Shrnutí prošlých událostí
29.04.2011 12:45:40
Myslím, že by bylo slušné poděkovat na tomto místě za obrovskou podporu, kterou jste nám věnovali v loňském, veleúspěšném roce! Nebylo to jen vítězství v Talentu Country rádia 2010, ale i následné 1. místo v Hudebním poháru Country rádia 2010, k čemuž opět přispělo značné množství Vašich hlasů.
Moc ji toho vážíme, protože probít se sítí takových legend, jako je Michal Tučný, Greenhorns, Žalman, Nohavica, Pavel Bobek a spoustou dalších stálic českého F & C až do finále a ještě zvítězit.. to už vypadá téměř na zázrak.:-)
Ano písnička Vítr nad Berounkou se nepochybně prodrala na světlo žánru mezi ty nejúspěšnější a dnes už můžeme říct, že se stala hitem žánru. A není první! Patrona z války, kterou nás prezentuje Honza Vyčítal s Greenhorns, je také velmi často hraná a žádaná. Berounka od svého prvního zahrání 1. dubna 2010 obsadila nejméně 5 měsíců přední příčky v hranosti Country rádia a asi 4x dokonce příčku nejvyšší. Patrona z války byla na prvním místě dvakrát a po vydání CD Za 5 minut dvanáct, zvítězila v hitparádě Country rádia písnička Podzim - v lednu 2011. Co víc si přát?! Snad jen to, abyste naše písničky přijímali stále takhle pozitivně, nacházeli v nich pořád něco nového a dělaly Vám jen radost a potěšení.

 

 

 

home zpět nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun