechny..lístky budou v prodeji od poloviny listopadu..musíme si chvilku počkat.. Petr | |
| Odpovědět | |
|
RE: RE: Gong 15.11.2016 07:46:38 - vložil Petr |
|
| Včera jsem byl v Gongu, lístky na pokladně už jsou k dispozici. Petr | |
| Odpovědět | |
|
Jupíííí 20.10.2016 10:59:28 - vložil Kateřina |
|
... no hurááá, zase hrajete v Plzni!A navíc v sobotu :-)
|
|
| Odpovědět | |
|
Berounka 20.09.2016 20:38:45 - vložil Olda z Plzně |
|
Ahoj Milane,děkuji za odpověď, určitě se přihlásím. U Berounky mám kořeny,v Liblíně a pod Libštejnem... na hřbitově u soutoku se Střelou mám i svoje blízké. Proto mě Berounka tak potěšila. Mějte se, ahoj, Olda
|
|
| Odpovědět | |
|
Berounka 18.09.2016 19:06:08 - vložil Olda z Plzně |
|
| Ahoj, zdravím všechny členy kapely.Konečně jsem objevil autory, nádherných písní,( Vítr nad Berounkou, Saint Mere Eglis, Charlie atd.). Moc vám fandím a doufám že vás někdy uslyším naživo. ahoj Olda | |
| Odpovědět | |
|
RE: Berounka 19.09.2016 13:52:27 - vložil Milan |
|
| Ahoj Oldo, moc děkujeme za krásná slova - lépe pozdě, než nikdy :-) Až se potkáme naživo, přihlaš se. Plzeňáci jsou naše krevní skupina :-) | |
| Odpovědět | |
Reference