Oldřich Pokorný

* 27.11.1965 Kladno
Kladno

kapelní kameraman a fotograf


Co říct o člověku, za kterého hovoří především jeho činy a skutky? Olda je člověk mnoha zájmů, které se vzájemně netříští, ba právě naopak: úzce spolu souvisí. Jejich společným jsmenovatelem je totiž láska k přírodě.

Zalaškoval si se sportovním lezením, z něhož se později stala i jeho živnost - totiž výškové práce všeho druhu, s potápěním, vysokohorskou turistikou a v neposlední řadě jsou jeho velkou láskou závody off-roadů, na které se dívá především objektivem kamery a točí z nich velice poutavé a akční dokumenty.
Tím se logicky dostávám k jeho hlavnímu zájmu, kterým je kamera, natáčení různorodých reportáží, dokumentů a klipů. Jeho nápady jsou velice originální a vyniká hlavně jako mistr střihu. Jestliže mají jeho výsledky hodně blízko k profesionální úrovni, jeho zanícení a nasazení by mu pak mohli profesionální kameramani závidět!
To pocítila i naše kapela, pro kterou Olda natočil dva velice zdařilé videoklipy Vítr nad Berounkou a Charlie a právem se stal naším nejbližším spolupracovníkem a členem realizačního týmu.
V současné době s Oldou pracujeme na projektu Poslední výstup a zároveň i na třetím videoklipu ke stejnojmenné písni.

Olda je ale především náš kamarád a možná, že jsme mu za všechno, co pro nás dělá, v tom fofru ani pořádně nepoděkovali. Proto tak činíme tady a velice rádi!

 

 

 

 

home zpět pošta nahoru

© 2010 GLADLY S.W. All rights reserved,  Graphics Design - Milan Procházka, Webmaster - Petr Braun